Strona główna Show Biznes Rita Ora ma ponad 30 tatuaży

Rita Ora ma ponad 30 tatuaży

Rita Ora's 30+ Tattoos: A Guide

 • Rita Ora ma rozbudowaną kolekcję tatuaży zawierającą 30+ wzorów.
 • Większość jej sztuki ciała jest skoncentrowana na górnym torsie i ramionach.
 • Od minimalistycznych finezyjnych projektów po kilka masywnych kobiecych figur, tatuaże Ory są idealną tablicą nastrojów dla inspiracji.

Oprócz dostarczania przebojowych numerów pop i serwowania ikonicznych momentów mody i urody, Rita Ora buduje zawracającą głowę kolekcję tatuaży, która jest idealnym połączeniem malutkich i masywnych. Albańska piosenkarka ma ponad 35 kawałków atramentu, z których duża część jest rozrzucona po jej górnej części ciała, w tym ramionach, plecach i szyi.

Chociaż piosenkarka „Your Song” dostała kilka tatuaży, które niekoniecznie coś znaczą, większość jej kawałków ma specjalne znaczenie. Od długich cytatów i jednosłownych tatuaży do malutkiego tuszu w drobną linię i misternej repliki pin-up girls Alberto Vargasa, asortyment sztuki ciała Ory jest budzący respekt. To także idealny przewodnik dla początkujących, którzy są gotowi zanurzyć palce w świecie tatuażu.

Gwiazda była wokalna o swojej miłości do tatuaży, mówiąc, że służy ona do uwiecznienia słodkiego wspomnienia lub chwili w czasie. „Kocham sztukę. Kocham tatuaże. Nie chodzi o to, żeby próbować być cool. Chodzi o blizny siebie z pamięcią swojego wyboru”, Ora powiedział Fuse News w 2014 roku.

Stale rosnąca kolekcja tatuaży Ory zawiera sentymentalne ukłony w stronę jej rodzeństwa i matki, wraz z dopasowanymi projektami z przyjaciółmi i ukochanymi. Chociaż wciąż dodaje nowe projekty, jeśli chcesz nadążyć z tuszem, który ma do tej pory, zaokrągliliśmy ostateczną galerię, która daje ci spojrzenie na każdy z nich. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie tatuaże Ory i ich znaczenie.

1Geometryczny tatuaż Rity Ory „Tree of Life

W 2015 roku Ora odsłoniła geometryczny symbol Tree of Life tuszowany na jej górnej części pleców podczas sesji zdjęciowej Elle Canada. Klasyczny projekt składa się z 10 misternie narysowanych okręgów połączonych ze sobą serią linii. Symbolizuje on wzajemnie powiązaną naturę i równowagę między wszystkimi formami życia, według wielu mitologicznych wierzeń.

Brytyjska singer-songwriterka podzieliła się również znaczeniem stojącym za jej tatuażem w czacie z iHeartRadio w 2017 roku, „To święta geometria. To wszystkie elementy życia, a zrobił go jeden z największych legend w świecie tatuażu, Mark Mahoney, którego jestem fanem od tak wielu lat. Więc, kiedy mnie wytatuował, zwariowałem. On jest niesamowity.”

1 / 30

2Tatuaż Rity Ory z uśmiechniętym uchem

Rita Ora's Smiley Ear Tattoo</span></h2><div><p>                           <img alt=

Ora została zauważona z maleńkim tuszem emotikony na prawym płacie ucha w 2015 roku. W usuniętym teraz poście na Instagramie, gwiazda zacytowała tekst z piosenki Nat King Cole’a „Smile” obok tatuażu: „Smile though your heart is breaking”, napisała wtedy.

2 / 30

3Rita Ora’s Wishbone Tattoo (tatuaż z kością życzeń)

Rita Ora's Wishbone Tattoo</span></h2><div><p>                           <img alt=

Ora dostała pasujący tusz wishbone ze swoim bliskim przyjacielem Kyle’em De’Volle w 2014 roku. Oboje dostali wzór wytatuowany na wewnętrznej stronie swoich lewych nadgarstków. Kamienie życzeń są ogólnie związane z dobrym szczęściem i nadzieją, pozytywnymi wibracjami. Jednak Ora poszła na ten wzór ze względu na sentymentalne wspomnienie wokół niego. „Mam wishbone, który co roku w Boże Narodzenie, ja i rodzina, ktokolwiek dostanie wishbone łamie się, a ty wypowiadasz życzenie,” podzieliła się w wywiadzie dla iHeartRadio.

