Show Biznes

premiera 5. sezonu „Selling Sunset” już w maju

LOS ANGELES, CALIFORNIA - APRIL 24: (L-R) Davina Potratz, Romain Bonnet, Emma Hernan, Mary Fitzgerald, Chrisell Stause, moderator Tan France, Chelsea Lazkani, Heather Rae El Moussa, Maya Vander, Brett Oppenheim, Vanessa Villela and Jason Oppenheim attend Netflix's Selling Sunset reunion special at Raleigh Studios Hollywood on April 24, 2022 in Los Angeles, California. (Photo by Charley Gallay/Getty Images for Netflix)

Źródło obrazu: Netflix

W „Sprzedaży zachodu słońca” chodzi o to, że po prostu nie możemy się nim nasycić. Przyszliśmy dla nieruchomości, a zostaliśmy dla dramatu. A ponieważ tak szybko pochłonęliśmy czwarty sezon serialu, który miał premierę na Netfliksie 24 listopada 2021 roku, streamer wypuścił sezon piąty szybciej, niż myśleliśmy.

22 marca People poinformowało, że „Selling Sunset” ustalił datę premiery piątego sezonu: 22 kwietnia. Tym razem w serialu pojawi się nowy członek obsady, który dołączy do stale powiększającej się grupy: Chelsea Lazkani, brytyjska nigeryjska agentka nieruchomości luksusowych. Jak podaje People, Lazkani pracowała wcześniej w korporacji i w innej agencji nieruchomości w Los Angeles, zanim dołączyła do Oppenheim Group – głównego bohatera programu.

Zwiastun piątego sezonu „Selling Sunset” pojawił się 7 kwietnia i jak można się było spodziewać, w sezonie pojawią się starzy wrogowie i nowe miłości (tj. rozpadająca się para Chrishell Stause i Jason Oppenheim). Dwuminutowy klip pokazuje bliższe spojrzenie na związek Stause i Oppenheima, a także dramaty między pozostałymi członkami obsady, gdy rywalizacja w domu maklerskim zaostrza się.

Netflix odnowił „Selling Sunset” na sezon czwarty i piąty w marcu 2021 roku, a zdjęcia do tego drugiego sezonu zakończyły się w listopadzie. Stause zdradziła informacje o piątym sezonie, zostawiając komentarz do postu na Instagramie w tym samym miesiącu. Kiedy jeden z fanów stwierdził, że sezon piąty powinien ukazać się jak najszybciej, Stause odpowiedziała: „Na sezon piąty nie trzeba będzie długo czekać! Właśnie zakończyliśmy kręcenie filmu!”

Sezon piąty zakończył się tuż przed tym, jak Stause i Oppenheim rozstali się w grudniu, więc następstwa ich rozstania będą prawdopodobnie pokazane w sezonie szóstym. W sezonie piątym poruszona zostanie kwestia dramatu z Christine Quinn, ponieważ niektórzy wcześniej spekulowali, że odchodzi ona z programu lub z pośrednictwa. Tak było do czasu, aż wyjaśniła sprawę. W październiku, w usuniętym tweecie, Quinn wyjaśniła, że wystąpi w „każdym odcinku 4 i 5 sezonu” serialu.

„Selling Sunset” Season 5 Reunion

Po raz pierwszy w historii „Sprzedając zachód słońca”, serial będzie miał odcinek łączony w piątym sezonie, E! News potwierdziło 12 kwietnia. Nadchodzący odcinek specjalny został nakręcony z całą obsadą w Los Angeles 24 kwietnia. Premiera odcinka odbędzie się 6 maja, a Tan France będzie pełnił rolę gospodarza.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button