Show Biznes

Quinta Brunson uwielbia zakupy w aptece tak jak reszta z nas

Oprócz wyprodukowania nominowanego do nagrody Emmy sitcomu „Abbott Elementary” i napisania bestsellerowej książki „She Memes Well”, aktor Quinta Brunson może teraz dodać do swojej długiej listy osiągnięć „ambasadora piękna”. Gwiazda niedawno ogłosiła swoją współpracę z marką kosmetyków do pielęgnacji skóry Olay, a dla niej ta współpraca ma po prostu sens. „Olay to taka ikoniczna marka, która była w mojej łazience odkąd byłam małą dziewczynką” – mówi Brunson w rozmowie z POPSUGAR. „Moja mama go używała i pamiętam, że zawsze był zszywką, czymś, co zawsze upewniała się, że ma w łazience, bez względu na to, jaki inny produkt próbowała.”

Brunson dołącza do gwiazd takich jak Busy Phillips i Carrie Underwood z jej nową rolą, a ona przynosi ze sobą powietrze autentyczności, które jest często u podstaw wszystkiego, co robi. Najlepszy przykład? Jak portretuje postać Janine Teagues w swoim hitowym serialu „Abbott Elementary”

„Janine często subtelnie próbuje [new beauty experiments],” mówi Brunson. „Nie jest tak wygodna w zmianie włosów, jak na przykład Ava, ale dziś przypnie kawałek z powrotem i pomyśli, że naprawdę zrobiła coś ważnego. Sama czuję się w ten sposób. Nie jestem dziewczyną, która nosi tonę makijażu, więc kiedy robię jedną małą rzecz, ludzie są zszokowani. Ale właśnie dlatego ważne jest dla mnie, aby [work with] marka taka jak Olay, aby moja skóra mogła wyglądać dobrze niezależnie od tego.”

Zamiłowanie Quinta do pielęgnacji skóry wynika również z doświadczenia, które w tym momencie wydaje się uniwersalne: uleganie szumowi mediów społecznościowych, polegającemu na kupowaniu każdego nowego produktu kosmetycznego, który pojawia się na rynku. „Dałam się porwać temu wielkiemu boomowi próbowania różnych rzeczy” – mówi Brunson. „W końcu byłam tak przytłoczona i skończyło się na wyrzuceniu wielu z nich” To doświadczenie, jak mówi Brunson, sprawiło, że wróciła do swoich korzeni – szukając w drogerii produktów, które niewątpliwie działają, ale nie mają wysokiej ceny.

Chociaż jest kilka zabiegów kosmetycznych, które Brunson powoli włącza do swojej rutyny (niektóre z nich obejmują masaże drenażu limfatycznego i różdżki do terapii światłem LED, mówi), ta współpraca nadal zajmuje specjalne miejsce w jej sercu, ponieważ wprowadziła ją do tego, co nazywa nocną rutyną „upraszczającą” „Moimi ulubionymi produktami Olay w tej chwili byłaby cała kolekcja Retinol24 + Peptide Night”, mówi Brunson. „Lubię mieć bardziej luźną rutynę, ale mój problem z budowaniem jednego był taki, że miałem dużo prób i błędów. Produkty reagowały ze sobą negatywnie i kończyły się podrażnieniem mojej skóry.” Ta linia, która zawiera formułę Retinol24 firmy Olay, „dobrze współgra i faktycznie działa dla mnie i mojej skóry”, mówi.

W inauguracyjnej kolekcji partnerstwa znalazły się: krem pod oczy na noc Retinol24 Max (35$), krem nawilżający do twarzy na noc Retinol24 Max (35$) oraz serum na noc Retinol24 Max (35$), które można kupić już teraz na stronie Olay.com.

Image Source: Olay

Krem pod oczy na noc „Retinol 24 Max

Kup teraz

Retinol 24 Max krem nawilżający do twarzy na noc

Kup teraz

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button