Strona główna Show Biznes Rings of Power rozszerzyło swoją obsadę drugiego sezonu

Rings of Power rozszerzyło swoją obsadę drugiego sezonu

Jeśli chodzi o kolejny ruch Rings of Power , pytanie nie brzmi: „Czy Rings of Power dostanie drugi sezon?”, ale: „Kiedy Rings of Power dostanie drugi sezon?” Widzicie, zgodnie ze specyfiką umowy Prime Video z posiadłością J.R.R. Tolkiena, streamer mógł nabyć te prawa do adaptacji tylko wtedy, gdy zobowiązał się do pięciu sezonów telewizyjnych. „Oni od początku wiedzieli, że to jest rozmiar płótna,” co-showrunner J.D. Payne powiedział o posiadłości. „Są rzeczy w pierwszym sezonie, które nie opłacają się aż do sezonu piątego. Wiemy nawet, jakie będzie nasze ostatnie ujęcie w ostatnim odcinku.”

Prime Video będzie w Rings of Power biznesie przez wiele lat – z sezonem pierwszym oficjalnie zakończonym, widzowie już patrzą w przyszłość na sezon drugi. Na szczęście filmowanie ośmioodcinkowego sezonu rozpoczęło się w Londynie w październiku tego roku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o tym, co dalej z Rings of Power.

Co może się wydarzyć w Rings of Power Season Two?

Jak na razie tylko jeden szczegół jest potwierdzony: Prime Video ogłosiło, że Círdan, jeden z najstarszych i najmądrzejszych elfów, dołączy do historii podczas Sezonu Drugiego. Chociaż rola nie została jeszcze obsadzona, Círdan ma do odegrania ważną rolę w historii Śródziemia. Podczas Drugiej Ery, Círdan i jego ludzie założyli Szare Przystanie, gdzie budowali statki, które przewoziły elfy do Niegasnących Krain. Obdarzony darem przewidywania Círdan nosił elficki pierścień Narya, walczył u boku Najwyższego Króla Gil-galada w Ostatnim Przymierzu Elfów i Ludzi i rządził Szarymi Przystaniami przez Trzecią i Czwartą Erę.

Jeśli chodzi o to, gdzie jeszcze pójdzie historia, showrunnerzy zaoferowali kilka wskazówek w nowym wywiadzie z Esquire. Dla Galadrieli, która została oszukana i oczarowana przez Saurona, ciemność czeka. „Myślę, że musi nastąpić rozliczenie”, powiedział Payne w wywiadzie dla Esquire. „Nawet wiedząc, że Sauron był częściowo zaangażowany w naukę stojącą za tworzeniem pierścieni, widzimy, jak ona i tak daje zielone światło, by pierścienie powstały. Ona również musi ponieść pewną odpowiedzialność; 'Upełnomocniłam Mrocznego Pana. Uratowałam mu życie na tratwie. To ja przyczyniłam się do tego, że z zapomnienia stanął na czele armii” To wiele, z którymi musi się zmagać i za które musi być odpowiedzialna. Myślę, że możemy spodziewać się, że będzie musiała podnieść te wątki i zobaczyć jak te decyzje wpływają na jej różne relacje.” McKay zauważył, że Elrond odkrył dowody na to, że Galadriela ukrywała przed nim informacje, dodając, że „Jej stawienie czoła konsekwencjom tego nie zakończyło się jeszcze.”

Mówiąc o Galadrieli – pamiętacie w Epizodzie Siódmym, kiedy bez ogródek wspomniała, że była kiedyś mężatką? Wygląda na to, że nie widzieliśmy jeszcze tej ciekawostki. „Jeśli chodzi o Celeborna, chcieliśmy dać ludziom znać, że jest to część jej osoby, która może stać się ważna w późniejszym czasie,” Payne powiedział Esquire. „Nie zdjęliśmy go z tablicy i nie powiedzieliśmy, że jest martwy. Ona mówi, 'Nigdy więcej go nie widziałam’ i zostawiamy to jako elipsę. Ale jeśli i kiedy to wróci, to będzie jak pociąg towarowy rozbijający się o nią, jeśli miłość jej życia wciąż jest w pobliżu. Teraz, gdy rozłożyliśmy fundamenty jej relacji z Sauronem, Elrondem, a nawet Gil-Galadem, mamy możliwość w przyszłych sezonach zobaczyć jak inne relacje, może włączając Celeborna, będą dalej pokazywać inne strony jej osoby.”

