Show Biznes

Przygotuj się na rozszerzony wszechświat Ozark

Ta historia zawiera spoilery do Sezonu czwartego, Część druga Ozark.

Nie żebyśmy liczyli, ale minęły prawie trzy tygodnie, odkąd Ozark wypuścił swoje ostatnie odcinki. Jonah Byrde zastrzelił Mela Sattema (tak nam się wydaje!), Ruth padła ofiarą klątwy Langmore’a, Marty i Wendy uniknęli kolejnego zakleszczenia, a my z pewnością, najbardziej zdecydowanie, chcemy więcej.

Gdybyście zapytali nas trzy tygodnie temu, czy Ozark będzie w jakiś sposób kontynuowany, odpowiedzielibyśmy, że nie. Teraz showrunner Ozark, Chris Mundy, otwiera przysłowiowe drzwi na tyle, że zastanawiamy się, czy przez cały ten czas nie przygotowywał w tajemnicy scenariusza spinoffu. „To z pewnością coś, o czym ludzie dużo rozmawiają. Nie ma nic ostatecznego,” powiedział Mundy TVLine o możliwości powstania Ozark spinoffu. „Mamy to szczęście, że ludzie naprawdę lubią ten serial, więc oczywiście będzie jakieś zainteresowanie.”

Mimo, że Mundy przyznał, że „są jeszcze sposoby, aby pozostać w serialu i powrócić do pewnych spraw”, najprawdopodobniej wykluczył możliwość powstania serialu skupionego na Ruth Langmore. (Jestem pewien, że ludzie byliby szczęśliwsi, gdyby Ruth tam była” – powiedział) Chris, Trójka ma rację! Musimy wiedzieć, co ten człowiek knuje. Albo nawet Camila Elizonndro , którą Verónica Falcón z pewnością ma do załatwienia kilka spraw.

Tak czy inaczej, zostawimy Was z tym fragmentem Mundy’ego, który z tygodnia na tydzień coraz bardziej wyważa drzwi. Nie będziemy z tym walczyć. „To było dla mnie bardzo ważne, żeby zakończyć ten program” – kontynuował. „To jest praca, którą wykonaliśmy, zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy i mamy nadzieję, że ludziom się spodoba. A potem wszystko, co się z niego wyłoni, będzie miało swój własny, odrębny charakter, mimo że dzieje się w naszym uniwersum.”

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button