Show Biznes

Policja na Hawajach ponownie aresztowała Ezrę Millera, tym razem za napaść drugiego stopnia

Musimy porozmawiać o DC Extended Universe. Podczas gdy główny (i znacznie poważniejszy) rywal Marvel Cinematic Universe odniósł ostatnio kilka zwycięstw, zwłaszcza w filmie Matta Reevesa The Batman, ekranowy świat Supermana, Wonder Woman i innych był w dużej mierze w rozsypce.

Do niewypałów DCEU należą, choć z pewnością nie tylko: Przejęcie przez Jossa Whedona Justice League (i późniejsze zarzuty o „całkowicie nieakceptowalne” zachowanie), wpadka z Batfleckiem i niestety niezbyt udany sequel Wonder Woman . A teraz, kolejne ważne wydarzenie w DCEU, The Flash, może być zagrożone z powodu niedawnego aresztowania jego gwiazdy, Ezry Millera. Jak na razie Warner Bros. twierdzi, że studio nie zamierza porzucać swojej gwiazdy, ale teraz Millerowi postawiono jeszcze bardziej niepokojące zarzuty.

Jeśli chcesz zrozumieć, czego dokładnie obawia się studio, a także czego chcą fani – Granta Gustina, odtwórcy głównej roli w serialu The Flash – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o ostatnim aresztowaniu Millera, spotkaniu z Warner Bros., nowych oskarżeniach i tym, co to wszystko oznacza dla przyszłości DCEU.

Jakie są najnowsze zarzuty wobec Millera?

8 czerwca, TMZ jako pierwszy podał informację, że Miller został oskarżony o uwodzenie 18-letniego obecnie Tokaty Iron Eyes, od kiedy ten miał 12 lat. W dokumentach sądowych uzyskanych przez People, rodzice Iron Eyes, Chase Iron Eyes i Sara Jumping Eagle, twierdzą, że Miller manipulował ich córką przez lata, mówiąc, że Miller „natychmiastowo i pozornie niewinnie polubił” Tokatę. Co więcej, Case i Sara twierdzą, że Miller jako nastolatek podawał Tokacie marihuanę, LSD i alkohol. W dokumentach sądowych twierdzą również, że Miller, za pośrednictwem organizacji Quiet, zaoferował Tokacie opłacenie czesnego za studia. W grudniu tego roku Tokata rzekomo rzucił szkołę, a następnie podróżował z Millerem do Vermont, Nowego Jorku, Los Angeles i na Hawaje. Chase i Sara w skardze dodali, że Miller „używa przemocy, zastraszania, gróźb przemocy, strachu, paranoi, urojeń i narkotyków, aby zapanować nad młodym nastolatkiem Tokatą,”

W oświadczeniu opublikowanym w poniedziałek na Instagramie, Tokata Iron Eyes odpowiedział na zarzuty broniąc Millera. Rodzice Tokaty powiedzieli People że Tokata nie ma telefonu i że „wątpią, czy napisał to oświadczenie.

Ta treść została zaimportowana z serwisu Instagram. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Co się dzieje między Ezrą Millerem a Warner Bros.?

20 kwietnia policja na Hawajach aresztowała Millera po raz drugi w tym roku. Według Departamentu Policji Hawajów, Miller został aresztowany za napaść drugiego stopnia we wczesnych godzinach porannych, w prywatnej rezydencji w dzielnicy Puna. W komunikacie prasowym napisano: „W trakcie dochodzenia policja ustaliła, że osoba, później zidentyfikowana jako Ezra Miller, wpadła w złość po tym, jak została poproszona o opuszczenie domu i podobno rzuciła krzesłem, uderzając 26-letnią kobietę w czoło, co spowodowało około półcalowe rozcięcie.”

Co z pierwszym aresztowaniem? Według Associated Press, Miller został aresztowany w hawajskim barze karaoke pod koniec marca. Kenneth Quiocho, zastępca komendanta policji na Hawajach, powiedział AP, że Miller nie zgodził się na to, by goście śpiewali „Shallow” z filmu The Star is Born. Jak wynika z raportu AP , Miller „chwycił mikrofon śpiewającej kobiety i rzucił się na mężczyznę grającego w rzutki”, zanim władze oskarżyły ich o zakłócanie porządku i molestowanie. Incydentów jest więcej. Od 7 marca Miller był obiektem co najmniej kilku zgłoszeń policyjnych na Hawajach. Oto jak AP sklasyfikowała te incydenty, dzięki informacjom od Quiocho:

Były to incydenty typu „manini” – hawajskie określenie w języku pidgin, które może oznaczać drobne lub małe – takie jak filmowanie ludzi na stacji benzynowej, odmowa opuszczenia chodnika restauracji i kłótnie z ludźmi.

Ta sama AP historia opisująca aresztowanie Millera ujawniła skargę sądową przeciwko Millerowi, złożoną przez dwóch mieszkańców Hawajów. W skardze zarzuca się Millerowi, że „wtargnął do sypialni wnioskodawcy(ów) i groził” domniemanej ofierze płci męskiej, mówiąc: „Pochowam ciebie i twoją żonę dziwkę.” Mieszkańcy złożyli wniosek o zakaz zbliżania się do nich (zaimki Millera to „oni/tam”), a także twierdzili, że Miller ukradł część ich rzeczy, w tym paszport i portfel. Dwa tygodnie później AP poinformowała, że dwie osoby zrezygnowały z zakazu zbliżania się do Millera. Prawnik tych dwóch osób, William Dean, odmówił komentarza na temat powodów, dla których zrezygnowali z zakazu zbliżania się.

Nawet przed drugim aresztowaniem, było to wystarczająco dużo, według Rolling Stone, aby kierownictwo Warner Bros. zorganizowało spotkanie w sprawie przyszłości Millera z serią. Artykuł Rolling Stone twierdzi, że Miller miał „załamania nerwowe” podczas kręcenia The Flash . Jedna z osób wtajemniczonych powiedziała gazecie, że chociaż „nie było żadnych krzyków ani gwałtownych wybuchów”, Miller „tracił panowanie nad sobą” „Ezra miałby w [their] głowie jakąś myśl i powiedziałby: 'Nie wiem, co robię'” Do spotkania doszło podobno 30 marca, a kierownictwo podjęło decyzję o wstrzymaniu przyszłych projektów Millera ze studiem. (Miller gra również w filmie Fantastic Beasts)

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same materiały można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Co to oznacza dla przyszłości DCEU?

Dzięki nowemu raportowi z Variety wygląda na to, że Miller pozostanie w roli Flasha na dużym ekranie w DCEU w najbliższej przyszłości. Źródła powiedziały Variety , że The Flash może „po prostu kosztować zbyt dużo pieniędzy, aby całkowicie zrezygnować z projektu, a prawdopodobnie nie wygeneruje on przychodów potrzebnych do osiągnięcia zysku bez grania w kinach.”

Niezależnie od tego, fani nawoływali w mediach społecznościowych do zastąpienia Flasha z dużego ekranu (Miller) Flashem z małego ekranu (Gustin), więc może to jest rozwiązanie przyjazne dla fanów. Ponieważ The Flash trafi do kin dopiero 23 czerwca 2023 roku, sytuacja jest jeszcze daleka od zakończenia, niezależnie od tego, czy Warner Bros. zatrzyma Millera, czy go zastąpi. Będziemy aktualizować tę historię, jeśli pojawią się dalsze szczegóły.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button