Show Biznes

producent „The Ultimatum” zapowiada 2. sezon serialu „All-Queer

Jeśli chodzi o randkowe reality show, Netflix wie, co robi. Choć Netflix słynie z wielu oryginalnych filmów i porywających dokumentów, to jest również znany z popularnych (nie wspominając o niechlujnych) programów randkowych, od „Love Is Blind” po „Too Hot to Handle” Najnowszy serial randkowy platformy, „The Ultimatum: Marry or Move On”, jest opisywany przez Netflix jako „nowy eksperyment społeczny, który przenosi miłość, romans i związki na wyższy poziom”, a sezon pierwszy poszedł w ślady swoich poprzedników i przyniósł widzom dramaty, których tak pragną.

Pierwszy sezon serialu zadebiutował na Netflixie 6 kwietnia, a drugi sezon pojawi się już wkrótce. Największa różnica w porównaniu z pierwszym sezonem? Będzie miał w nim wyłączniequeerową obsadę. Chris Coelen, założyciel Kinetic Content (firmy produkującej serial) opowiedział w rozmowie z The Hollywood Reporter, czego widzowie mogą się spodziewać po drugim sezonie. Wyjaśnił: „Jesteśmy już na początku drugiego sezonu i jest on niesamowity. Szczerze mówiąc, jest tak dobrze – historie są tak interesujące.”

Coelen kontynuuje: „Obsada uczestników w drugim sezonie jest zupełnie inna niż w sezonie pierwszym. To bardzo ważne, powszechne pytanie i kamień milowy dla ludzi, którzy chcą się pobrać. Po prostu przygotowujemy to doświadczenie i jego stawkę, a potem pozwalamy im przejść przez to w sposób, który ma dla nich sens. Okazało się, że jest zupełnie inaczej, ale równie wspaniale, jak w sezonie pierwszym.”

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym drugim sezonie!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button