Show Biznes

Post Malone opowiada o swojej nowej rutynie jako ojciec

INDIO, CALIFORNIA - APRIL 16: Post Malone performs at the Sahara Tent at 2022 Coachella Valley Music and Arts Festival weekend 1 - day 2 on April 16, 2022 in Indio, California. (Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images for Coachella)

Źródło obrazu: Getty / Matt Winkelmeyer

Austin Post, aka Post Malone, znany jest bardziej ze swojej muzyki niż z życia osobistego. Raper szybko zdobył popularność w 2015 roku po wydaniu piosenki „White Iverson”, a od tego czasu stał się tylko bardziej popularny, dzięki takim piosenkom jak „Congratulations” i „Rockstar” Stał się jednym z najbardziej lubianych raperów lat 2010, a teraz dodał do swojego CV ojca.

W maju 2022 roku, Malone ujawnił TMZ, że spodziewa się dziecka ze swoją długoletnią dziewczyną-zmienioną narzeczoną, której tożsamość nie została jeszcze ujawniona. „Jestem podekscytowany tym kolejnym rozdziałem w moim życiu. Jestem najszczęśliwszy, jaki kiedykolwiek byłem” – powiedział. Około miesiąc po ogłoszeniu, piosenkarz „Sunflower” podzielił się wiadomością o narodzinach swojego dziecka w wywiadzie na „The Howard Stern Show” 13 czerwca. Ale czy Posty ma jeszcze jakieś inne dzieci? Oto co wiemy.

Ile dzieci ma Post Malone?

Post Malone ma tylko jedno dziecko, dziewczynkę, ze swoim narzeczonym. W wywiadzie na „The Howard Stern Show”, ujawnił szczegóły dotyczące jego nowej rutyny jako ojca. „Obudziłem się o 2:30 po południu. Poszedłem i pocałowałem moją córeczkę” – powiedział, w którym to momencie Stern przerwał mu, aby wyjaśnić, do kogo się odnosi. „To moja córka,” potwierdził.

Malone powiedział również Sternowi, że planuje utrzymać szczegóły dotyczące jego córki w tajemnicy, ponieważ chce, aby „podejmowała własne decyzje” dotyczące tego, jakie informacje są udostępniane o jej życiu.

Wygląda na to, że Malone planuje utrzymać szczegóły dotyczące swojego noworodka poza mediami społecznościowymi i poza światłem reflektorów na razie. Oprócz bycia zajętym tatą, raper jedzie również na sukcesie swojego ostatniego albumu „Twelve Carat Toothache”, który został wydany 3 czerwca. Gratulacje dla Posta i jego narzeczonej z powodu nowego dodatku do ich rodziny!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button