Strona główna Show Biznes Randall Park po prostu chce się bawić

Randall Park po prostu chce się bawić

Pomimo tego, że obecnie występuje w dwóch potwornych franczyzach superbohaterskich, Randall Park wciąż żywo pamięta wszystko o swoim pierwszym oficjalnym kredycie aktorskim: Octopus Man. „Brzmi jak superbohater, prawda?” mówi WandaVision oraz Aquaman aktor

Nie do końca! W 2003 roku, kilka lat po ukończeniu UCLA, pochodzący z Los Angeles pojawił się w stylowym dramacie policyjnym Foxa Fastlane, w którym wystąpili Bill Bellamy i Peter Facinelli jako para krzykliwych tajniaków i trwał tylko jeden sezon. Park grał serwer, który wypowiedział w sumie trzy słowa – ale te trzy słowa, które na zawsze zmieniły jego życie. „Scena miała miejsce na przyjęciu w rezydencji, a ja wciąż pamiętam moją jedną linijkę, bo była dla mnie wtedy tak ważna: 'Świeże kalmary, panowie?” Park recytuje ze śmiechem. „Oferuję im kalmary, które przy okazji nie są nawet ośmiornicą! Ale z jakiegoś powodu nazwali mnie w scenariuszu 'Octopus Man’. Byłem po prostu tak zdumiony tym wszystkim i czułem się tak szczęśliwy, że mogę powiedzieć tę jedną linijkę w tym programie. A potem zobaczyłem Billa Bellamy’ego i byłem jak 'O mój Boże, to Bill Bellamy!'”

Gdyby Octopus Man mógł teraz zobaczyć Park. W ciągu dwóch dekad, które upłynęły od tego przełomowego calamari, kariera 48-letniego aktora potoczyła się błyskawicznie. Wśród jego stale rosnącej listy osiągnięć są m.in The Office, Fresh Off the Boat, Wywiad, Always Be My Maybe, Aquaman, Ant-Man and The Wasp, WandaVision, a także Netflixa Blockbuster, streaming now. Spróbuj znaleźć inną osobę, która mogłaby zagrać Kim Jong-un i Jim Halpert! „Azjatycki Jim to wciąż wielka rzecz” – żartuje Park z często najbardziej rozpoznawalnego ze swoich dwuminutowe Biuro występy gościnne, w którym widzi, jak Jim (John Krasinski) wyciąga misterny kawał na Dwighta (Rainn Wilson) z pomocą swojego przyjaciela aktora, Steve’a (Park). „To jedna scena w cold open w ostatnim sezonie The Office, a z jakiegoś powodu miało to duży wpływ. Cóż, to znaczy, że tym powodem był Internet!”

Mimo to, minęły kolejne trzy lata zanim Park doczekał się prawdziwego przełomu w przełomowym sitcomie ABC Fresh Off the Boat, który przeszedł do historii jako pierwszy serial z całkowicie azjatycko-amerykańską obsadą, który osiągnął 100 odcinków. Zainspirowany życiem szefa kuchni i autora Eddiego Huanga, Park gwiazdorzy jako patriarcha rodziny Louis Huang, kochany marzyciel, który w pełni obejmuje wszystko o amerykańskiej kulturze, przenosząc swoją żonę i dzieci do Orlando, aby otworzyć steakhouse o zachodniej tematyce. „Dorastałem oglądając rodzinne sitcomy. Były one prawdopodobnie moim ulubionym typem programów telewizyjnych, a więc dorastałem z wieloma sitcomowymi tatusiami w moim życiu,” Park powiedział mi w 2020 r , mówiąc o Fresh Off the Boat’finał serialu, który wyreżyserował. „I powiedzieć, że jestem częścią tej tradycji jest naprawdę wyjątkowe, bo żaden z nich, których widziałem dorastając, nie wyglądał jak ja” W trakcie FOTBpark zaczął grać trzecią postać, z którą najbardziej się identyfikuje: Agent FBI – i magik amator – Jimmy Woo. Początkowo myślał, że jego bieg w MCU będzie jednorazowy z 2018 r Ant-Man and the Wasp, Park powrócił z pierwszoplanową rolą w debiutującym w Disney+ serialu Marvela, WandaVision , przypieczętowując status Woo jako faworyta fanów. Okazało się, że sukces Park’a dopiero się zaczynał

randall park

„Cały proces był radością” – mówi Park o swojej najnowszej wyprawie w świat sitcomów, Netflix’s

