Show Biznes

Rebel Wilson i Ramona Agruma dzielą się pocałunkiem na nowym zdjęciu

Letnie podróże Rebel Wilson i Ramony Agruma doprowadziły do mnóstwa słodkich zdjęć pary, ale ich najnowszy obraz może być po prostu ich najbardziej uroczy jeszcze. W piątek, 15 lipca, Wilson podzieliła się zdjęciem, na którym ona i Agruma dzielą się pocałunkiem na wakacjach na swoim Instagram Story. Przytulne zdjęcie zostało opublikowane krótko po tym, jak aktor podzielił się wideo swojej dziewczyny projektantki mody, która popycha ją na huśtawce, podpisując: „Thanks babe for giving me a push! IDK co my tu robimy . . ale kocham każdą sekundę tego!”

Rebel Wilson potwierdziła, że spotyka się z Ramoną Agrumą 9 czerwca, kiedy zamieściła zdjęcie swoje i Agrumy na Instagramie wraz z podpisem, „Myślałam, że szukam księcia Disneya … ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to księżniczka Disneya.”

Wilson później wskazała, że jej związek został prawie upubliczniony bez jej zgody przez The Sydney Morning Herald, który opublikował od czasu usunięcia op-edu 11 czerwca, który stwierdził, że planował uruchomić historię o Wilson i jej dziewczynie dwa dni przed tym, jak gwiazda zrobiła swój post o związku. Wilson później odniósł się do sytuacji na Twitterze, pisząc: „Dziękuję za komentarze, to była bardzo trudna sytuacja, ale staram się poradzić sobie z nią z wdziękiem.” Autorka op-edu zamieściła później przeprosiny.

Więc najwyraźniej to nie był wybór @RebelWilson, żeby się ujawnić…. @smh/@theage przyznały, że dały jej znać 2 dni wcześniej, że zamierzają ją „wyoutować”. Co gorsza, zaangażowani w to byli jawni geje z Sydney Morning Herald. 🤦🏼♀️ https://t.co/Zl80zg01SW

– Kate Doak (@katedoak) June 11, 2022

Od czasu upublicznienia swojego nowego związku, Wilson umieszcza mnóstwo uroczych snapów na mediach społecznościowych siebie i swojej dziewczyny. Para została przedstawiona przez przyjaciela, Wilson powiedział People 18 maja, i spędził trochę czasu rozmawiając przez telefon przed spotkaniem. „Rozmawialiśmy przez telefon przez kilka tygodni przed spotkaniem. I to był naprawdę dobry sposób na poznanie się” – powiedział Wilson. „To było trochę oldschoolowe w tym sensie – bardzo romantyczne.”

W wywiadzie otworzyła się również na temat podnoszenia swoich standardów i znalezienia zdrowej miłości z Agrumą. „Myślę, że przechodząc przez proces znajdowania większej wartości siebie, myślę, że to, czego chcesz w partnerze, jest podniesione i tak wspaniale jest mieć kogoś, kto czuje się jak równy partner i być w zdrowym związku”, powiedziała. „Były czasy – nie mówię, że ze wszystkimi moimi byłymi, są świetne – ale były pewne czasy, że prawdopodobnie znosiłem to, czego nie powinienem mieć. Więc to inne uczucie być w naprawdę zdrowym związku.”

Wilson ostatnio wystąpił w filmie Netflix „Senior Year”, który miał premierę 13 maja. Agruma, projektantka mody, jest założycielką zrównoważonej marki odzieżowej Lemon Ve Limon i luksusowej marki biżuterii DeLys.

Ahead, sprawdź najsłodsze wspólne zdjęcia pary.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button