Show Biznes

PSA: Nie graj w Monopoly, dopóki nie obejrzysz 4. sezonu Stranger Things

Wiem, co robisz. Widzę cię. Planujesz zniszczyć Grama Grama w Simpsonach Monopoly po raz 24 z rzędu w czwartkowy wieczór, tak? Założę się, że dobrze się czujesz, jeżdżąc swoim wysmarowanym pizzą samochodem Barta Simpsona, stawiając hotel w Burns Manor, zanim jeszcze babcia przejdzie obok. Wiedz tylko, że babcia jest smutna. Nigdy nie wybaczy ci tego, co zrobiłeś jej podczas wieczoru gier rodzinnych.

Cóż, przyjacielu, twoje plany gry w Monopoly zostały na dziś wykluczone. Przynajmniej powinny być. Podobno najnowsza wersja Monopoly, która opiera się na wszystkim, co dotyczy Stranger Things, psuje główne punkty fabuły w Sezonie Czwartym. (Jeśli poszperacie na Reddicie Stranger Things , znajdziecie różne karty Monopoly , które rzekomo przedstawiają szczegóły fabuły nowych odcinków. Aby nie wyjść na Pana Skarbonkę, nie podamy tych szczegółów tutaj i nie zepsujemy Wam sezonu.

Możemyjednak poinformować Was o tym, co może być przyczyną konfliktu między Monopoly a Netflixem w związku z rzekomymi spoilerami. Według The Hollywood Reporter, „Netflix nie był zadowolony z tej wpadki”, a twórcy serialu, bracia Duffer, „od dawna cenią sobie zachowanie tajemnicy fabuły i podobno mieli 'totalny meltdown’ z powodu wpadki” Anonimowe źródło The Hollywood Reporter dodało: „Wyciągnięto wnioski i spodziewam się, że w piątym sezonie będzie więcej spójności” Yikes. Dramat przekroczył wczorajsze palące pytanie, w którym debatowaliśmy nad tym, czy odcinek Stranger Things, czy pojedyncza gra w Monopoly zajęła więcej czasu.

Niezależnie od tego, chcielibyśmy dokończyć nasz dobry uczynek tego dnia i poradzić wam, abyście przestali grać w Monopol i jego nieskończone iteracje (dokładnie ponad 300!), dopóki nie skończycie nowych odcinków Stranger Things. Poważnie. W edycji Cat Lovers , na którą wydałeś 74,95$, może znajdować się zabłąkana karta Stranger Things . Dotyczy to również Simpsons Monopoly. I następnym razem, gdy będziesz grał, proszę, na miłość boską, przestań krzyczeć „D’Oh!” na babcię, gdy tylko przewróci wężowymi oczami. To nie jest takie słodkie, jak myślisz.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button