Show Biznes

Poznajcie uroczą obsadę serialu ” Miłość na widnokręgu” w USA.

Przygotuj się na oczarowanie! Przebojowy serial randkowy Netflixa Miłość ze spektrum powraca do USA z trzecim sezonem, który zostanie wyemitowany 18 maja. Pełen słodkich chwil, tremy na pierwszej randce i złamanych serc – podobnie jak poprzednie części z Australii – sezon ten śledzi losy nowej szóstki singli ze spektrum autyzmu, którzy od Los Angeles po Boston wkraczają w świat randek. W ciągu sześciu odcinków członkowie obsady udają się na randki w ciemno, drugie randki, szybkie randki i wiele innych.

Tutaj poznasz obsadę nowego sezonu i dowiesz się, gdzie są teraz.

Related Articles

Dani

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu Instagram. Być może znajdziesz tę samą treść w innym formacie lub więcej informacji na ich stronie internetowej.

Dani Bowman jest animatorką, mówczynią i dyrektorem generalnym – w wieku 14 lat założyła swoją firmę DaniMation Entertainment, zajmującą się rozwojem talentów w dziedzinie autyzmu, która produkuje oryginalne i kontraktowe animacje, ilustracje i grafiki. W nowym sezonie Miłości ze spektrum, poluje na partnera, który dorówna jej ambicjom zawodowym i podzieli jej pasję do animacji i edukacji.

Abbey

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu Instagram. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Abbey nie jest obca w świetle reflektorów. Przed debiutem w serwisie Netflix mieszkająca w Los Angeles, kochająca zwierzęta Abbey Romeo była już gwiazdą TikTok. Mając ponad 350 tys. obserwatorów, Abbey pokazuje swoje życie, ręcznie dziergane czapki i swojego psa Clementine. Możesz kupić jedną z jej czapek tutaj.

Steve

love on the spectrum us s1 steve in episode 1 of love on the spectrum us s1 cr courtesy of netflix © 2022

Courtesy of Netflix

63-letni Steve z San Francisco jest w tym sezonie ulubieńcem fanów. Nie ma go w mediach społecznościowych – sam przyznaje, że nie jest zbyt obeznany z technologią. Na szczęście ma swojego osobistego asystenta, który prowadzi jego internetowe konta randkowe, więc miejmy nadzieję, że wkrótce znajdzie miłość.

Subodh

love on the spectrum us s1 subodh in episode 3 of love on the spectrum us s1 cr courtesy of netflix © 2022

Courtesy of Netflix

Dobra wiadomość dla fanów (czyli wszystkich, którzy widzieli choć jeden odcinek tego serialu) Subodha Garga z Los Angeles – z wyglądu jego profilu na Facebooku wynika, że jest on obecnie w związku. Wygląda na to, że wyciągnięcie Rachel z krzesła na drugiej randce naprawdę zadziałało. Następny krok: podróż poślubna po świecie (mamy nadzieję!).

James

love on the spectrum

DAVID SCOTT HOLLOWAY/NETFLIX

34-letni James z Bostonu jest entuzjastą renesansowego wesołego miasteczka, który szuka swojej jedynej prawdziwej damy. Przepraszamy jego mamę, ale uwielbiamy jego długie blond włosy.

Kaelynn

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu Instagram. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Kaelynn Partlow jest pedagogiem mieszkającym w Greenville w Północnej Karolinie. Prowadzi również stronę na Facebooku Kaelynn’s Autistic Angle, na której dzieli się zasobami i informacjami na temat autyzmu z prawie 50 tys. obserwatorów. Na podstawie jej Instagrama możemy zaryzykować stwierdzenie, że dziś nadal jest singielką. „Czym jest królowa bez króla?” – czytamy w podpisie pod jej ostatnim postem na Instagramie. „Historycznie rzecz biorąc, potężniejszy”

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button