A&W Restaurants Ranked Among the Top Franchises in Entrepreneur's Highly Competitive Franchise 500

Ogólnoamerykański koncept restauracyjny zapewnił sobie 210. miejsce na liście Entrepreneur’s Franchise 500®.

A&W Restaurants w czołówce franczyz w wysoce konkurencyjnym rankingu Franchise 500 Entrepreneur'sLexington, KY (RestaurantNews.com)Restauracje A&W została uznana za jedną z 500 najlepszych franczyz w Przedsiębiorca’s Franchise 500®, pierwszego na świecie, najlepszego i najbardziej kompleksowego rankingu franczyzy. 44th roczny Przedsiębiorca Franchise 500® to bardzo poszukiwane wyróżnienie w branży franczyzowej. Uznany za nieocenione źródło informacji dla potencjalnych franczyzobiorców, 2023 Franchise 500® plasuje A&W na pozycji numer 210 za wybitne wyniki w takich obszarach jak wzrost liczby jednostek, siła i stabilność finansowa oraz siła marki.

„Miniony rok podkreśla niezwykłe możliwości, jakie branża franczyzowa prezentuje dla przedsiębiorców na każdym poziomie” – mówi Przedsiębiorca redaktor naczelny Jason Feifer. „Firmy wymienione na naszej 44. dorocznej liście Franchise 500® reprezentują jedne z najbardziej innowacyjnych, kreatywnych i zaufanych marek w wielu branżach i podkreślają, czego potrzeba, aby zbudować taki rodzaj rozmachu, który napędza długotrwały sukces”

„A&W Restaurants ma ponad 100 lat i nadal się rozwijamy,” powiedział Kevin Bazner, CEO. „Od 2022 roku odnotowaliśmy 67% wzrost sprzedaży w tym samym sklepie i stale podpisujemy umowy na nowe restauracje. To zaszczyt być uznanym za siłę naszego modelu biznesowego i zdolność do napędzania 'długotrwałego sukcesu’.”

W Przedsiębiorca’ciągłe wysiłki, aby jak najlepiej zrozumieć i ocenić ciągle zmieniający się rynek franczyzowy, 44-letnia formuła rankingu firmy również nadal ewoluuje. Zespół redakcyjny bada i ocenia kilka czynników, które wchodzą w skład oceny, w tym koszty i opłaty, wielkość i wzrost, wsparcie, siłę marki oraz siłę i stabilność finansową. Każda franczyza otrzymuje łączną ocenę opartą na analizie ponad 150 punktów danych, a 500 franczyz z najwyższymi łącznymi ocenami staje się Franchise 500® w kolejności rankingowej.

W ciągu swoich 44 lat istnienia, Franchise 500® stał się zarówno dominującym miernikiem konkurencyjności dla franczyzodawców, jak i podstawowym narzędziem badawczym dla potencjalnych franczyzobiorców. Pozycja A&W w rankingu świadczy o jej sile jako możliwości franczyzy.

  Ulefone Mix 2 Review: Idealny smartfon bez ramek dla użytkownika budżetowego

Aby zobaczyć A&W w pełnym rankingu, odwiedź www.entrepreneur.com/franchise500. Wyniki można również zobaczyć w numerze styczeń/luty 2023 r Entrepreneur, dostępny w kioskach 17 stycznia.

O restauracjach A&W

Założona w 1919 roku w Lodi, CA jako przydrożna budka, A&W Restaurants stoi teraz jako kwitnąca część amerykańskiego doświadczenia. Z ponad 500 lokalizacjami w całym kraju, w tym 300 samodzielnymi restauracjami, marka pozostaje jedynym w swoim rodzaju prawdziwym oryginałem. Nawet jej charakterystyczne piwo A&W Root Beer, podawane w ikonicznym, oszronionym kuflu, jest wytwarzane ręcznie w restauracji. Dziś to tradycyjne podejście silnie rezonuje z konsumentami, którzy szukają autentycznych marek. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://awfranchising.com.

  Ulefone Mix 2 Review: Idealny smartfon bez ramek dla użytkownika budżetowego

Kontakt:
Julie Maw
Mainland
209-617-6518
jmaw@hellomainland.com

  • Więcej z Restauracje A&W