Show Biznes

Post Malone debiutuje z nową piosenką „Love/Hate Letter to Alcohol” w „SNL”

W sobotę Post Malone zadebiutował w programie „Saturday Night Live” na kilka dni przed wydaniem swojego nowego albumu „Twelve Carat Toothache”, który ukaże się 3 czerwca. Przyszły ojciec rozpoczął od wykonania swojego niedawno wydanego singla „Cooped Up”, a następnie zaprezentował nową piosenkę „Love/Hate Letter to Alcohol” Jego drugi występ okazał się najbardziej emocjonalny dzięki tematyce piosenki oraz przejmującym wokalom Fleet Foxes.

W „Love/Hate Letter to Alcohol” Malone śpiewa o szalonej nocy, która zakończyła się brakiem kilku zębów. „Ostatniej nocy miałem w ustach 32 zęby/Some gone away” – śpiewa. W dalszej części piosenki zdaje się ubolewać nad swoim skomplikowanym związkiem z alkoholem, zauważając, że choć zrujnował on jego noc, to jest to jedyny sposób, by „utopić mój smutek”.

Intymne teksty potwierdzają to, co Malone powiedział wcześniej, że jego najnowszy album jest najszczerszy z dotychczasowych. „O tym właśnie jest cała płyta. To aspekt dwubiegunowy i dwoistość wszystkiego” – powiedział w ostatnim wywiadzie dla Apple’s „The Zane Lowe Show” „Na tej płycie jest wiele rzeczy, które są z przymrużeniem oka. Myślę, że ta płyta jest najbardziej szczerą płytą, jaką nagrałem i jestem bardzo podekscytowany, że ludzie będą mogli ją usłyszeć. Ale każda piosenka opowiada jakąś historię, więc to jest coś w rodzaju: 'Oto życie, które prowadzimy, ale w tle zawsze coś się dzieje'”

Zobaczcie oba występy rapera w „SNL” w galerii.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button