Show Biznes

Posłuchaj wywołującego dreszcze coveru utworu „Falling” Harry’ego Stylesa w wykonaniu Kelly Clarkson

Nikt nie może zaprzeczyć, że Kelly Clarkson ma rury. Z pewnością dała temu wyraz w odcinku „The Kelly Clarkson Show” z 5 maja, w którym użyczyła swoich eksperckich umiejętności wokalnych do utworu „Falling” Harry’ego Stylesa Clarkson nadała piosence swój niepowtarzalny charakter, przekształcając ją w epicką power balladę. W swojej wersji położyła dodatkowy nacisk na tekst, podkreślając rozdzierający serce i oczyszczający rdzeń piosenki.

Clarkson zaśpiewała tę piosenkę w ramach programu „Kellyoke”, w którym – jak się domyślacie – wykonuje covery ze swoim zespołem. program „The Kelly Clarkson Show” jest emitowany od 2019 roku i obecnie trwa jego trzeci sezon. Od momentu zdobycia sławy w programie „American Idol” w 2002 roku, Clarkson konsekwentnie dostarcza hit za hitem, a jej występ w programie „The Kelly Clarkson Show” jest tylko kolejnym dowodem jej talentu, który obejmuje również umiejętność nawiązywania kontaktu i oczarowywania publiczności swoją osobowością.

„Falling” został wydany na „Fine Line”, albumie Stylesa z 2019 roku. Kolejny album piosenkarza, „Harry’s House”, ukaże się 20 maja. Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu, zatytułowany „As It Was”, jest już dostępny, a Styles niedawno ogłosił trasę koncertową z dłuższymi pobytami w Nowym Jorku, Los Angeles, Toronto, Austin i Chicago.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button