Show Biznes

PSA: Lizzo jest teraz królową disco

PSA: Lizzo jest teraz królową disco. Piosenkarka właśnie opublikowała swój najnowszy utwór, pierwszy z jej bardzo oczekiwanego albumu, Special, i jest to disco funk w całej swojej okazałości.

Teledysk do „About Damn Time,” widzi gwiazdę uciekającą z grupy wsparcia „Stressed & Sexy” i wcielającą się w swoje cekinowe alter ego, z wielkimi włosami i błyszczącym niebieskim strojem, jaki można sobie wyobrazić. Wkrótce zamienia podłogi w różnokolorowe kafelki i robi split z miotłą w ręku. (Wielozadaniowość!) Ale nie tylko estetyka klipu zachwyca. To jest Lizzo, więc można się spodziewać kultowych one linerów. „It’s bad bitch o’clock, yeah, it’s thick-thirty/I’ve been through a lot, but I’m still flirty (Okay)”, śpiewa przy lepkim basie.

Utwór oficjalnie wylądował 14 kwietnia, po tym jak po raz pierwszy został zapowiedziany w The Late Late Show With James Corden wraz z wideo TikTok zamieszczonym przez samą artystkę. Utwór jest jej pierwszym w tym roku, po „Rumors” z zeszłego lata z udziałem Cardi B. Z dobrych wiadomości, piosenkarka ogłosiła również, że Special zostanie wydany 15 lipca; to jej pierwszy zestaw od 2019 roku Cuz I Love You, który katapultował ją do głównego nurtu.

33-letnia artystka rozmawiała z Zane’em Lowe’em w programie New Music Daily na Apple Music 1 o znaczeniu, jakie kryje się za jej nową piosenką. 'About Damn Time’ może prowadzić do tak wielu rozmów” – powiedziała – „It’s about damn time I feel better, it’s about damn time we get out of this pandemic. Najwyższy czas, żebyśmy mieli pierwszą czarnoskórą kobietę w Sądzie Najwyższym. Jest tak wiele rzeczy. Najwyższy czas, do cholery, abyśmy otworzyli szampana. Cholernie dobry czas, żeby pojawiła się tequila.”

Lizzo postanowiła w pojedynkę wyciągnąć nas z marazmu pandemii i wprowadzić w nową erę z hukiem i tak potrzebnym powrotem do disco i wszyscy powinniśmy jej za to dziękować. Jak mówi sama Lizzo, włożyła w to „całą swoją Lizussy!”

Sprawdźcie piosenkę i nowy teledysk poniżej.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć te same materiały w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button