Storm Santos

Podczas dyskusji Blockbuster, który zadebiutował w zeszłym tygodniu, można usłyszeć podniecenie w głosie Parka – lub w tym, jak nieustannie podsumowuje całe doświadczenie w dwóch słowach: „radość” i „zabawa” Stworzony przez Brooklyn Nine-Nine alumna Vanessa Ramos, Blockbuster rozpoczyna się od Timmy’ego Yoon, oddanego pracownika Blockbuster od siódmej klasy, który awansował na kierownika, dowiadując się, że jego sklep w fikcyjnym miasteczku Michigan jest ostatnim stojącym Blockbusterem. Tak, Netflix liczy na to, że nostalgia pomoże im czerpać zyski z rzeczy, którą pomogli zabić. Można być sceptycznym, bo Park też był. „Byłem jak, 'To jest fajne i mam wiele wspomnień z Blockbuster, ale nie wiem, czy to jest coś, co chcę robić'”, wspomina o byciu przedstawionym z serialem, w którym gra niekwestionowaną główną rolę. (Nawet jeśli sam Park zaprzeczy, że Blockbuster to nic innego jak ensemble outing) „I had come off of six seasons of Fresh Off the Boat i szukałem innych rzeczy, ale potem zobaczyłem zaangażowanych ludzi i przeczytałem scenariusz Vanessy, i poczułem, że to po prostu wydaje się, że będzie naprawdę zabawne – i było.”

  Która z poniższych cech jest charakterystyczna dla diety typu fad?

Ramos powiedział że początkowo powiedziano jej, że nie ma możliwości, aby Park zagrał Timmy’ego, więc zamiast tego napisała postać jako „Randall Park-type” Park chciałby wiedzieć, co to za typ, żartując, „może miałbym mniej niepokoju w ogóle” Śmieje się również z pomysłu, że jest on tak nieosiągalny. „Opowiedziała mi tę historię i to mnie potknęło, ponieważ byłem jak, 'Um, jestem dostępny,'” mówi. „Ale to było bardzo miłe, że pomyśleli o mnie; byłem głęboko poruszony”

„To będzie żenujące: Nie widziałem 'Dnia Niepodległości'”

Jak powiedział, Park wkroczył do Blockbusternie długo po zapakowaniu Fresh Off the Boat , i wciąż czuł wpływ Louisa, który zarówno pomógł mu przygotować się do ojcostwa, jak i dostrzec jaśniejszą stronę rzeczy. Ale w Timmym Park natychmiast dostrzegł coś bardziej rozpoznawalnego. „To chyba najbliższe, co udało mi się osiągnąć, by zagrać wersję siebie w telewizji – nawet z Young Rockgdzie właściwie gram siebie” – mówi Park, odnosząc się do przyszłej, fabularyzowanej wersji siebie w sitcomie Dwayne’a Johnsona. „Tutaj to ja w tak wielu aspektach. Myślę, że są podobieństwa do Louisa w tym, że naprawdę dba o swoją rodzinę, a w tym przypadku jest to rodzina z miejsca pracy, ale myślę, że w przypadku Timmy’ego jest więcej patosu, który wychodzi w serialu. Jest o wiele więcej problemów do rozwiązania niż w przypadku Louisa. Louis był bardzo radosny i pozytywny, Timmy też jest bardzo pozytywny, ale są te podstawowe rzeczy, które sprawiają, że jest bardziej skomplikowany i bardziej rozpoznawalny.”

Problemy Timmy’ego obejmują, ale nie są ograniczone do: nigdy nie dostając ponad jego rodziców rozwodzących się, gdy był dzieckiem, harboring długoletnim podkochiwaniu się w jego najbardziej niezawodnego pracownika Eliza (Melissa Fumero), a teraz próbuje nauczyć się, jak utrzymać mały biznes na powierzchni. Ale jedną rzeczą, z którą nigdy nie walczy, są filmy. Jeśli myślisz, że Netflix przybił algorytm wiedzieć, co chcesz oglądać, nie ma nic jak osobisty Timmy touch. Widzimy to w odcinku pierwszym, gdy dawniej lojalny klient w końcu wraca, szukając antidotum na niedawne złamanie serca, a Timmy ma właśnie to, co zalecił lekarz od miłości: dramat romantyczny z Diane Lane Under the Tuscan Sun