3 / 30

4Tatuaż Rity Ory „Love All, Trust a Few, Do Wrong to None”

Rita Ora's

Ora ma cytat „Love All, Trust a Few, Do Wrong to None” tuszowany małą kursywą czcionką na jej lewym żebrze, który zaczyna się na brzuchu muzyka i idzie przez całą drogę do jej pleców. Cytat został spopularyzowany po tym, jak pojawił się w sztuce Williama Szekspira „All’s Well That Ends Well”

4 / 30

5Rita Ora na portrecie greckiej bogini miłości

Rita Ora's Greek Goddess of Love Portrait</span></h2><div><p>                           <img alt=

Wśród jej większych projektów tatuaży jest szczegółowy tusz Afrodyty, greckiej bogini miłości, którą dostała na wewnętrznej stronie jej lewego bicepsa. W 2012 roku w wywiadzie dla Tat Nation, Ora podzieliła się znaczeniem stojącym za projektem, oferując jednocześnie bliższe spojrzenie na jej masywne dzieło sztuki, które rozciąga się na prawie całe jej górne ramię. „To jest moje ulubione. To Afrodyta, grecka bogini miłości. Lubię greckie mitologie; ona była jak moja ulubiona bogini, więc po prostu mam ją wytatuowaną na mnie.” Mówi się, że Afrodyta symbolizuje miłość, piękno i pasję.

5 / 30

6Tatuaż na klatce piersiowej Rity Ory w stylu „Pin-Up

Rita Ora's Pin-Up Rib-Cage Tattoo</span></h2><div><p>                           <img alt=

W 2013 roku Ora rozszerzyła swoją kolekcję tatuaży dalej, dodając inspirowany pin-up-girl projekt Alberto Vargasa na swojej prawej klatce piersiowej. Szczegółowa grafika przedstawia wspaniałą, nagą kobietę pachnącą różą, którą trzyma w jednej ręce, podczas gdy drugą ręką pieści swój biust. Podczas swojej okładki z 2014 roku z Elle UK, Ora otworzyła się na temat upodmiotowionego kawałka tuszu, który gwiazda popu odnosi się do „Rosetty” „Jest oparty na oryginalnym dziele Alberto Vargasa, który był niesamowitym ilustratorem w latach 30-tych. Był jednym z twórców wizerunku pin-up. To jest nasza budowa, nasza moc” – powiedziała.

„Dlatego miałam obsesję na tym punkcie; dowiadując się, czego mężczyźni nie rozumieją o kobietach i czego kobiety nie rozumieją o mężczyznach. Miałam obsesję na punkcie tego obrazu już dawno temu, a potem udało mi się go zrobić pół roku temu.”

6 / 30

7Tatuaż z gołębiem Rity Ory

Rita Ora's Dove Tattoo</span></h2><div><p>                           <img alt=

Wokalistka „Poison” ma tatuaż latającego gołębia na górnej części prawych pleców, który rozszerza się od karku w kierunku łopatki. Dostała tatuaż w 2013 roku od znanego tatuażysty celebrytów Keitha „Bang Bang” McCurdy. Chociaż Ora nie podzieliła się inspiracją stojącą za projektem, tatuaże gołębi zazwyczaj reprezentują pokój, wolność i nowe początki

7 / 30

8Tatuaż Rity Ory „Angel-Wings

Tatuaż Rity Ory

Ora ma parę wyciągniętych skrzydeł anielskich na tylnej części jej prawej kostki. Chociaż nie potwierdziła znaczenia stojącego za tym projektem, skrzydła anioła często mogą reprezentować bezpieczeństwo i ochronę

8 / 30

9Tatuaże Rity Ory z napisem „Hindi Script

Tatuaże Rity Ory z napisem

Ora ma dwa sentymentalne tusze dedykowane swojemu rodzeństwu, starszej siostrze Elenie i młodszemu bratu Donowi. Obydwa ich imiona wytatuowała sobie na prawym ramieniu w alfabecie hindi. Tekst „एलेना” (Hindi dla Eleny) jest tuszowany pionowo wzdłuż wewnętrznej strony jej tricepa, natomiast „डॉन” (Hindi dla Dona) jest napisany poziomo fioletowym tuszem po wewnętrznej stronie łokcia.

9 / 30

10Tatuaż Rity Ory „All’s Fair in Love and War”

Rita Ora's

Umieszczony w pobliżu linii talii, Ora dostał popularne przysłowie „All’s Fair in Love and War” wytatuowane kursywą w 2012 roku.

