PytaniaShow Biznes

Przegląd na temat WAC – GdanskTown.pl

Wicked Article Creator (WAC) jest oprogramowaniem do generowania treści, które obraca twoje artykuły, aby dać ci treść SEO. Przędzarki artykułów doceniają takie narzędzie, ponieważ dość trudno jest prząść treść i nadal uzyskać nieplagiatowaną pracę dla backlinków. WAC zapewnia swoim klientom ponad 100 ultra-spun artykułów dla wszystkich potrzeb SEO.

Jak działa WAC

Aby uzyskać dostęp do tego, co oferuje WAC, trzeba go pobrać i uruchomić jako administrator. Oprogramowanie działa tylko w systemie Windows i wymaga .NET framework 4.0. Jest dość ograniczony, ponieważ generuje tylko treści w języku angielskim. Jednak niemieccy i polscy autorzy treści mogą się cieszyć, ponieważ projekty GSA uwzględniają te języki.

Użytkownicy mogą łatwo sprawdzić, czy WAC obsługuje ich maszyny. Można to zrobić pobierając próbną kopię oprogramowania WAC 4.4 i testując ją na swoim urządzeniu. Jest to w pełni funkcjonalna próba, która pobierze tylko pierwsze 60 artykułów z wybranego słowa kluczowego lub niszy.

Limit generatora treści WAC na 60 artykułów dla słowa kluczowego lub niszy użytkownika jest genialnym wynalazkiem. Zapobiega nadużywaniu bazy treści przez użytkowników końcowych. Oprócz tego ograniczenia, kopia próbna wygasa 48 godzin po pierwszym uruchomieniu.

Z drugiej strony, użytkownicy mają możliwość pobrania pełnej licencji WAC. Z tym pakietem dostępne są dodatkowe funkcje, aby zapewnić Ci więcej treści SEO. Możesz pobrać do 200 losowych artykułów dla wybranej niszy lub słowa kluczowego. Musisz zapłacić tylko jednorazową opłatę za to, otrzymując jednocześnie dożywotnie aktualizacje. WAC nie ma również żadnych miesięcznych subskrypcji po zakupie pełnej licencji. W przeciwieństwie do innych fałszywych programów do przędzenia, WAC nie ma ukrytych opłat, a to jest ulga dla wielu osób, które używają oprogramowania do generowania treści.

Jednym minusem oprogramowania WAC jest to, że większość programów antywirusowych wykrywa je jako złośliwe oprogramowanie. Można jednak być pewnym, że ostrzeżenia o wirusach są fałszywymi alarmami. Firma zapewnia użytkowników, że cały rozwój jest w domu; dlatego nie umieściliby wirusa w komercyjnym oprogramowaniu. Co więcej, WAC dostarczył sceptykom kompletny raport o wirusach.

Dodatkowe wsparcie jest zapewnione, jeśli Twój antywirus odmawia Ci pobrania pliku setup. Możesz łatwo pobrać plik zip, który został wygodnie udostępniony na stronie. Później wystarczy rozpakować plik w dowolnym miejscu systemu i zainstalować WAC, uruchamiając go jako administrator, aby ułatwić płynne działanie.

WAC offerings

Kiedy generatory treści są w pełni zoptymalizowane, pisarze mogą tworzyć wysokiej jakości i unikalne prace. WAC wychodzi naprzeciw tej potrzebie, dostarczając skrobaczkę, która pobiera treści takie jak nagłówki, tytuły czy akapity z dowolnej strony internetowej. Dodatkowo, scrapuje filmy i obrazy dla Twoich słów kluczowych. Dla treści SEO, jest to bardzo wydajne, ponieważ masz pewność unikalnej i wysoko pozycjonowanej treści.

Z WAC otrzymujesz dostęp do bazy danych zawierającej do 5 milionów artykułów. Dodatkowo, masz możliwość różnych szablonów dla swojego wyjścia, i można budować ultra-spun treści z artykułów. Ponadto, możesz tworzyć kompletne projekty warstwowe, jak również dane projektowe dla GSA SER i całkowicie przenieść całą zawartość i dane w GSA poprzez API.

WAC to spinner, który ma jednorazową opłatę, która oferuje dożywotnie bezpłatne aktualizacje. W przeciwieństwie do innych programów generujących treści, nie musisz podawać PayPal lub adresu e-mail, aby uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji próbnej.

Final note

Od momentu uruchomienia, WAC był aktualizowany co miesiąc i obiecuje, że będzie to robić w przyszłości. Aby uzyskać lepszą wydajność, trzeba by było aktualizować WAC. Dla wszystkich swoich ofert, jest to jeden z najlepszych programów do generowania treści tam w bardzo przystępnej cenie.

Related Articles

Back to top button