Show Biznes

Reżyser ” Gremlinów ” pokłócił się z dzieckiem Yodą. To nierozsądne.

preview for The Mandalorian Season 3: Everything You Need To Know

Twoi przyjaciele z Esquire mają dla ciebie piątkową lekcję. Nie zaczynaj walki, której nie możesz skończyć.

W ten piękny dzień, wskazówka może być pomocna dla filmowca Joe Dante-najbardziej znanego jako Reżyser Gremlinów który właśnie oddał bezsensowne, przypadkowe strzały do Mandalorian Grogu, AKA Baby Yoda. Sprawdź to. „Myślę, że długowieczność [Gremlins] jest naprawdę kluczowa dla tej jednej postaci [Gizmo], która jest zasadniczo jak dziecko,” Dante powiedział The San Francisco Chronicle. „Co sprowadza mnie, oczywiście, do tematu Baby Yody, który jest całkowicie skradziony i jest po prostu out-and-out skopiowany. Bezwstydnie, jak sądzę.” Woah! Brzmi jakby Dante siedział nad tym od trzech lat. Teraz jest chyba dobry moment, żeby ujawnić, że Dante pracuje jako konsultant przy nadchodzącym reboocie Gremlins Gremlins: Secrets of the Mogwai, który trafi na antenę HBO Max tej jesieni.

Jeśli nie znasz tych stworzeń, Baby Yoda jest używającą Mocy sierotą z uniwersum Gwiezdnych Wojen znaną z tego, że barfinguje zielone goo w drogich statkach kosmicznych i mówi Luke’owi Skywalkerowi, żeby się odpierdolił, żeby mógł spędzić czas ze swoim kosmicznym tatą. Gizmo? Ten mały koleś, który tak, ma również ogromne uszy i łatwo mieści się w plecaku, po prostu kocha telewizję i może być czasem sprytny. (Nigdy nie zapomnij, kiedy Gizmo podpalił ołówek i wystrzelił go w Spider-Gremlin thing) Oba są złośliwe. Oba są słodkie. Ale nie są nawet na tym samym poziomie.

Dlaczego? Ponieważ w walce pomiędzy Baby Yodą i Gizmo, która powinna być zrobiona w stylu „Obcy kontra Predator” , zielony dzieciak byłby czysty. Baby Yoda ma ścisłą dietę składającą się z bulionu kostnego i okazjonalnych kosmicznych ciasteczek, podczas gdy Gizmo je smażonego kurczaka. Największy wpływ na Mogwai ma Rambo, który jest potężny, ale Baby Yoda czerpie wskazówki od najbardziej zabójczego łowcy nagród w galaktyce. Spójrzcie prawdzie w oczy. Może nie chcecie o tym myśleć, ale Baby Yoda użyłby śmiercionośnego Force choke, tylko dlatego, że Gizmo działał mu na nerwy, bo Gremliny są z natury irytujące. Ja nie ustalam zasad. Tak po prostu jest.

Ta zawartość jest zaimportowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button