Show Biznes

Przyszły album Beyoncé prawdopodobnie zapoczątkuje renesans i będzie zawierał piosenki country

Czy możemy prosić o uwagę? Królowa ma powrócić na swój tron. Tak, wygląda na to, że Beyoncé Knowles-Carter wyda swój pierwszy solowy projekt od czasu świetnie przyjętego przez krytyków albumu Lemonade. Ten nowy projekt będzie siódmym solowym albumem Beyoncé i już zdążył podbić Internet.

Niedawno internetowi detektywi odkryli, że zdjęcia z kont Bey w mediach społecznościowych zostały wyczyszczone. Fani domyślali się, że piosenkarka „Formation” przygotowuje swój długo oczekiwany siódmy album. Następnie, po tym jak jej fundacja BeyGOOD opublikowała na Twitterze coś, co wyglądało jak wielkanocne jajko, fani byli pewni, że sezon na Beyoncé jest już za nami. Tweet przedstawiał największe albumy czarnoskórych muzyków, a w prawym dolnym rogu okładki widniała ręka (wyglądająca podejrzanie jak ręka Beyoncé) trzymająca w górze siódemkę.

Okazało się, że fani mieli rację. Królowa B rzeczywiście wkrótce uraczy nas nową muzyką. Oto wszystko, co wiemy o B7 do tej pory.

Jaki jest tytuł albumu?

TIDAL ogłosił w czwartek, że nowy projekt będzie nosił tytuł Renaissance, a to co mamy otrzymać to „akt i” Nieznana fanom, światowa supergwiazda zdradziła nazwę tego albumu podczas rozmowy z Harper’s Bazaar w sierpniu.

„Po całej tej izolacji i niesprawiedliwości w ostatnim roku, myślę, że wszyscy jesteśmy gotowi, by uciec, podróżować, kochać i znów się śmiać. Czuję rodzący się renesans i chcę być częścią pielęgnowania tej ucieczki w każdy możliwy sposób”, powiedziała wtedy, zanim stwierdziła, że była w studiu przez „półtora roku” i zostawiła nas z zapewnieniem, którego potrzebowaliśmy: „Tak, muzyka nadchodzi!”

Jak będzie brzmiało Renaissance?

W nowym British Vogue cover story, Edward Enninful opisuje słuchanie albumu z Beyonce. „Natychmiast uderzyła we mnie ściana dźwięku. Gwałtowne wokale i ostre bity łączą się ze sobą i w ułamku sekundy zostaję przeniesiony z powrotem do klubów mojej młodości. Mam ochotę wstać i zacząć się ruszać. To muzyka, którą kocham do głębi.”

Enninful kontynuuje: [the] „muzyka, która sprawia, że się podnosisz, która kieruje twój umysł ku kulturom i subkulturom, ku naszym ludziom w przeszłości i teraźniejszości, muzyka, która zjednoczy tak wielu na parkiecie, muzyka, która dotyka twojej duszy.” Edward dodaje: „Jak zawsze w przypadku Beyoncé, wszystko zależy od intencji”

Kiedy możemy się jej spodziewać?

Na szczęście dla nas wszystkich, już niedługo. W tym samym tweecie TIDAL zaznaczył, że datą, której należy wypatrywać, jest 29 lipca.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć te same treści w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Czego możemy się spodziewać?

Variety donosi, że nadchodzący album Beyoncé „będzie zawierał zarówno utwory taneczne, jak i nawiązujące do country” Możemy spodziewać się również wkładu autora przebojów Ryana Teddera, który był odpowiedzialny za „Halo” i wiele innych przebojów wielkich artystów, w tym Adele. Na płycie pojawi się także Raphael Saadiq, który współpracował m.in. z Johnem Legendem, Mary J. Blige i Stevie Wonderem.

Jeśli chodzi o format, mamy wiele pytań. Czy będzie to album wizualny? Czy pojawią się na nim jakieś elementy? Prawda jest taka, że nie mamy pojęcia. Jak wiemy, megagwiazda jest znana z tego, że nie ujawnia informacji na temat swoich projektów. Ale biorąc pod uwagę fakt, że ten nowy projekt wydaje się być „aktem I”, nasuwa się pytanie: czy możemy spodziewać się również „aktu II” lub nawet „aktu III”? Chyba musimy po prostu poczekać i zobaczyć.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button