A z Sauronem i pierścieniami władzy oficjalnie w grze, serial ruszył do wyścigów. „Oczywiście Sauron jest teraz pionkiem szachowym na planszy”, McKay powiedział Esquire. „Teraz, gdy jest szachową figurą na planszy, jest wiele kostek domina, które zaczynają spadać. Wiersz o pierścieniach znajduje się w piosence na końcu ósmego odcinka śpiewanej przez Fionę Apple i skomponowanej przez Beara McCreary’ego. Siedem pierścieni, dziewięć pierścieni, jeden pierścień – każda partia potencjalnie może być nowym zwrotem w historii i nowym zwrotem w rozwoju Saurona przez Drugą Erę. Właśnie tam, w ósmym odcinku, są pewne wskazówki co do tego, gdzie możemy pójść dalej.” Mówiąc do The Hollywood Reporter, Payne przedrzeźniał nowe skupienie na Sauronie w Sezonie Drugim. „Sezon Pierwszy otwiera się z: Kim jest Galadriela? Skąd się wzięła? Co wycierpiała? Dlaczego jest prowadzona?” powiedział. „Robimy to samo z Sauronem w Sezonie Drugim. Wypełnimy wszystkie brakujące kawałki.”

  Dlaczego traktat SALT był ważny?

Charlie Vickers, który gra Saurona, przedrzeźniał soczysty arc, jaki czeka jego postać. „Wiemy, że Sauron przybiera różne kształty w tej erze” – powiedział Vickers. „Wszystko, co mogę powiedzieć, to „maybe” do tego. Może będziemy robić te rzeczy. Jestem niesamowicie podekscytowany eksplorowaniem go robiącego te rzeczy, które wiemy, że robi. Ma gówno pierścieni do zrobienia, i trafia do Númenoru, i orkiestruje upadek Númenoru. Potem musi przyjąć inną formę i iść walczyć w Bitwie Ostatniego Sojuszu. [Showrunnerzy mają naprawdę konkretny plan, a ja nie znam ich planów co do tego, jak to się rozwinie, ale uwielbiałem grać go w tej fazie pokuty. To czy skrucha jest prawdziwa czy nie jest otwarte na interpretację.”

W Sezonie Drugim, Sauron najwyraźniej ma wiele do naprawienia. Będzie musiał zmierzyć się z Adarem, skorumpowanym elfem, który wierzy, że zabił Saurona, w walce o władzę w Mordorze. Będzie miał też do wyrównania rachunki z Galadrielą, która nie pozwoli mu odejść łagodnie w tę dobrą noc po jego wielkich oszustwach. Domyślamy się, że skrucha Saurona nie jest szczera, więc w przyszłym sezonie możemy spodziewać się trochę krwi i przemocy.

  Przy jakiej wartości k układ nie będzie miał rozwiązań?

Gdzie indziej w Śródziemiu, ostatnio widzieliśmy Nori i Nieznajomego wyruszających do odległej krainy Rhûn w poszukiwaniu informacji o swoim pochodzeniu. Markella Kavanaugh, która gra Nori, mówi Inverse, że jej postać jest w trakcie własnej, prywatnej podróży: „Istnieje większy cel, który czuje dla siebie, a także potencjalnie dla Harfootów, aby znaleźć lepszą jakość życia i pomóc im znaleźć solidny dom. Myślę, że ma to z tyłu głowy. Jest to również z tyłu mojego umysłu.” Brzmi strasznie podobnie jak Nori szuka Shire, prawda? Rings of Power może być w stanie wyjaśnić, jak koczownicze Harfoots ostatecznie ewoluowały w domowe hobbity.