10 / 30

11Tatuaż Rity Ory „R”

Rita Ora's

Ora ma inicjał swojego imienia, „R”, tuszowany za lewym uchem.

11 / 30

12Łuczniczy tatuaż Rity Ory

Rita Ora's Archer Tattoo</span></h2><div><p>                           <img alt=

Za prawym uchem Ora ma maleńki symbol kuszy, tusz dedykowany jej znakowi zodiaku, Sagittarius. (Urodziła się 26 listopada, co czyni ją Strzelcem)

12 / 30

13Tatuaż Rity Ory „Float”

Rita Ora's

Na karku Ora ma słowo „Float” wytatuowane małymi czcionkami blokowymi, z maleńkim okrągłym obiektem unoszącym się na powierzchni wody dla litery „O” Znaczenie tego tatuażu nie zostało potwierdzone.

13 / 30

14Kwiatowy tatuaż na biodrach Rity Ory

W lutym 2022 roku Ora zadebiutowała na swoim Instagramie swoim minimalistycznym tuszem kwiatowym o drobnej linii. Projekt został wykonany przez sławnego tatuażystę Daniela Wintera i jest umieszczony starannie na jej lewym biodrze. Piosenkarka nie podzieliła się znaczeniem za pięknym kwiatowym wzorem.

14 / 30

15Tatuaż Rity Ory „Zog”

Pod jej lewym uchem, napisane pięknym kursywnym pismem, znajduje się albańskie słowo „Zog” Ora zrobiła sobie ten tatuaż w 2020 roku, a w tym czasie podzieliła się słodką historią stojącą za tuszem. „Kiedy byłem młodszy, moja mama @veraor nazwałaby mnie swoim Zog 'Zogi mamit’ mówiła, co oznacza jej małego ptaszka po albańsku”, napisała na swoim Instagramie podczas odsłaniania tatuażu.

15 / 30

16Gwiezdny tatuaż Rity Ory

Pierwszym tatuażem, który Ora kiedykolwiek zrobiła, był podkreślony tatuaż gwiazdy w pobliżu jej linii talii. Piosenkarka podzieliła się zabawną historią o tym, dlaczego maleńki tusz, który rozpoczął jej podróż do tatuażu, znajduje się na tej konkretnej części ciała podczas wywiadu z iHeartRadio.

„Pierwszy, który dostałam jest w miejscu, gdzie myślałam, że moi rodzice go nie zobaczą, czyli po prostu na szczycie mojego obszaru biodrowego. Ja i mój najlepszy przyjaciel dostaliśmy go razem i jest to w zasadzie gwiazda. Dostałem go, kiedy byłem nielegalny [underage]. Użyłam dowodu osobistego mojej siostry, aby w zasadzie pójść i zdobyć go, ponieważ wyglądałyśmy podobnie, gdy byłyśmy młodsze, a teraz mam 28 tatuaży”, powiedziała. Ora dalej dodała, że nie miała żadnego konkretnego powodu, aby uzyskać gwiazdę, mówiąc: „Wybrałam gwiazdę, ponieważ tak naprawdę nic nie znaczy. Więc możesz umieścić za nią znaczenie. To jak strzelająca gwiazda lub cokolwiek innego, więc po prostu wybrałam gwiazdę”

16 / 30

17Tatuaż z ptakiem Rity Ory

Tatuaż z ptakiem Rity Ory

Ora ma piękny, zawiły kawałek pary ptaków siedzących wewnątrz klatki dla ptaków tuszowanych na jej wewnętrznym prawym ramieniu. Po uzyskaniu go w 2019 roku, piosenkarka podzieliła się słodkim znaczeniem tatuażu, mówiąc, że reprezentuje znalezienie prawdziwej miłości i utrzymanie jej bezpiecznej od wszystkich rzeczy na zewnątrz, co symbolizuje klatka. Dzieło sztuki prawdopodobnie oddaje jej uczucia wobec randek w oczach opinii publicznej.

17 / 30

18Tatuaż na ramieniu Rity Ory wykonany białym tuszem

Tatuaż na ramieniu Rity Ory wykonany białym tuszem

Podczas udzielania Tat Nation wycieczki po swojej imponującej kolekcji tatuaży, Ora podzieliła się, że dostała urodziny swojej najlepszej przyjaciółki w języku hebrajskim białym tuszem na wewnętrznej stronie jej prawego tricepsa. Tatuaż znajduje się powyżej jej łokcia, co sprawia, że jest to przyciągający uwagę kawałek atramentu.

