Show Biznes

Poznaj narzeczonego Vanessy Villeli, Nicka Hardy’ego, gwiazdy „Sprzedając zachód słońca”

Vanessa Villela dołączyła do obsady „Selling Sunset” w czwartym sezonie i niemal od razu poczuła się jak w domu w Oppenheim Group. Była gwiazda meksykańskiej telenoweli szybko zacieśniła więzi z Chrishell Stause, która przed rozpoczęciem pracy w branży nieruchomości grała we „Wszystkich moich dzieciach” i „Dniach naszego życia”, ale znalazła też przyjaciół w innych miejscach w zespole – nawet gdy konflikty między innymi agentami doszły do głosu. Ale choć wcześniej Villela była cichą postacią w serialu, to w piątym sezonie jej nowy romans może sprawić, że ludzie będą o niej mówić.

Chociaż Villela spotykała się z obecnym narzeczonym Nickiem Hardy’m (zawodowo znanym jako Tom Fraud), gdy kręcono czwarty sezon, serial nigdy nie ujawnił żadnych informacji o nim ani o ich związku. Jak wynika z wpisu na Instagramie Hardy’ego, para po raz pierwszy spotkała się w październiku 2020 roku i od tamtej pory wydaje się być nierozłączna. Para zaręczyła się na początku tego roku. „Nie mogę uwierzyć, że cię poznałam” – napisała Villela, dołączając zdjęcia i filmik z oświadczyn Hardy’ego.

Teraz, gdy Villela jest otwarcie zaręczona, Hardy bez wątpienia będzie miał wpływ na jej udział w programie „Selling Sunset”, a widzowie z pewnością będą chcieli dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Według jego strony internetowej, Hardy jest fotografem, który specjalizuje się w opowiadaniu historii, a wcześniej pracował jako „dyrektor kreatywny w jednej z wiodących agencji fotograficznych w Londynie” Wystarczy jedno spojrzenie na jego Instagram, aby przekonać się, że uwielbia fotografować swoją partnerkę, Villelę. Ale Hardy często dzieli się też swoimi profesjonalnymi pracami, w tym zdjęciami czarno-białymi i kontrastowymi zdjęciami kolorowymi. Jego internetowe portfolio zawiera prace komercyjne dla New Era, JD, PowerBar i wielu innych firm.

Hardy stworzył pseudonim Tom Fraud, aby opisać sposób życia, pisząc na Instagramie, że reprezentuje on sztukę i wolność. Na swojej stronie internetowej opisuje go dalej, pisząc, że Tom Fraud „reprezentuje marzycieli i wierzących, którzy podążają za swoim sercem, instynktem i pragnieniami. Myślicieli, którzy łamią wszelkie zasady!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button