Show Biznes

Przestań robić i zobacz, jak Chet Hanks wciela się w postać Jokera

Cokolwiek robisz w to piękne piątkowe popołudnie, chciałbym uprzejmie poprosić Cię o uwagę na krótką chwilę, abyś mógł obejrzeć wcielenie się Cheta Hanksa w Jokera. Nie myślcie o tym zbyt intensywnie. To nie jest ani dobre, ani złe. Po prostu jest.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Related Articles

Jeśli potrzebujesz trochę kontekstu, Chet (syn, no wiesz, Toma) pojawił się w programie Showtime’s Ziwe aby porozmawiać o swojej karierze hip-hopowej – która kiedyś doprowadziła go do nazwania gorących miesięcy 2021 roku „White Boy Summer” – a także odpowiedzieć na swoje różne akty zawłaszczenia kulturowego na przestrzeni lat. (Spoiler: nie przeprosił w Ziwe wywiadzie) Kiedy Ziwe zapytał Hanksa o jego aplikację fitness, ten odpowiedział: „Nie mam żadnych planów”, co w jakiś sposób, odruchowo, wywołało trwającą minutę impresję na temat Jokera w wykonaniu Heatha Ledgera z Mrocznego Rycerza. Pozbawiony koszulki i poruszający się na piłce do jogi Hanks powiedział: „Jestem jak Joker. Czy ja wyglądam jak facet… z planem?!” Od tego momentu Hanks kontynuuje swoje teksty, takie jak: „Batman, ty mnie dopełniasz!” i „Mój ojciec był pijakiem i ćpunem!”, ku zaskoczeniu nietypowo zdumionej Ziwe. Z przykrością muszę was poinformować, że Hanks nie dodał swojej wersji do „Chcesz wiedzieć, skąd mam te blizny?”

Szczerze mówiąc, muszę przyznać, że chyba wolę Jokera w wykonaniu Cheta Hanksa niż Jokera w wykonaniu Jareda Leto? Być może Hanks ma jeszcze w sobie gen aktorstwa. Może, jeśli kiedykolwiek powstanie No Way Home w stylu multiwersum, w którym wystąpią Jokerzy, Hanks będzie mógł pojawić się w filmie obok Leto i Joaquina Phoenixa.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button