18 / 30

19Tatuaż Rity Ory z kotwicą

Tatuaż z kotwicą Rity Ory

Na boku prawego nadgarstka Ora ma malutką kotwicę w czarnym tuszu, która, jak mówi, jest jedynym tatuażem, który zrobiła sama.

19 / 30

20Tatuaż Rity Ory z japońskimi symbolami

Tatuaż Rity Ory z japońskim symbolem

Na prawym nadgarstku Ory znajduje się kolejny osobisty kawałek tuszu. Zrobiła go sobie w Japonii i po japońsku literuje imię jej ciotki.

20 / 30

21Tatuaż z piór Rity Ory

Ora po raz kolejny zaciągnęła pomoc McCurdy, gdy w 2014 roku dostała delikatne czarno-białe pióro wytatuowane na zewnętrznej stronie prawej ręki.

21 / 30

22Różany tatuaż Rity Ory „Cover-Up

Rita Ora's Rose Cover-Up Tattoo</span></h2><div><p>                           <img alt=

Ora później zakryła atrament pióra szczegółowym tatuażem różanym, który zaczyna się na szczycie jej małego palca na prawej ręce i wykracza poza jej stronę grzbietową.

22 / 30

23Tatuaż baletnicy Rity Ory

Kolejne urzekające dzieło sztuki w ekspansywnej kolekcji tatuaży Ory obejmuje szykowną postać baletnicy mid twirl na zewnętrznej stronie prawego tricepsa powyżej łokcia. Piosenkarka podzieliła się historią z dzieciństwa, która zainspirowała ją do zrobienia tego tatuażu ze swoim przyjacielem. „Mam tu baletnicę z moją inną najlepszą przyjaciółką Andą, ponieważ zawsze żartowałyśmy, że w nocy, że gdy będziemy w 92 roku, będziemy baletnicami, jeśli przeżyjemy”, powiedziała iHeartRadio.

23 / 30

24Tatuaże na palcach Rity Ory

Tatuaże na palcach Rity Ory

Na wewnętrznej stronie jej prawego palca pinky ma tatuaż z napisem „Promise”, który zrobiła sobie z przyjaciółmi. „Następnie mam pinky promise, który dostałem z moimi najlepszymi przyjaciółmi. My po prostu jakby obiecujemy sobie wszystko” – powiedziała Ora. Na boku prawego palca serdecznego ma słowo „Love” napisane czerwonym tuszem, a na boku prawego środkowego palca ma „Hope” wytatuowane niebieskim tuszem.

Na boku jej środkowego prawego palca siedzi prosty czarny wzór strzałki, który dostała w 2014 roku. Mówi, że tak naprawdę nic nie znaczy, ponieważ dostała ten tatuaż pod wpływem kaprysu podczas pobytu w Miami. Jej przyjaciółka również zrobiła sobie pasujący wzór w dokładnie tym samym miejscu.

24 / 30

25Dziewczęcy tatuaż Rity Ory na dolnej części pleców

Rita Ora's Girl Tattoo on Her Lower Back</span></h2><div><p>                           <img alt=

Ora została ostatnio zauważona z kolejną kobiecą postacią wytatuowaną na dolnej części lewych pleców. Rozebrana dziewczyna w projekcie wydaje się przyjmować pozę. Piosenkarka nie ujawniła jeszcze znaczenia, jakie kryje się za tym dziełem sztuki.

25 / 30

26Tatuaż Rity Ory z mieczem i wężem

W 2021 roku Ora dostała symbol ouroboros (nieskończenie formujący się wąż) owinięty wokół miecza z pomocą dr Woo. Starożytny symbol przedstawia wieczność i niekończący się cykl życia.

26 / 30

27Tatuaże na palcach i dłoniach Rity Ory

Tatuaże na palcach i dłoniach Rity Ory

Ora ma różne drobne tatuaże na grzbiecie dłoni i palcach. Na grzbiecie jej prawej ręki, ma słowo „Patience” wytatuowane czarnymi, drukowanymi literami. Umieszczone w tym samym miejscu na jej lewej ręce jest słowo „Power” Cienka linia z okręgiem w środku biegnie również wzdłuż jej lewej ręki. Na lewym palcu różowym ma zarysowany tusz sercowy, natomiast na prawym palcu wskazującym ma cztery małe kropki w kolorze czarnym.

Na jej prawym palcu serdecznym widać pęk linii i kropek. W 2020 roku Ora dodała kilka delikatnych klejnotów na lewym palcu serdecznym, środkowym i wskazującym, a także mały krzyżyk na grzbiecie lewej dłoni w pobliżu stawu nadgarstkowego.