Park może odnieść się do pracy w sklepie wideo, spędzając kilka wakacji w szkole średniej w niesieciowym zakładzie, który wydawał się utrzymywać na powierzchni wyłącznie dzięki „ogromnej” sekcji dla dorosłych z tyłu. Każdy z nas ma jakieś wspomnienie z wypożyczalni, które wyróżnia się ponad resztę. Dla mnie było to chodzenie po korytarzach Blockbuster jako nastolatek i dokonanie odkrycia, które wstrząsnęło moim światem: Will Smith iMartin Lawrence byli razem w filmie?! Podczas, gdy filmik Park’a, który wstrząsnął ziemią, nie był Bad Boys, to było bardzo, bardzo złe. „Wypożyczyłem film Tommy’ego Wiseau, The Roompamiętam, że oglądałem go i byłem zdumiony, jak doskonałym złym filmem jest” – wspomina Park o kultowym klasyku z 2003 roku, który został powszechnie uznany za najgorszy film w historii. Później uczestniczył w jednym ze słynnych seansów Room w L.A., gdzie poznał tajemniczego i barwnego Wiseau („Był tak samo interesujący, jak mogłoby się wydawać”, wspomina Park), zanim ostatecznie otrzymał małą rolę w 2017’s The Disaster Artist, który był kroniką tworzenia The Room .

blockbuster randall park jako timmy w odcinku 101 blockbuster cr ricardo hubbsnetflix © 2022

Czy Randall Park jest gotowy na ponowne zanurzenie się w Blockbuster Cinematic Universe (BCU)? „Mam nadzieję, że dostaniemy kolejny sezon, co najmniej, tak, że dostanę więcej rekomendacji od timmy’ego”

  Ile razy przeciętny człowiek oddycha w ciągu 24 godzin? , Ile razy przeciętny człowiek oddycha w ciągu 24 godzin?
Ricardo Hubbs/Netflix

Mówiąc o złych w filmach, Park miał, co prawda, duże obawy przed przystąpieniem do realizacji m.in Blockbuster press tour. „Timmy jest takim cinephilem, a ja nie skategoryzowałbym siebie jako cinephila” – mówi, wiedząc, że występowanie w serialu pt Blockbusterto po prostu ośmielanie ludzi do robienia quizów o filmach. Teraz po drugiej stronie Park jest mile zaskoczony tym, jak mu poszło, zauważając: „Może widziałem więcej filmów niż myślałem” Cóż, Timmy nie tylko służył jako sommelier filmowy dla swoich klientów, ale zrobił to samo dla Parka, pomagając mu wypełnić kilka dużych ślepych miejsc.

  Czy zamieszczasz kłus w Western?

„To będzie zawstydzające: Nie widziałem Dnia Niepodległości ,” Park owczo dzieli się. „Timmy ma duży Dzień Niepodległości[Independence Day]przemówienie w pilocie i byłem jak, 'Muszę to zobaczyć’ A potem będąc jak, 'OK, rozumiem dlaczego to jest klasyk i trafił do naszego scenariusza’ Under the Tuscan Sunto kolejny, którego nie widziałem. Obejrzałem go i pomyślałem: 'To było niesamowite i bardzo w moim stylu, jeśli chodzi o filmy, które uwielbiam – dlaczego nigdy tego nie widziałem? To jest moja działka Mam nadzieję, że dostaniemy kolejny sezon, przynajmniej w minimalnym stopniu, tak, że dostanę więcej rekomendacji od Timmy’ego.”

Na szczęście Park ma kilka blockbusterów, które zatrzymają go do czasu Blockbuster 'potencjalny powrót. Po ciągnięciu podwójnego obowiązku filmów superbohaterskich w 2018 roku z Ant-Man i Osaoraz Aquaman , uruchamia go ponownie w 2023 roku wraz z dwoma bardzo oczekiwanymi sequelami, Ant-Man i The Wasp: Quantumaniaoraz Aquaman i Zaginione Królestwo . „To po prostu idealnie zgrało się w czasie, a ja nadal nie wiem, jak to wszystko się stało” – mówi. „Czytałem ostatnio, że mój Aquaman costar Yahya [Abdul-Mateen II] to będzie w serialu Marvela, i myślę, że staje się to coraz bardziej powszechne, gdy te uniwersa się rozszerzają. To takie fajne, że ludzie nie są zamknięci tylko w jednym i że mogą grać różne postacie w obu.”

randall park

Jak Park zachowuje wszystkie sekrety Jimmy’ego Woo? jeśli naprawdę pod ścianą, po prostu skłamię”, mówi. „To znaczy, czasami nie masz innego wyboru.”

