Show Biznes

Rebel Wilson mówi o próbie ujawnienia przez gazetę jej nowego związku

Zaledwie kilka dni po tym, jak Rebel Wilson ogłosiła, że spotyka się z projektantką mody Ramoną Agruma za pośrednictwem swojego Instagrama, The Sydney Morning Herald ujawnił w op-ed piece, że planował ogłosić nowy romans gwiazdy „Senior Year” w gazecie 12 czerwca. Dziennikarz Andrew Hornery powiedział, że dali Wilson dwa dni na skomentowanie historii przed jej wydrukowaniem, pisząc, że „wybrała gazump story, zamieszczając posty o swojej nowej 'księżniczce Disneya’.”

9 czerwca aktor „Pitch Perfect” ogłosił za pośrednictwem Instagrama, że spotyka się z Agrumą. „Myślałam, że szukam księcia Disneya … ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to księżniczka Disneya 💗🌈💗#loveislove”, podpisała zdjęcie tej dwójki. Źródło powiedziało People, że Wilson jest „w niesamowitym miejscu i nigdy nie widziałem jej szczęśliwszej.”

Related Articles

Teraz użytkownicy mediów społecznościowych wyzywają The Herald za próbę wyautowania Wilson. Dziennikarka Kate Doak zatweetowała, „Więc najwyraźniej to nie był wybór @RebelWilson, aby wyjść . The @smh/@theage przyznały się do tego, że dały jej znać z 2-dniowym wyprzedzeniem, że zamierzają ją „wydać”.” Wilson odpowiedziała na tweet Doaka mówiąc, że ostatnie dni były wyzwaniem. „Dzięki za komentarze, to była bardzo trudna sytuacja, ale staram się radzić sobie z nią z wdziękiem” – odpowiedziała.

Dzięki za komentarze, to była bardzo trudna sytuacja, ale próbuje sobie z nią poradzić z wdziękiem 💗

– Rebel Wilson (@RebelWilson) June 12, 2022

Redaktor The Herald, Bevan Shields, zaprzecza, że gazeta próbowała wyoutować aktora. „Nasza cotygodniowa kolumna Private Sydney celebrity w zeszłym tygodniu zapytała Wilson, czy chciałaby skomentować swojego nowego partnera. Zadalibyśmy te same pytania, gdyby nowym partnerem Wilson był mężczyzna” – napisał. „Twierdzenie, że Herald 'wyoutował’ Wilson jest błędne. Tak jak robią to codziennie inne redakcje, po prostu zadaliśmy pytania i standardowo wyznaczyliśmy termin na odpowiedź. Nie podjąłem żadnej decyzji o tym, czy lub co opublikować, a decyzja Heralda o tym, co zrobić, byłaby poinformowana przez każdą odpowiedź Wilsona.”

W zeszłym miesiącu Wilson powiedziała People, że została umówiona ze swoją dziewczyną „przez przyjaciela” „Rozmawialiśmy przez telefon przez kilka tygodni przed spotkaniem. I to był naprawdę dobry sposób na poznanie się. To było trochę oldschoolowe w tym sensie – bardzo romantyczne” – powiedziała. Nie jest jasne, kiedy para uczyniła swój związek oficjalnym, ale ostatnio uczestniczyli w kwietniu w wycieczce narciarskiej w Park City, UT.

Wilson wcześniej datował miliardera biznesmena Jacoba Buscha i uczynił ich związek Instagram oficjalnym we wrześniu 2020 roku. Jednak dwa rozdzieliły się cztery miesiące później, co Wilson również potwierdził na Instagramie. „Lots on my mind … aghhhhhh . #single-girl-heading-to-Super-Bowl!”, napisała w podpisie.

W listopadzie Wilson powiedziała People, że początkowo pauzowała na randki, zauważając, że „szukała odpowiedniej osoby.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button