27 / 30

28Tatuaż na plecach Rity Ory „Dagger-in-a-Heart

Tatuaż na plecach Rity Ory

Tuż pod tatuażem Drzewa Życia, Ora dostała kolejny tatuaż sztyletu impingującego przez serce. Chociaż inspiracja za projektem jest jeszcze nieznana, metafora jest ogólnie związana ze zdradą lub złamaniem serca.

28 / 30

29Tatuaż na uchu Rity Ory

Tatuaż na uchu Rity Ory

Na swojej lewej spirali Ora ma trzy delikatne czarne linie dające wrażenie cienkiej obręczy kolczyka, wraz z trzema malutkimi kropkami pod nimi.

29 / 30

30Tatuaże na prawym przedramieniu Rity Ory

Tatuaże na prawym przedramieniu Rity Ory

Ora ma kilka drobnych tatuaży rozrzuconych po jej prawym przedramieniu. Zaczynając od łokcia, ma mały odwrócony trójkątny kawałek tuszu na wewnętrznym przedramieniu, a następnie woskowy półksiężyc i delikatny wzór Saturna, ten ostatni jest wśród ulubionych trwałych tuszów Ory, jak powiedziała iHeartRadio. „Mam małego Saturna, który jest właściwie moim ulubionym, bo jest uroczy i mały. Myślałam, że to najładniejsza planeta i po prostu mi się podobała” – powiedziała o tatuażu.

30 / 30

Najchętniej czytane

5 trendów w piercingu, które będą ogromne w 2023 roku, według profesjonalistów

5 Piercing Trends That Will Be Huge in 2023, According to a Pro 2023 Piercing Trends: Conch...

Wielka debata na temat „Dotyku szarości

Być może ta masa ludzkości, która kiedyś wydawała się tak groźna, dojrzała, nauczyła się i rozmnożyła. Być może wykazuje własną zmienioną perspektywę, własną nutę...

43 najlepsze prezenty dla kobiet po czterdziestce

Image Sources: Anthropologie, Venus et Fleur, Dior, Tatcha, The Sill oraz Photo Illustration: Michelle AlfonsoJako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które...

Dlaczego randki online stały się tak popularne w 21 wieku?

Istnieje wiele powodów, dla których przejście online do poszukiwania potencjalnych partnerów szybko staje się domyślną metodą tego typu interakcji. Istnieje wiele dowodów na to, jak popularne stały się randki online. Badania pokazują, że aż jeden na trzy dzisiejsze relacje są inicjowane w środowisku cyfrowym. Istnieją tysiące stron internetowych i aplikacji do kojarzenia, a nowe tytuły

Co to jest uderzenie w klawisze F i J?

Czym jest zgrubienie na klawiszach F i J?Grzbiety znajdujące się na klawiszach F i J na klawiaturze komputerowej są zaprojektowane tak, aby pomóc użytkownikom zlokalizować właściwe klawisze bez patrzenia w dół. Powodem, dla którego tylko te klawisze mają grzbiety, jest pomoc użytkownikom w ustawieniu ich rąk w optymalnej pozycji do pisania.Co oznaczają linie pod F

Czy Cadillac CTS-V to pogromca BMW M3, na którego liczy GM?

Nie ma innej amerykańskiej marki, która tworzy luksusowego sedana o sportowym charakterze, jak Cadillac CTS-V. Jest to jeden z tych 4-drzwiowych sedanów, których nie trzeba przedstawiać w świecie samochodów sportowych. Nie, nie jest to muscle car, ale biorąc pod uwagę jego moc i solidne podwozie, na pewno wygląda jak jeden.Cadillac CTS-V z 2018 roku to

Książę Harry zdradza nowe rewelacje na temat zażywania narkotyków, Kate Middleton i swojej matki w „Spare”

Minęło zaledwie kilka tygodni, odkąd rewelacje z Netflix docuseries "Harry & Meghan" po raz pierwszy wylądowały, ale najwyraźniej istnieje wiele więcej bomb, które mają...

Jak długo lody pozostaną zamrożone w suchym lodzie?

Jak długo lody pozostaną zamrożone w suchym lodzie?Jak długo suchy lód będzie utrzymywał lody w stanie zamrożonym w chłodziarce? Zazwyczaj suchy lód może utrzymać lody zamrożone w chłodziarce przez około 18 do 24 godzin.Jak zapobiec roztopieniu się lodów w chłodziarce?Jak sprawić, by lód nie topił się tak szybko w chłodziarceWyłóż wnętrze chłodziarki folią aluminiową. Wybierz

Pozostałe newsy