Show Biznes

Regé-Jean Page mówi, że „Bridgerton” może przekształcić swoją postać: Mogą „zrobić, co im się podoba”

BRIDGERTON (L to R) REG-JEAN PAGE as SIMON BASSET and PHOEBE DYNEVOR as DAPHNE BRIDGERTON in episode 108 of BRIDGERTON Cr. LIAM DANIEL/NETFLIX  2020

Teraz, gdy fani „Bridgerton” pogodzili się z faktem, że Regé-Jean Page nie pojawi się w sezonie drugim (ani w żadnych przyszłych sezonach), zanurkujmy w prawdziwy powód jego odejścia. Po tym, jak sama Lady Whistledown ogłosiła wyjście Page’a z ukochanego serialu Netflixa na Twitterze 2 kwietnia 2021 roku, 34-letni aktor powiedział Variety później w tym miesiącu, że zawsze było planem, aby Simon Basset miał „jednosezonowy arc” W rzeczywistości, to był jeden z rysunków roli dla niego.

„Istnieje również wartość w ukończeniu tych łuków i przyklejeniu się do lądowania.”

„To będzie miało początek, środek, koniec – dajcie nam rok,” powiedział Page, wspominając poprzednie rozmowy z producentami Shondaland. „[I thought] 'To interesujące’, ponieważ wtedy czułem się jak w limitowanej serii. Dostaję się, aby przyjść, mogę wnieść swój kawałek, a potem rodzina 'Bridgerton’ toczy się dalej.”

Page wyjaśnił, że jedną z rzeczy, które kocha w antologii jest to, że każda książka jest poświęcona historii miłosnej innej postaci. „Jedną z rzeczy, która jest inna w tym [romance] gatunku jest to, że publiczność wie, że łuk się kończy”, wyjaśnił. „Przychodzą wiedząc o tym, więc możesz związać ludzi w emocjonalnych węzłach, ponieważ mają to zapewnienie, że wyjdziemy i będziemy mieć małżeństwo i dziecko” Aktor dał do zrozumienia, że jest „podekscytowany tym, że 'Bridgerton’ będzie kontynuował swoją przygodę z pociągiem parowym i podbijał świat”, dodając: „Ale jest też wartość w ukończeniu tych łuków i przyklejeniu lądowania”

Według The Hollywood Reporter, Page otrzymał propozycję gościnnego wystąpienia w trzech do pięciu odcinków drugiego sezonu za stawkę 50 tysięcy dolarów za odcinek, ale odmówił.

Czy więc Page był zdenerwowany odejściem z serialu, który sprawił, że tak wiele osób się w nim zakochało? „Wcale nie, bo o to właśnie chodziło,” powiedział Variety w maju 2021 roku. „Simon był tą bombą jednosezonowego antagonisty, który miał zostać zreformowany i odnaleźć swoje prawdziwe ja dzięki Daphne. Myślę, że jedną z najodważniejszych rzeczy w gatunku romansów jest pozwolenie ludziom na szczęśliwe zakończenie.” Aktor mówi, że jego wyjście z „Bridgerton” jest podobne do opuszczenia szkoły średniej. „Boisz się nieznanego, myśląc: 'O mój Boże, nigdy nie znajdę tak dobrych przyjaciół jak ci, których mam’, a potem to robisz.”

W lipcowym wywiadzie z outletem, Page wydawał się pewny swojej decyzji o udziale tylko w jednym sezonie „Bridgerton”, a nawet dał serialowi swoje błogosławieństwo, aby kontynuował kształtowanie swojej postaci bez niego, jakkolwiek uznają to za stosowne. „Są wolni, by robić to, co im się podoba,” powiedział. „Shonda [Rhimes] i ja mieliśmy wspaniałą rozmowę pod koniec pierwszego sezonu. Byłyśmy całkiem zadowolone z tego, jak utknęłyśmy przy lądowaniu na tym jednym.”

Rhimes powiedziała Vanity Fair, że była „naprawdę zszokowana” reakcją fanów na odejście Page’a. „Zazwyczaj tak się dzieje, gdy zabijam kogoś, kto był w pobliżu przez jakiś czas. Jakby nie było, nie zabiliśmy go, on wciąż żyje!” powiedziała. „[Regé-Jean] jest potężnym, niesamowitym aktorem i to oznaczało, że wykonaliśmy naszą pracę – w każdym sezonie naszym zadaniem jest znalezienie odpowiednich ludzi i złożenie tego niesamowitego, zmieniającego świat romansu. Nie wiem, że spodziewałem się tak wielkiej eksplozji, biorąc pod uwagę, że każda książka [in the Bridgerton series] to inny romans. Jaki byłby ever-after tego kombi? To znaczy, naprawdę: Co zrobiłby Regé-Jean, wiecie o co mi chodzi? Daliśmy im ich szczęśliwe zakończenie! A teraz mamy następną parę. I tak tak, byłem jak, whoa!”

Nawet jeśli Page nie jest już w „Bridgerton”, jego obecność w życiu Daphne jest nadal odczuwalna w całym drugim sezonie. Ponadto, nie widzieliśmy jeszcze ostatniego aktora, ponieważ podpisał on już kontrakt na dwa duże filmy. Page wystąpi u boku Ryana Goslinga i Chrisa Evansa w filmie Netflixa „The Gray Man”, który zadebiutuje w kinach 15 lipca, a także zagra w nadchodzącej filmowej adaptacji „Dungeons & Dragons”, więc nie minie wiele czasu, zanim ponownie zagości na naszych ekranach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button