Strona główna Pytania Pomysły na odnowienie ścian zewnętrznych i murów

Pomysły na odnowienie ścian zewnętrznych i murów

Nasze domy służą przede wszystkim jako schronienie i prywatna oaza, w której możemy swobodnie odpocząć i skupić się na swoich obowiązkach. Jeśli się nad tym zastanowić, często postrzegamy domy na podstawie praktyczności i tego, jak mogłyby najlepiej służyć naszemu życiu rodzinnemu i tym podobne. Jednak wygląd zewnętrzny i wygląd domu to również coś, co również powinno być brane pod uwagę.

Podczas gdy chcemy, aby nasze domy wyglądały świetnie w środku, chcemy, aby wyglądały równie dobrze z zewnątrz. Posiadanie nieruchomości, która wywołuje Twój pożądany styl, wpłynie na Twoją codzienną przyjemność, kiedy tylko wrócisz do domu i jego atrakcyjność. Niezależnie od rodzaju domu masz, istnieje wiele zmian lub tweaks można zrobić. Od reorganizacji ścian zewnętrznych i okien, do zmiany koloru drzwi, masz siebie wystarczająco dużo opcji, które są warte zbadania.

Z pewnością, jak w przypadku każdego remontu, powinien on zawsze wiernie przylegać do aktualnego projektu i stylu Twojego domu. W zależności od tego, jak chcesz, możesz zdecydować się na drobne poprawki, takie jak wybór nowego koloru farby lub iść na nowe okładziny. Z drugiej strony, jeśli masz na celu coś bardziej znaczące i ciężkie, można również rozważyć krajobrazu lub zmiany struktury dachu dla bardziej widoczne i wpływowe zmiany.

Ważne jest również, aby rozważyć, jaki rodzaj zewnętrznej reorganizacji idziesz na, ponieważ niewłaściwe i niekonsekwentne wykończenia lub funkcje mogą potencjalnie zrujnować wygląd domu. Istnieje wiele dróg do podjęcia, jeśli chodzi o to, a większość z nich zależy w dużej mierze od tego, z czym obecnie pracujesz. Z tego powodu, mamy curated listę różnych pomysłów, które można wypróbować, jeśli chodzi o reorganizacji ścian zewnętrznych i wiele innych porad projektowania domu lub remontu, jak również.

1. Renderowanie ścian zewnętrznych

Rendering ścian zewnętrznych jest jednym z najczęstszych, ale skutecznych sposobów na poprawę wyglądu domu. Proces ten polega zazwyczaj na nałożeniu powłoki na cegły lub ściany zewnętrzne przy użyciu piasku i cementu. Często stosuje się kolorowy tynk na bazie żywicy syntetycznej lub wapna, który jest wytrzymałym związkiem zewnętrznym.

  Jak obliczyć rachunek kosztów działań?

Tynkowanie nie tylko poprawia strukturę domu, ale także zapewnia mu ochronę. Zewnętrzna powłoka ściany, z której korzystają tynkarze podczas tego procesu, jest często chroniona powłoką odporną na warunki atmosferyczne. W przypadku domów z cegłą zazwyczaj można zauważyć, że podczas produkcji nakładana jest powłoka szklana, która pomaga chronić dom przed dalszymi uszkodzeniami spowodowanymi przez pogodę i inne elementy naturalne. Co więcej, pozwala to również uniknąć niepotrzebnych kosztów w naprawie. Możesz skonsultować się z firmami specjalizującymi się w tych usługach, takimi jak RenderHero, aby uzyskać bardziej profesjonalne wyjaśnienie.

2. Zmiana wykończenia zewnętrznego

Możesz również zamienić obecne wykończenie zewnętrzne swojego domu na nowe. Powodów jest wiele – może być tak, że Twój dom wciąż ma starą kamienną okładzinę, niechlujną mieszankę materiałów zewnętrznych, a nawet niedopasowane cegły, które szczerze mówiąc mogą być dość nieestetyczne w widoku z zewnątrz. Jednak pokrycie ich innym materiałem może pomóc mu uzyskać nowy wygląd, który odpowiada Twojemu gustowi. Jedną z rzeczy, które można zrobić w tej sytuacji jest pójście na okładzinę nad kamykiem, ponieważ jest to stosunkowo łatwiejsze w utrzymaniu i jest odporne na zużycie. Jednak nadal ważne jest, aby rozważyć, jaki rodzaj struktury domu i zewnątrz masz, ponieważ może wyglądać dość surowe na szczególnie pudełkowych domów.

