Show Biznes

Pojawił się zwiastun mrocznej komedii „Bodies, Bodies, Bodies” produkcji A24

Źródło obrazu: A24

Co się stanie, gdy umieścisz grupę bogatych dwudziestokilkulatków w odległej rezydencji podczas huraganu? Cała masa kłopotów w śmiertelnie niebezpiecznej grze imprezowej, najwyraźniej. W najnowszym horrorze A24, „Bodies, Bodies, Bodies”, Gen Z stawia satyrę na głowie, gdy jedno z uroczystych spotkań idzie „bardzo, bardzo źle”

Zwiastun filmu, w którym występują Amandla Stenberg, Maria Bakalova, Pete Davidson, Myha’la Herrold, Rachel Sennott, Lee Pace i Chase Sui Wonders, pojawił się 26 kwietnia, a mroczna komedia już każe nam zgadywać, kto może być mordercą. W półtoraminutowym klipie grupa przyjaciół, która utknęła w domu z powodu burzy, postanawia zagrać w grę, ale ma to nieoczekiwane konsekwencje. „Chłopaki, strasznie się stresuję za każdym razem, gdy w to gramy” – mówi odtwórca roli Wondersa. „Zawsze ktoś w końcu płacze”

Według postaci granej przez Stenberg zasady gry wydają się proste: Jeśli narysujesz kartkę papieru, na której jest znak „X”, to jesteś mordercą. Wszyscy inni muszą tylko uniknąć śmierci. Proste, prawda? Ale sprawy się komplikują, gdy ktoś z grupy przyjaciół ginie.

Zwroty akcji w filmie „Bodies, Bodies, Bodies” sprawiają, że widzowie wciąż domyślają się, kto może stać za śmiertelnie niebezpieczną sztuczką. Film w reżyserii Haliny Reijn trafi do kin 5 sierpnia. Obejrzyj zwiastun filmu „Bodies, Bodies, Bodies”.

Plakat filmu „Bodies, Bodies, Bodies”

„Bodies, Bodies, Bodies” Trailer

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button