Marvel Studios / Disney

Jako ktoś, kto dorastał zbierając komiksy, Park mówi, że żyje swoim dziecięcym marzeniem. „Dostać możliwość zagrania Dr. Stephena Shina, to szaleństwo, jak 'O mój Boże, jestem w.. Aquamanfilm pracując z tymi dosłownymi, ale i figuratywnymi gigantami,” dzieli się giddily. „I za każdym razem, gdy pojawia się Jimmy Woo, jest to tak ciepłe przyjęcie; fani są tak oddani” Tylko nie próbuj wyciągać od niego żadnych informacji, czy to na temat tego, jak Woo wpływa na Quantum Realm i dążenie Kanga do podboju, czy też czy Black Manta (Abdul-Mateen II) pomaga Shinowi dotrzeć do Atlantydy, jak teasowano w Aquaman 'środkowa scena z napisami końcowymi. „Jestem całkiem dobry”, mówi Park o utrzymywaniu sekretów MCU i DC. „A jeśli naprawdę pod ścianą, to po prostu będę kłamać. Chodzi mi o to, że czasami nie masz innego wyboru”

Park jest znacznie bardziej otwarty, gdy omawia swój nadchodzący antyblockbusterowy debiut reżyserski. Oparty na powieści graficznej Adriana Tomine’a, indie Shortcomingsjest opisywany jako „zabawnie irreverentne badanie polityki rasowej, obyczajów seksualnych i popkultury” i śledzi dwóch młodych mieszkańców Bay Area, jak poruszają się po randkach i ich próbach rozwoju. „To było dla mnie odkrywcze doświadczenie, ponieważ, ponownie, mówiąc o zabawie i dążeniu do radości, było to dla mnie tak zabawne, radosne i spełniające doświadczenie” – dzieli się. „Obecnie jesteśmy w trakcie edycji, więc miejmy nadzieję, że wyjdzie to w świat. Jest to niezależny film fabularny, ale jest to coś, co od dawna bardzo mnie pasjonuje, więc możliwość wyreżyserowania go była dla mnie czymś wielkim.”

Jak właśnie zademonstrował, Park jest świadomy swojego wielokrotnego użycia bezinteresownego słowa „zabawa”, ale, nawet gdy coraz więcej wysokoprofilowych opcji pojawia się na jego drodze, zamierza nadal stawiać na pierwszym miejscu to, na czym najbardziej mu zależy. „Naprawdę staram się po prostu dobrze bawić i pracować z utalentowanymi ludźmi, ale także po prostu dobrymi, życzliwymi ludźmi” – mówi. „Jeśli mogę być przy projekcie, a ludzie są utalentowani, mili i fajnie się z nimi pracuje, to właśnie o to chodzi. Dla mnie to jest właśnie zwycięstwo”

  pierwsze plakaty "Creed III" ukazują Michaela B. Jordana i Jonathana Majorsa w ringu

Nazywajcie go po prostu „Fun Man” Ktokolwiek?

Ta treść jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Najchętniej czytane

The Last of Us zostało przedłużone na 2. sezon

Ta historia nie zawiera spoilerów do The Last of Us Part II. Jesteście bezpieczni. (Na razie.)Grizzled survivalists, przychodzę do was z dobrą wiadomością. HBO's...

Czy 7 days to die posiada Steam Workshop?

Czy 7 days to die ma Steam Workshop?Warsztat Steam :: 7 Days to Die Modding.Czy w 7 days to die można maksymalnie wykorzystać wszystkie umiejętności?Z brakiem 50 punktów umiejętności, naprawdę masz więcej niż wystarczająco punktów umiejętności, aby zmaksymalizować prawie wszystko, tak długo jak SPECJALIZUJESZ się w pewnych dziedzinach. Zwiększ statystyki broni, której używasz, i pomyśl

5 Ways dating Has Changed in the last 20 years

Nie tak dawno temu, single szukający randek często priorytetowo traktowali "tradycyjne" gniazdka. Bary. Kluby nocne. Imprezy towarzyskie. Kluby sportowe. Ale w ciągu ostatnich dwóch dekad nastąpiła sejsmiczna zmiana w tym, jak ludzie szukają partnerów. Odkąd niektórzy twórcy stron internetowych mieli moment "eureki", aby wykorzystać Internet do zaspokojenia podstawowej potrzeby poszukiwania partnerów, cyfrowe swatanie stało się

Brad Pitt przypisuje Bradleyowi Cooperowi, że zachęcił go do trzeźwości

W 2020 roku, podczas odbierania nagrody dla najlepszego aktora drugoplanowego na gali National Board of Review Annual Awards, Brad Pitt ujawnił, że kolega aktor...

13 krytycznych kroków do podjęcia podczas budowania strony internetowej od podstaw na WordPressie

Myślisz o zbudowaniu strony internetowej od podstaw na WordPressie? Przeczytaj, aby dowiedzieć się o najważniejszych krokach, które musisz podjąć, aby zwiększyć sukces swojej witryny. W tej chwili w sieci jest prawie 2 miliardy stron internetowych. Ta liczba rośnie każdego dnia, a tempo jej wzrostu wzrosło, ponieważ platformy takie jak WordPress sprawiły, że łatwiej niż kiedykolwiek

W jaki sposób imperializm szkodził raczej?

