Show Biznes

Rebel Wilson nie ma nic do ukrycia … . O liceum i kung fu

Rebel Wilson gra główną rolę w filmie Netflixa „Senior Year”, w którym wciela się w postać nastolatki zapadającej w śpiączkę i budzącej się jako osoba dorosła, zdecydowana na zdobycie wszystkich kamieni milowych szkoły średniej, które ją ominęły. Naturalnie, musieliśmy sprawdzić, jak Wilson radziła sobie w szkole średniej, w australijskiej Tara Anglican School for Girls. Chociaż miała wiele wspaniałych doświadczeń, nie tylko omówiła zasady dotyczące mundurków i akademików (kapelusze na zewnątrz? Czy deser trzeba jeść widelcem i łyżeczką?!), ale także to, że – jak wiele nastolatek – czuła, że powinna być bardziej pewna siebie – i była z tego dumna!

Wilson nie bała się przyznać, że wielu aktualnych tematów, takich jak umiejętności radzenia sobie ze zdrowiem psychicznym czy znajomość finansów, uczy się „z podcastów” – jak wielu z nas. Jej przemyślenia na temat włączenia tych tematów do przyszłych programów nauczania w szkołach średnich są zdecydowanie czymś, o czym mówi się od lat.

Jedna z tradycji amerykańskiej szkoły średniej, której Wilson życzyłaby sobie w Australii? Cheerleading! Zapraszamy do obejrzenia GIF-a, w którym Wilson udowadnia, że potrafi robić miny tak dobre, jak każda cheerleaderka w szkole średniej:

Już teraz czujemy się przygotowani na wielki mecz! Zobaczcie wszystkie inspirujące i zabawne słowa w pełnym filmie powyżej (w tym dlaczego Wilson chce wystąpić w filmie kung fu) i koniecznie sprawdźcie „Senior Year”, który jest już dostępny na Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button