W przeciwnym razie możesz po prostu przejść do najtańszej i najprostszej opcji – malowania. Malowanie na zewnątrz domu z farbą murarską w neutralnych odcieniach może pomóc ujednolicić mieszankę materiałów w ścianie. Okładzina te mogą zrobić wpływową różnicę, jak również.

  To, czemu się opierasz, trwa To, na co patrzysz, znika?

3. Dodaj przedłużenie

Znaczącym i bardziej znaczącym sposobem na odnowienie ściany zewnętrznej jest dodanie przedłużenia domu. Czyniąc to nie tylko dodać nowy wygląd do domu, ale także sprawi, że ma więcej charakteru i zainteresowania w jego zewnętrznej, jak również. Zmiana nie musi być ogromna – może być tak prosta, jak dodanie okna wykuszowego lub ganku. Załóżmy, że jesteś w porządku z splashing na gotówkę. W takim przypadku stosunkowo większa jedno- lub dwupiętrowa dobudówka może również pomóc poprawić proporcje nieruchomości, aby zaprezentować wyraźny styl architektoniczny.

  Allison Williams i Alexander Dreymon są zaręczeni: "Jestem tak dumny z mojej wspaniałej narzeczonej"

4. Garage conversion

Ogólny wygląd domu zostanie gwałtownie zmieniony przez konwersję garażu, ponieważ dostajesz również nową przestrzeń życiową. Aby skutecznie to zrobić, najlepiej jest zatrudnić doświadczonego architekta, aby płynnie połączyć zarówno nowe i stare funkcje razem. Ponadto, pomaga również zapewnić, że proporcje i szczegóły poszczególnych elementów są przechowywane dokładne. Co obejmuje prawidłowy rodzaj i ilość gontów na dach.

Zanim to zrobisz, zaleca się również, aby sprawdzić z lokalnym agentem nieruchomości, aby upewnić się, że decyzja o konwersji garażu jest najlepszym sposobem, aby przejść. Jeśli, w każdym tempie, korzyści z posiadania dodatkowego pokoju są unieważnione przez potrzebę bezpiecznego i przestronnego parkingu, konsekwencja do wartości domu może być negatywna.

5. Apply Accent Sections

Co większość ludzi często robi, aby poprawić ogólny wygląd zewnętrzny swojego domu jest po prostu zainstalować poziome okrążenia, gdy istnieje wiele różnych boków dostępnych. Metal falisty, gonty i listwy ozdobne są również atrakcyjne opcje, które można zdecydować się zaktualizować swój dom z. Używając więcej niż jednego stylu bocznicy, będziesz mógł podkreślić zewnętrzne cechy swojego domu, takie jak wieże, górne piętra, okapy i inne. Czyniąc to daje swój dom ogólny impuls w stylu.

6. Dodaj teksturę

Jednym z wielkich i popularnych sposobów odnawiania ścian zewnętrznych w dzisiejszych czasach jest dodanie trochę tekstury do zewnętrznej części domu. To może oznaczać instalację kamiennej spódnicy forniru, cegły lub ściany akcentu. Może to również oznaczać dodanie gontów cedrowych do części domu, jak również. Nowoczesne domy, w szczególności, mogą korzystać z różnych architektonicznych lub falistych paneli ściennych. Możesz również pójść na stiuk, aby wzmocnić teksturę, wszystko przy zachowaniu czystego, ale świeżo ulepszonego wyglądu w tym samym czasie.

Conclusion

Istnieje wiele dróg, które można przejść, jeśli chodzi o przeprojektowanie zewnętrznej części domu. Cokolwiek to jest, powinieneś rozważyć, jak zmiana wpłynie na Twój dom. Z tego powodu, każda zmiana powinna być wykonana z ostrożnością, ponieważ złe wybory mogą nieuchronnie bałagan na zewnątrz całkowicie.

Najchętniej czytane

Kiedy wilki polują na wydry na tej alaskańskiej wyspie, cierpią jelenie

Ten artykuł pierwotnie pojawił się naHakai Magazine,internetowa publikacja o nauce i społeczeństwie w ekosystemach przybrzeżnych. Przeczytaj...

Zero głodu w Afryce jest w zasięgu ręki: Actionable goal czy ulotna NY Resolution?

Celem szczytu Dakar 2 jest zebranie poparcia dla swojej strukturalnej transformacji rolnictwa w Afryce. Region ten od niedawna cieszy się odnowionym globalnym zainteresowaniem, jednak...