W jaki sposób imperializm raczej szkodził?W jaki sposób imperializm raczej szkodził niż pomagał narodom europejskim? Powstrzymywał narody od współpracy w celu osiągnięcia wspólnych celów. Narody potrzebowały więcej surowców.Jakie były dwa powody, że Europa imperializowała inne narody?Powody imperializmu europejskiego były ekonomiczne, kulturowe, religijne i polityczne. Ekonimicznie potrzebowali zasobów i nowych rynków dla swoich nadwyżek. Bankierzy szukali

Ile witaminy D powinienem przyjmować na reumatoidalne zapalenie stawów?

Ile witaminy D powinienem przyjmować na reumatoidalne zapalenie stawów?NIH zaleca 600 IU witaminy D dziennie dla osób w wieku 70 lat i młodszych oraz 800 IU po tym czasie. Ale osoby dorosłe z niedoborem mogą skorzystać z dodania do 2000 IU dziennie (lub do 4000 IU, jeśli masz ponad 75 lat). Dr Yuan zaleca swoim

Rynek Tlenku Cynku: Jakie są przyszłe możliwości biznesowe

Związek nieorganiczny, tlenek cynku był używany do celów leczniczych w Indiach już od 500 r. p.n.e., później był używany w innych starożytnych cywilizacjach Grecji i Chin. Od tego czasu zastosowania tlenku cynku wzrosły wielokrotnie. Tlenek cynku jest stosowany jako dodatek w budownictwie, w kosmetykach jako środek nawilżający, w farbach jako środek powlekający, w żywności jako

Jakie są rodzaje warstwowości?

Jakie są rodzaje warstwowania?Istnieje sześć popularnych typów warstwowania: powietrzne, proste, wierzchołkowe, okopowe, serpentynowe i kopcowe. Warstwowanie powietrzne i proste to najpopularniejsze typy.Jakie są dwa rodzaje warstwowania?Warstwowanie ziemne i powietrzne to Dwa rodzaje warstwowania.Jaki jest cel warstwowania?Layering to organizacja programowania w oddzielne komponenty funkcjonalne, które oddziałują na siebie w pewien sekwencyjny i hierarchiczny sposób, przy czym

Były prawnik FTX współpracował z amerykańskimi prokuratorami – donosi Reuters, powołując się na znane źródło

Dołącz do najważniejszej rozmowy w kryptowalutach i Web3 odbywającej się w Austin w Teksasie w dniach 26-28 kwietnia.Greg Ahlstrand jest redaktorem wiadomości CoinDesk w...

Jakie są cztery główne przepisy ustawy Clayton?

Jakie są cztery główne przepisy ustawy Claytona?Główne przepisy Ustawy Claytona, która jest znacznie bardziej szczegółowa niż Ustawa Shermana, prawo, które miała uzupełniać, obejmują (1) zakaz antykonkurencyjnej dyskryminacji cenowej; (2) zakaz pewnych praktyk sprzedaży wiązanej i wyłączności; (3) rozszerzone uprawnienia stron prywatnych do pozywania...Jakie są dwa podstawowe przepisy Ustawy Shermana?Ustawa Shermana zawiera dwa główne przepisy materialne

Pozostałe newsy

The Last of Us zostało przedłużone na 2. sezon

Ta historia nie zawiera spoilerów do The Last of Us Part II. Jesteście bezpieczni. (Na razie.)Grizzled survivalists, przychodzę do was z dobrą wiadomością. HBO's...

Skurcz pozwala Harrisonowi Fordowi być znowu Harrisonem Fordem

Ktoś pamięta tę bizarro historię sprzed kilku lat, kiedy usłyszeliśmy, że James Dean zostanie odtworzony jako nieświęte, cyfrowe zmartwychwstanie na potrzeby nowego filmu? Mało...

Tobey Maguire jest absolutnie gotowy, by ponownie zagrać Spider-Mana

Tobey Maguire mógł mieć, ahem, no way home w trzecim wpisie Toma Hollanda Spider-Man trylogia, ale fantastyczny team-up Spidey udowodnił, że Maguire zawsze ma...

Dan Auerbach wie, kiedy słyszy

Dan Auerbach ściąga Tomorrow's Gift, trudno dostępne tłoczenie debiutanckiego albumu krautrockowej grupy z 1970 roku, wyciąga z rzędu płyt i bada okładkę. Studiuje groovy,...