Tymczasem w Khazad-dûm, prawdopodobnie zobaczymy księcia Durina cierpiącego z powodu konfliktu z ojcem, królem Durinem. Ale jak Durin i Disa dyskutowali w Epizodzie Siódmym, nawet wola króla nie powstrzyma ich od wydobywania mithrilu. W końcu kanonicznie rzecz biorąc, widzieliśmy dopiero początek przydatności mithrilu – przed elfami z Eregionu i krasnoludami z Khazad-dûm jest jeszcze wiele partnerstwa, a elfi kowal Celebrimbor i krasnoludzki kowal Narvi mają współpracować przy budowie zachodnich wrót Morii (być może pamiętacie je z Drużyny Pierścienia– pamiętacie te świecące drzwi wymagające od członków bractwa „mów, przyjacielu, i wejdź”?). Nie ma wątpliwości, że międzykulturowi przyjaciele Elrond i Durin mają w zanadrzu coś więcej, ale ich ludy czeka nie lada gratka: czeka nas upadek Eregionu, a także zerwanie przyjaznych stosunków między elfami i krasnoludami. Gdzieś po drodze ta ekipa będzie musiała znaleźć czas, by wykuć także resztę pierścieni. Bez presji!

Kto wystąpi w Rings of Power Sezon drugi?

Ogłoszono nowe grono dla Sezonu drugiego, z siedmioma nowymi aktorami dołączającymi do obsady w rolach głównych. Gabriel Akuwudike, Yasen 'Zates’ Atour, Ben Daniels, Amelia Kenworthy, Nia Towle, Nicholas Woodeson i Sam Hazeldine. Nic nie wiadomo o ich postaciach, z wyjątkiem Hazeldine’a, który zagra Adara z pierwszego sezonu. Tak, dobrze słyszeliście – Adar został przemianowany. W momencie ogłoszenia informacji o obsadzie, Prime Video nie zaoferowało żadnego wyjaśnienia odnośnie odejścia Josepha Mawle, który grał tę postać w sezonie pierwszym. Mawle wyjaśnił sprawę w serdecznym tweecie sugerującym, że przenosi się do innych projektów, mówiąc: „Jako aktor, pozostaje moim życzeniem, moim zadaniem jest odkrywanie nowych postaci i światów.”

  Które z poniższych są korzyściami wynikającymi ze sprawności krążeniowo-oddechowej?

Co do innych nowych osób: czy któryś z tych aktorów mógłby zagrać Círdana lub Celeborna? Jest jeszcze za wcześnie by to stwierdzić, ale biorąc pod uwagę to, co Prime Video wspomniało o Celebornie i potwierdziło o Círdanie, wydaje się to obiecujące. W skład grupy nowych bohaterów może wejść także Glorfindel, słynny elfi bohater, który walczył w upadku Gondolinu i zginął w bitwie z Balrogiem, tylko po to, by zostać reinkarnowanym i wysłanym z powrotem do Śródziemia podczas Drugiej Ery.

Ale jeśli myśleliście, że wszystkie wasze ulubione ustalone postacie nieuchronnie powrócą na Sezon Drugi, to może nie czujcie się zbyt komfortowo. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter, Ismael Cruz Córdova (który gra Arondira) ujawnił, że jego przyszłość z Rings of Power jest wciąż nieznana. „Jeśli chodzi o to, dokąd zmierza historia, mam bardzo mało szczegółów na temat tego, kto wraca lub nie wraca, albo jak wraca” – powiedział aktor. „Więc jest to pytanie otwarte, ponieważ naprawdę nie mam tak wielu informacji. Ale jeśli wrócę, będę czuł się bardziej skupiony lub uziemiony w tym, czym jest Arondir i znacznie bardziej przywiązany.”

Komentarze Córdovy rodzą pytania o losy całej obsady. Czy to możliwe, że niektóre postacie nie powrócą? Postacie z głównymi cliffhangerami wydają się być pewniakiem, jak Galadriela i Sauron, ale jeśli chodzi o postacie w bardziej osiadłych miejscach, jak Bronwyn i Arondir, mogą zostać w każdej chwili przemieszane poza scenę. Co więcej, nowe postacie jak Bronwyn i Arondir nie mają kanonicznej przyszłości, więc tym łatwiej je wypisać. Nikt nie będzie tęsknił za brudnym Theo, ale co byśmy zrobili bez najlepszego króla kaskaderów Arondira?