Najlepsze przewidywania dotyczące zakładów sportowych 1xbet

Jesteś fanem sportu, który chce mieć trochę dodatkowej gotówki za swoją wiedzę o sporcie? Zakłady sportowe 1xbet.in mogą być właśnie dla Ciebie. Istnieje wiele opcji zakładów, a każdy obstawiający może wybrać najlepszy rodzaj w zależności od swoich preferencji i możliwości: Zakłady pojedyncze. Są to zakłady na tylko jedno zdarzenie i jeden wynik. Należy wybrać interesujący

Czy obligacje są zobowiązaniami długoterminowymi?

Czy obligacje są zobowiązaniami długoterminowymi?Zobowiązania długoterminowe, zwane również zobowiązaniami długoterminowymi, to zobowiązania wymienione w bilansie, które nie są wymagalne przez okres dłuższy niż rok. Przykłady zobowiązań długoterminowych obejmują długoterminowe kredyty i zobowiązania z tytułu leasingu, zobowiązania z tytułu obligacji oraz przychody przyszłych okresów.Jak klasyfikujesz aktywa trwałe?Aktywa trwałe są zawsze klasyfikowane w bilansie do jednej z

Co się stało w wyborach prezydenckich w 1992 roku?

Co się stało w wyborach prezydenckich w 1992 roku?Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych w 1992 roku były 52. czteroletnimi wyborami prezydenckimi, które odbyły się we wtorek 3 listopada 1992 roku. Demokratyczny gubernator Arkansas Bill Clinton pokonał urzędującego republikańskiego prezydenta George'a H. W. Wybory te zakończyły okres dominacji Republikanów, który rozpoczął się w 1968 roku.Jaką obietnicę

Jak wspierać swojego partnera w trudnym okresie

Często może być trudniej widząc, jak nasz partner przechodzi przez trudne chwile, niż doświadczając tego samemu. Z trudnymi czasami przychodzą silne emocje. Możemy czuć...

Jakie są trzy sposoby, w jakie naukowcy dzielą się swoimi wynikami?

Jakie są trzy sposoby, w jakie naukowcy dzielą się swoimi wynikami?Istnieje kilka sposobów, w jakie naukowcy przekazują swoje wyniki, w tym pisemne raporty i publikacje w czasopismach naukowych, a także poprzez prezentacje dla naszych kolegów i społeczeństwa. Jednym z popularnych miejsc, w którym naukowcy prezentują swoje wyniki kolegom, są konferencje naukowe.Co to znaczy, że naukowcy

Odłóżmy na bok teorię o rękawicach Dolly Parton

Ludzie na TikTok często "odkrywają" rzeczy, które są znane od lat. Od "nowych" trendów urody po nagrodzone Oscarem filmy, które nagle są "niedoceniane", ludzie,...

Ta słynna szczotka za 10 dolarów z TikTok jest powodem, dla którego moje włosy wyglądają tak dobrze

Niedroga okrągła szczotka od Guzjdj stała się ostatnio viralem na TikTok.Produkt ma unikalny kształt 360°, który ma nadać włosom większą objętość.Nasza redaktorka przetestowała szczotkę...

Mark Wahlberg wciąż ma protezę z ” Boogie Nights „, a my mamy pytania

Dziś! W wiadomościach, których nigdy nie chcieliście. Mark Wahlberg, podczas swojego występu w The Ellen DeGeneres show, zaczął rozmawiać z tytułową Ellen o...

Pozostałe newsy

  Jak obliczyć rachunek kosztów działań?

Kiedy wilki polują na wydry na tej alaskańskiej wyspie, cierpią jelenie

Ten artykuł pierwotnie pojawił się naHakai Magazine,internetowa publikacja o nauce i społeczeństwie w ekosystemach przybrzeżnych. Przeczytaj...

Przyjęcie EV nie zmniejszy kosztów energii dla wszystkich amerykańskich rodzin

Elektryfikacja pojazdów to ważny krok w kierunku dekarbonizacji sektora transportu, największego źródła emisji gazów cieplarnianych (GHG)...

Hive ransomeware wyłudził od ofiar 100 mln dolarów. DOJ właśnie się odegrał.

Urzędnicy federalni ogłosili w czwartek wyniki wielomiesięcznej kampanii infiltracyjnej przeciwko dużej międzynarodowej grupie ransomware o nazwie...

Najlepsze rady dotyczące bezpieczeństwa dla każdego początkującego stolarza

Obróbka drewna jest zabawą, spełniającym hobby dla wielu ludzi, ale może być również niebezpieczna. Zawsze, gdy...