Show Biznes

Porównaliśmy 8 ekspresów do kawy Nespresso, bo gdzież byśmy byli bez kawy?

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jeśli chodzi o naszą poranną rutynę, tak naprawdę potrzebujemy tylko dwóch rzeczy: wygodnych kapci i kawy. Kiedy już je mamy, dzień staje się o wiele łatwiejszy do opanowania. Nawet najbardziej wymagający miłośnik kawy powie Ci, że niewiele rzeczy jest przyjemniejszych niż picie kawy w piżamie, dlatego posiadanie doskonałego domowego ekspresu do kawy jest niezbędne. Jeśli myślisz, że coś takiego nie istnieje, to znaczy, że nigdy nie widziałeś, jak działa Nespresso. Te urządzenia o dużej mocy robią wszystko i robią to tak dobrze. Kawa i espresso wychodzą tak, jakby robili je profesjonalni bariści, a Ty możesz to wszystko robić w zaciszu własnego domu.

Istnieją dwie główne kategorie ekspresów Nespresso, ponieważ mają one dwa różne rodzaje kapsułek z kawą, a niektóre ekspresy są kompatybilne z niektórymi kapsułkami. Ważne jest, aby przed zakupem wiedzieć, czego się chce. Ekspres Original przygotowuje espresso, natomiast ekspres Vertuo umożliwia picie zarówno kawy parzonej, jak i espresso. To kwestia osobistych preferencji, ale dla nas najważniejsze jest to, że możemy przyrządzać latte z obu tych rodzajów kawy! Jeśli chcesz poprawić jakość swojej kawy w nowym dziesięcioleciu, musisz skorzystać z ekspresu Nespresso.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button