Show Biznes

Pomocy, Jason Bateman zdradza tajemnice Ozark Sezon 4, Część 2 Teasery

Ta historia zawiera spoilery do Sezonu czwartego, części pierwszej Ozark.

Jeśli lubisz swoje seriale mocno przesycone, z lekkim Jasonem Batemanem i odrobiną koszulki polo, to prawdopodobnie szybko przebrnąłeś przez Ozark Sezon czwarty, część pierwsza na początku tego roku. Najnowsze odcinki kryminalno-narkotykowego dramatu Netflixa ze środkowego zachodu zadebiutowały w styczniu, stanowiąc pierwszą połowę finałowego sezonu serialu. Szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę, że w najnowszych odcinkach doszło do dwóch poważnych zgonów postaci, zdrady, której się nie spodziewaliśmy i legendarnego szału Ruth Langmore, nie możemy was winić za to, że przyszliście tu, by prosić o więcej.

A teraz, gdy zbliża się ostatnia seria odcinków, Jason Bateman zdradza kilka niezwykle tajemniczych informacji na temat finału serialu. Podczas występu w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Bateman powiedział: „Miejmy nadzieję, że widzowie pomyślą, Ach, oni tak jakby nawlekli igłę pomiędzy szczęśliwym zakończeniem – ale kuleją.” Reszta jego komentarzy wzbudza nasz zbiorowy niepokój. „Czy rodzina Byrde’ów powinna zapłacić rachunek? Czy powinno im to ujść na sucho? Czy nie?” – pytał. Nie wiemy, Jason, ty nam powiedz!

Cóż, jeśli jest to jakieś pocieszenie, próbowaliśmy nadać jakiś sens przyszłości Ozark poniżej. Oto wszystko, co wiemy o Ozark Season Four, Part Two, w tym data premiery, szczegóły fabuły, istotne ciekawostki z wywiadów z gwiazdami i twórcami, i więcej.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Kiedy Ozark powróci na sezon czwarty, część druga?

Zgodnie z odpowiednio nastrojowym teaserem Netflixa, Ozark zakończy działalność 29 kwietnia 22 roku. Zaznaczcie swoje kalendarze, przyjaciele. A potem obstawiajcie, kto przeżyje, a kto umrze.

Coś, co powinieneś obejrzeć przed końcem

W połowie kwietnia Netflix opublikował krótki dokument zza kulis, w którym obsada i ekipa Ozark opowiadają o ostatnich pięciu latach kręcenia serialu. W filmie Sofia Hublitz i Skylar Gaertner, grające odpowiednio Charlotte i Jonah Byrde, żegnają się z domem rodziny Byrde. W minidokumencie może pojawić się nawet jedna lub dwie niespodzianki. Jest to obowiązkowa pozycja do obejrzenia dla każdego fanatyka Ozark , który zbliża się do ostatnich odcinków serialu. Można go obejrzeć poniżej.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

O czym będzie Ozark Sezon czwarty, część druga?

Przeżyjmy (krótko, obiecujemy) jeszcze raz lekko traumatyczny finał. Po tym, jak FBI lekko wycofuje się z umowy z Omarem Navarro, agent Miller zbuntował się i aresztował go. Wendy i Marty Byrde przekonują zmęczonego Omara, by przekonał Javiego do zawarcia takiej samej umowy, jaką on zawarł z FBI, co spowodowałoby jego ekstradycję do Meksyku. Po tym wydarzeniu widzimy, jak Javi jedzie prosto do rezydencji Langmore-Snellów i natychmiast zabija Wyatta i Darlene. Ruth przyjeżdża do ich domu, widzi skutki i konfrontuje się z Byrdami.

TINA ROWDEN/NETFLIX

Gdybyście nie wiedzieli, nasz ulubiony zbuntowany dzieciak, Jonah, mówi Ruth, że Javi prawdopodobnie zabił jej kuzyna, co sprawia, że dziewczyna odchodzi – prawdopodobnie w poszukiwaniu Javiego. Potwierdza to pierwszy zwiastun części drugiej. Ruth strzela do Javiego. W zwiastunie. W zwiastunie! Pomijając główną śmierć w zwiastunie, wygląda na to, że ten sezon będzie poświęcony Ruth. Zobaczymy, jak Ruth próbuje poradzić sobie ze śmiercią kuzyna, opiekuje się dzieckiem Zeke i próbuje, no wiesz, może uniknąć gniewu kartelu po zabiciu Javiego?! Stawiamy na Ruth, za każdym razem.

A co do Byrdów? Cóż, powiedzielibyśmy Wam, że w jakiś sposób znajdą się w samym środku tego wszystkiego, kręcąc się i handlując, tak jak to robili przez cztery sezony. Ale musimy opowiedzieć o katastrofie samochodowej, która zrujnuje wszelkie przewidywania. W pierwszej scenie pierwszego odcinka tego sezonu widzimy całą rodzinę Byrde’ów, która wesoło jedzie autostradą. Życie jest dobre! Najwyraźniej. Wydaje się , że są bliscy powrotu do Chicago, a Błękitny Kot i kasyno są w dobrej kondycji. A potem… samochód się rozbija. Nigdy nie wiemy, co dzieje się z klanem Byrde’ów – w części pierwszej nie podano, czy rodzina przeżyła, czy umarła. Czyżby to był Sopranos moment dla Byrdych, a my nigdy nie dowiemy się, co się stało? Mamy nadzieję, że nie. Przypuszczamy, że katastrofa rozegra się w połowie drugiej części, a jeden z Byrdów niestety nie wyjdzie z niej żywy. Zwiastun nie mówi nam zbyt wiele o Byrdesach, jedynie to, że Marty ma niezły prawy sierpowy i że prawdopodobnie zobaczymy kolejny etap gry Wendy o polityczną dominację nad światem.

W tym wszystkim pozostaje jeszcze jeden element układanki do ułożenia. Co z kartelem Navarro? Wygląda na to, że Ozark ma jeszcze jedną postać do przedstawienia: Matkę Javiego. W czerwcu 2021 roku, The Hollywood Reporter podał informację, że Veronica Falcón dołączy do obsady w kluczowej roli. Oto jak THR opisał jej rolę:

Falcón zagra Camilę, siostrę przywódcy kartelu narkotykowego Omara Navarro (Felix Solis), którego syn „Javi Elizonndro” (Alfonso Herrera) knuje, jak przejąć kartel swojego wuja. Camila po cichu pracuje za kulisami, aby stać się potężnym graczem w narkotykowym imperium swojej rodziny.”

Teraz, gdy wiemy, że Javi (najprawdopodobniej) umrze, a Omar zostanie wtrącony do więzienia dla kartelu, możemy przypuszczać, że Camila dowie się o śmierci Javiego i natychmiast ukarze Omara. Czy na końcu Camila zasiądzie na tronie? Wasze przypuszczenia są równie dobre jak nasze.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button