Show Biznes

Powinniśmy byli przewidzieć, że Netflix przygotuje Reality Show o grze w kalmara

W tym, co z pewnością jest masową inicjatywą Netflixa, mającą na celu wywołanie Squid Game zmęczenia, zanim jeszcze zobaczymy sezon drugi, streamer ogłosił, że serial zainspiruje nowy serial reality.

Dobrze przeczytaliście, ludzie. Podczas niedawnego panelu moderowanego przez The Hollywood Reporter, Brandon Riegg, wiceprezes Netflixa ds. seriali bez scenariusza i dokumentalnych, ogłosił, że Squid Game: The Challenge jest prawdziwym wydarzeniem, które pojawi się w serwisie streamingowym. Najwyraźniej Netflix zbierze 456 uczestników z całego świata, którzy będą rywalizować w serii gier o nagrodę w wysokości 4,56 mln dolarów, co według streamera jest największą nagrodą, jaką kiedykolwiek zaoferowano w serii reality. Pierwszy sezon Squid Game: The Challenge będzie liczył 10 odcinków, co oznacza, że z pewnością nie zabraknie zakulisowych dramatów społecznych, jak w przypadku Squid Game .

Squid Game podbił świat szturmem dzięki [director Hwang Dong-hyuk’s] porywającej historii i ikonicznym obrazom” – powiedział Riegg. „Jesteśmy wdzięczni za jego wsparcie, gdy zmieniamy fikcyjny świat w rzeczywistość w tym ogromnym konkursie i eksperymencie społecznym. Fanów seriali dramatycznych czeka fascynująca i nieprzewidywalna podróż, podczas której 456 uczestników z prawdziwego świata weźmie udział w największym konkursie w historii, pełnym napięcia i zwrotów akcji, z największą w historii nagrodą pieniężną na końcu.”

Wydawałoby się, że format serialu będzie dość prosty – Netflix nie podał żadnych dodatkowych szczegółów – ale mamy kilka pytań. Czy serial będzie przedstawiał tylko wydarzenia z Squid Game? Czy też, skoro Netflix będzie obsadzał w serialu ludzi z całego świata, zobaczymy w nim gry z dzieciństwa z innych kultur? Jak, do cholery, poznamy choćby niewielką część z 456 uczestników? Czy będziemy się dziwnie czuli, oglądając prawdziwych ludzi walczących w zawodach przypominających fikcyjne, w których występowała przemoc na granicy niemożliwości?! Możemy odpowiedzieć na to pytanie. Prawdopodobnie tak będzie.

What’s that? Naprawdę chcesz się zaangażować w ten bałagan? Na szczęście strona z castingami już działa. Powodzenia.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć te same materiały w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button