Show Biznes

Poznaj najgorętszy trend na paznokcie lata: Baby French Manicure

Gdybyśmy mieli wskazać manicure roku 2020, musielibyśmy powiedzieć, że jest to french manicure. Ten nail-artowy look dominuje od czasu swojego odrodzenia kilka lat temu i nie widać oznak spowolnienia w najbliższym czasie. Pojawiło się już kilka trendów inspirowanych tym klasycznym manicure, ale nowy, który tego lata będzie można zobaczyć wszędzie, to baby french manicure.

„Dziecięcy french mani to typowy french mani, ale z cieńszą linią akcentu na czubku paznokcia” – mówi POPSUGAR Lilly Rojas, współzałożycielka brooklyńskiego salonu Lili and Cata. „To nadaje frenchowi bardziej subtelny i nowoczesny wygląd” Chociaż baby french manicure wygląda dobrze na wszystkich kształtach i długościach paznokci, Rojas mówi: „Wygląda świetnie dla tych z nas, które mają krótkie paznokcie ze względu na swoje proporcje.” Jeśli więc szukałaś wzoru przyjaznego dla krótkich paznokci, to jest to właśnie to.

Kombinacja kolorów, jaką wypróbujesz przy baby french manicure, zależy wyłącznie od Ciebie. „Polecam Ci kolory, które uwielbiasz i odejście od tradycyjnych białych tipsów” – mówi Rojas. „Wiele z naszych klientek bawi się tym i wybiera wielokolorowe końcówki” W razie wątpliwości, co wybrać, radzi „wybrać kolory, które sprawiają, że jesteś szczęśliwa.”

Paznokcie to świetny sposób na wyrażenie siebie i pokazanie swojej osobowości, więc nie wstydź się. Możesz nawet dodać brokatową lub chromowaną końcówkę do baby french manicure, aby nadać mu dodatkowego blasku. to nie jest „french mani twojej matki” – mówi Rojas.

Zainspiruj się do wypróbowania baby french manicure.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button