Sponsorowany przez.Elixir®smyki:

Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są charakterystycznym elementem zarówno elektrycznego jak i akustycznego bluesa i mogą być używane we wszystkich rodzajach ustawień.

Mandy Rowden, Austin, Texas-based singer songwriter i założyciel Girl Guitar Austin, pokazuje, jak zacząć w tej krótkiej i łatwej do przeprowadzenia lekcji wideo. Jak zobaczysz, łatwo jest wziąć to, co Mandy demonstruje tutaj i transponować go do dowolnego klucza grasz w!

„Struny Elixir dają mi wypolerowane brzmienie, które kocham i równą, gładką grywalność, której nie dostaję nigdzie indziej. Dodatkowo, długi okres trwałości pozwala na łatwość konserwacji, na której się uzależniłem.” – Mandy Rowden

Elixir® Acoustic Phosphor Bronze Strings with NANOWEB® Coating, Light Gauge (12-53) to jej go-tos. Dowiedz się więcej o Elixir Strings najdłużej utrzymujące się brzmienie.

Chcesz zobaczyć więcej lekcji od Mandy i innych porad? Udaj się na stronę Elixir Kanał YouTube Strings.

Jeśli chodzi o znalezienie swojego tonu i wyczucia, Elixir Strings oferuje akustyczne struny gitarowe premium z najdłużej utrzymującym się tonem zarówno w Phosphor Bronze, jak i 80/20 Bronze w różnych opcjach powlekania i gaugingu. Sprawdź je.