Show Biznes

Porównaliśmy 9 najlepiej sprzedających się legginsów Lululemon, abyś wiedziała dokładnie, co kupujesz

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Czy kiedykolwiek wszedłeś do sklepu Lululemon, wpatrywałeś się w ścianę z legginsami i po prostu zachłysnąłeś się myśląc: „Jakie są najlepsze legginsy Lululemon?” My też. Jest tak wiele różnych stylów, tkanin i kolorów, że ledwo wiemy, od czego zacząć, ale to właśnie sprawia, że Lululemon jest tak niesamowity; niezależnie od tego, czy jesteś joginką, czy maratończykiem, ma opcje dla Ciebie, a także świetne biustonosze sportowe i szorty. Aby ograniczyć Twoje zakłopotanie, zebraliśmy najpopularniejsze legginsy Lululemon i wyjaśniliśmy, co wyróżnia każdą z par.

Na potrzeby tego eksperymentu porównaliśmy czarne legginsy treningowe. W ten sposób można naprawdę zrozumieć subtelne, ale ważne różnice, takie jak materiał, dopasowanie i odczucie. Bo wiesz, to właśnie małe rzeczy mają największe znaczenie. W niektórych z tych spodni czujesz się jak druga skóra dzięki tkaninie Nulu firmy Lululemon, podczas gdy inne naprawdę Cię trzymają dzięki klasycznemu materiałowi Luxtreme.

Jaka jest różnica między zastrzeżonymi tkaninami Lululemon?

Istnieje pięć różnych zastrzeżonych tkanin, które firma Lululemon wykorzystuje do produkcji legginsów. Po pierwsze, jest to Nulu. Nulu to mięciutka tkanina, z której wykonana jest uwielbiana kolekcja Align. Nie jest ona najbardziej wydajna, ale jest niezwykle wygodna. Jest jeszcze Nulux. Wiemy, że jedna mała literka robi różnicę. Tkanina ta jest podobnie miękka jak masło, ale lepiej odprowadza pot niż Nulu. Jeśli chcesz się czuć, jakbyś nic na sobie nie miała, wybierz legginsy z Nuluxu; dają one wrażenie nagości, które jest idealne, gdy się pocisz. Następna jest Everlux, która jest najszybciej schnącą tkaniną tej marki. Jest grubsza niż Nulux, ale nadal gładka i oddychająca, a także prawdopodobnie najbardziej uniwersalna ze wszystkich tkanin. Czwarta pozycja to Luxtreme. Jest to grubsza tkanina, zaprojektowana z myślą o mniejszym tarciu i lepszym zachowaniu kształtu podczas noszenia. Ostatnia, ale nie mniej ważna jest SmoothCover, która jest połączeniem Nulu i Luxtreme. Charakteryzuje się miękkością materiału Nulu oraz zachowaniem kształtu i wrażeniem wtulenia jak w przypadku materiału Luxtreme.

Czy legginsy Lululemon są warte pieniędzy?

W rzeczywistości jednak wszystkie są wygodne, trwałe i nie można popełnić błędu, wybierając którąkolwiek z tych par. Dbaj o swoje legginsy, a one będą dbać o Ciebie. Osobiście wypróbowałam już chyba wszystkie legginsy na świecie, ale zawsze wracam do Lululemon. Od lat mam pary, które wciąż wyglądają jak nowe, nie mają żadnych przetarć, zapachów potu, blaknięcia ani spierania się. Myślę, że jakość jest niezrównana, a jeśli zamierzasz wydać pieniądze na legginsy, chcesz, żeby były trwałe. Każdemu z moich przyjaciół powiedziałabym, żeby wybrał legginsy od Lululemon, gdyby był na rynku. Mam obsesję na punkcie spodni Align Pant, ale czytaj dalej, aby poznać wszystkie style!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button