Show Biznes

Przypominamy: Kristen Bell nie jest właściwie pokryta tatuażami

NEW YORK, NEW YORK - APRIL 24: Kristen Bell poses on the red carpet.

Źródło obrazu: Getty / Bruce Glikas

  • Kristen Bell nie ma na razie żadnych znanych tatuaży.
  • Ludzie zaczęli spekulować na temat jej tuszu na ciele po tym, jak zdjęcie stało się wirusowe na Twitterze.
  • Bell w przeszłości żartowała, że chce mieć tatuaż, ale nie zrobi go ze względu na swojego męża, Daxa Sheparda.

Kilka lat temu zdjęcia Kristen Bell noszącej tatuaże na niemal każdym obszarze swojego ciała, w tym na twarzy, trafiły do sieci. Ze zdjęć, może znalazłeś się pytając, czy tatuaże były prawdziwe, więc chcieliśmy być tymi, którzy przypomną ci, że nie, nie są. (Chociaż nie możemy powiedzieć, że niektóre z tych nie byłyby na niej dobrze wyglądać)

Zdjęcia, o których mowa, pochodzą ze starego skeczu, który Bell zrobiła z „Funny or Die” w 2012 roku, w którym ujawnia w fałszywym wywiadzie zza kulis, że jest w rzeczywistości pokryta tatuażami, a powodem, dla którego żaden z jej fanów nigdy ich nie widział, jest to, że używa dużo makijażu, aby je ukryć.

Kilka lat później pytanie pojawiło się ponownie, gdy aktor „Frozen” pojawił się w wideo Wired, aby odpowiedzieć na niektóre z najbardziej poszukiwanych przez internet pytań na jej temat. Na pytanie czy ma tatuaże, Bell wspomniała, że nie, ale że zawsze chciała je sobie zrobić.

„Zawsze chciałam mieć tatuaż, ale mój mąż nie lubi dziewczyn z tatuażami” – powiedziała żartobliwie w odniesieniu do Daxa Sheparda. Nie jesteśmy pewni, czy Bell zmieniła zdanie w ciągu czterech lat od pojawienia się w tym filmie, ale jeśli jej stanowisko w sprawie tatuaży zmieni się w najbliższym czasie, nie mamy wątpliwości, że szybko da nam znać.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button