Kiedy Rings of Power Ukaże się sezon drugi?

Choć nie podano jeszcze daty premiery, wygląda na to, że Prime Video przyspiesza produkcję. „Zespół produkcyjny pracuje nad drugim sezonem,” powiedziała Jennifer Salke, szefowa Amazon Studios. „Zamierzamy wypuścić go w świat tak szybko, jak to możliwe. Chcemy, aby czas pomiędzy sezonami był jak najkrótszy, ale chcemy utrzymać poprzeczkę równie wysoko. Więc będzie to trwało tyle, ile trzeba. Ale jest pewna pilność wokół szybkiego poruszania się, dlatego ci faceci pisali przez cały okres przerwy. Poruszamy się szybko.” Ale „szybko” oznacza coś innego w czasach Tolkiena, przy czym Payne i McKay ostrzegają, że może minąć „kolejne kilka lat” zanim Rings of Power powróci na ekrany naszych telewizorów.

Obserwuj tę przestrzeń dla aktualizacji – będziemy rozwijać historię, gdy dowiemy się więcej.

This content is imported from OpenWeb. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Najchętniej czytane

6 najlepszych blenderów (2023), według kuchni testowej Bon Appétit

Najlepsze blendery potrafią wszystko - od blitzowania codziennego smoothie po przygotowanie dużej porcji masła orzechowego czy kruszenie kostek lodu do arbuzowej margarity. Ale jak...

Dlaczego i jak wykorzystać Live Video, aby zdominować obecny rynek?

W ostatnich latach stosowano różne techniki i metody, aby zdominować rynek. Wiele firm przez lata opracowywało nowe metody, które z czasem się zmieniały, w zależności od zapotrzebowania ludzi i charakteru rynku. Obecnie jednym z największych i najskuteczniejszych sposobów na zdominowanie rynku jest wykorzystanie wideo na żywo. Tak!!! Wiele firm wykorzystuje filmy na żywo do skutecznego

Po finale Moon Knighta potrzebujemy drugiego sezonu, Stat

Ta historia zawiera spoilery do finału sezonu Moon Knight.Jeśli ktokolwiek myślał, że Moon KnightMarvela - który był dość szaloną, przypominającą Charliego Kaufmana podróżą do...

Strategie SEO, aby zwiększyć swój PageRank

Twoja strona zyskuje PageRank na podstawie liczby wartościowych linków. Mogą one pochodzić z popularnych serwisów społecznościowych, znanych źródeł wiadomości oraz wiarygodnych blogów. Autorytet stron, do których linkujesz, będzie miał wpływ na wartość Twojej witryny. Więcej o algorytmach Google dotyczących linków PageRank można przeczytać w Internecie. Termin Pseudo PageRank istnieje, ponieważ Google nie publikuje swoich kryteriów

Ile dni potrzeba na zdobycie RC?

Ile dni zajmuje otrzymanie RC?W idealnym przypadku, RC jest dostarczane do Twoich drzwi w ciągu 7 dni. Ale jeśli chcesz sprawdzić swój status RC, następnie odwiedź ten link parivahan.gov.in/rcdl status i wprowadź swój numer rejestracyjny, a status zostanie wyświetlony na ekranie.Czy mogę prowadzić samochód bez RC?Posiadanie fizycznej kopii prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego pojazdu (RC)

Jaka jest inna nazwa bromeliady?

Jaka jest inna nazwa bromeliady?Bromeliaceae (bromeliady) to rodzina jednoliściennych roślin kwitnących z 75 rodzajami i około 3590 znanych gatunków pochodzących głównie z tropikalnych Ameryk, z kilkoma gatunkami znalezionymi w amerykańskich subtropikach i jednym w tropikalnej zachodniej Afryce, Pitcairnia feliciana.Czy mogę wyciąć martwy kwiat z mojej bromeliady?Cóż, może to zabrzmi ostro, ale gdy kwiat twojej bromeliady

Jak wykazać się uczciwością?

Jak okazujemy uczciwość?Przykłady uczciwościDotrzymuj obietnic, nawet jeśli wymaga to dodatkowego wysiłku.Wracaj do sklepu i zapłać za coś, za co zapomniałeś zapłacić.Nigdy nie zdradzaj zaufania przyjaciela, nawet jeśli będziesz miał kłopoty.Poinformuj kasjera, że oddał Ci za dużo reszty.Nie plotkuj i nie mów źle o kimś.Pozostań wierny swojemu małżonkowi lub partnerowi.Jakie jest znaczenie słowa go back?1 :

Recenzja M horse pure 1: Świetny Phablet 4G w przystępnej cenie

Jeśli chcesz wybrać idealny Phablet 4G, który działa na systemie Android 7.0, powinieneś wybrać M - HORSE Pure 1 4G Phablet Fingerprint Scanner. Jest to jeden z najbardziej popularnych i wyróżniających się phanbletów z funkcjami smartfona, w którym można umieścić dual SIM (zarówno standardowe, jak i micro SIM karty).W tym samym czasie, otrzymasz doskonałość, jeśli

Jaką rolę odgrywają mitochondria w oddychaniu komórkowym?

Jaką rolę odgrywają mitochondria w oddychaniu komórkowym?Mitochondria produkują energię poprzez proces oddychania komórkowego. Mitochondria pobierają cząsteczki pokarmu w postaci węglowodanów i łączą je z tlenem w celu wytworzenia ATP. Do wytworzenia prawidłowej reakcji chemicznej używają białek zwanych enzymami.Czy mitochondria są miejscem oddychania tlenowego?Mitochondria to związane z podwójną błoną organelle cytoplazmatyczne obecne w większości komórek eukariotycznych.

Ile kosztuje wymiana ekranu iPada w Australii?

Ile kosztuje wymiana ekranu iPada w Australii?Cennik napraw iPadaNAPRAWIAMY WSZYSTKIE PROBLEMY WSZYSTKICH MAREK I MODELI - POPROŚ O WYCENĘWYMIANA EKRANU DOTYKOWEGO W IPAD 6 GEN -$120IPAD 7TH GEN 10.2 WYMIANA EKRANU DOTYKOWEGO -$139IPAD 8TH GEN 10.2 WYMIANA EKRANU DOTYKOWEGO -$139IPAD PRO 9.7 WYMIANA EKRANU DOTYKOWEGO I LCD -$299Ile kosztuje wymiana ekranu iPada NZ?CENAModelYearReplacementiPad 52017$210.00iPad 62018$210.00iPad

Pozostałe newsy

  Nie mogę przestać oglądać Spider-Manaw wersji R-Rated

6 najlepszych blenderów (2023), według kuchni testowej Bon Appétit

Najlepsze blendery potrafią wszystko - od blitzowania codziennego smoothie po przygotowanie dużej porcji masła orzechowego czy kruszenie kostek lodu do arbuzowej margarity. Ale jak...

Czym jest Cordyceps, czyli jadalny grzyb w „The Last of Us”?

Nie żeby was straszyć, ale grzyb zombie jest prawdziwy. Cordyceps, pomarańczowy, nitkowaty grzyb, rzeczywiście może zainfekować i kontrolować ciała niektórych robaków, takich jak mrówki,...

Dlaczego nazwy żywności dla psów są teraz tak popularne

Gnocchi, Tequila, Pickles. To lista pysznych rzeczy, ale także zbiór bardzo prawdziwych imion dla psów. Podczas gdy większość psów w Ameryce nadal nazywa się...

Świętuj Narodowy Dzień Tater Tot z Trailer Birds Hot Chicken

Nashville Hot Chicken Virtual Concept Offers Hot Tater Tot Deals Starting at Just $1, February 2ndDallas, TX (RestaurantNews.com) Przyjdźcie po niego, póki jest TOT!...

Naf Naf Middle Eastern Grill to Fan the Flame in Fort Mill

Szybko rosnący koncept fast-casual będzie gościł ceremonię przecięcia wstęgi 25 stycznia z ofertą dla pierwszych 50 gości w kolejce do jedzenia za darmoFort Mill,...