Show Biznes

ScenarzystaLoki’ego mówi, że w drugim sezonie zrobi się dziwnie

Wyjaśnijmy to sobie najpierw. W sekwencji napisów końcowych epickiego finału sezonu Loki, który zadebiutował w lipcu zeszłego roku, jest linijka tekstu, która mówi, że solowy pojazd boga psot rzeczywiście otrzyma drugi sezon. Nie wiedzieliśmy tylko, kiedy. Na szczęście szef Marvela, Kevin Feige, jest tutaj, aby dać nam lepsze wyobrażenie o tym, kiedy znów zobaczymy psotnika. Podczas prezentacji Disneya dla reklamodawców w zeszłym tygodniu, Feige ujawnił, że Loki rozpocznie produkcję w najbliższych tygodniach. Nie tylko to, ale dodał, że Loki jest najchętniej oglądanym serialem Marvela na Disney+.

Teraz nawet scenarzysta Loki, Michael Waldron, zdradza, co może być w planach na przyszłość serialu. W wywiadzie dla Polygonw czasie z innym napisanym przez niego Marvelem, małym filmem o nazwie Doctor Strange in the Multiverse of Madness-Waldron został zapytany, czy drugi sezon Loki mógłby prześcignąć pierwszy. „Nie wiem, czy mógłbym być jeszcze dziwniejszy niż w pierwszym sezonie” – powiedział Waldron. „Mieliśmy aligatora pijącego wino z basenu dla dzieci. To było jak szczyt Mount Everestu dziwności! Myślę, że jest jeszcze wiele możliwości. Zawsze staramy się prześcignąć samych siebie, ale mam nadzieję, że zawsze kieruje nami charakter. I tak, przy tym filmie po raz kolejny nauczyłem się, że żaden pomysł nie jest zbyt szalony. Możesz napisać, że Stephen Strange opętuje swoje własne zwłoki, a może w końcu uda się to nakręcić. To zachęca mnie do bycia odważnym, co jest dobre”

Related Articles

Przejdźmy do rzeczy. Biorąc pod uwagę, że Loki zapoczątkował *sprawdza kalendarzprzynajmniej kilka lat akcji w Kinowym Uniwersum Marvela, czas na dzikie spekulacje na temat tego, co czeka nas w przyszłych odcinkach. Więc jeśli mówimy o tym, co wydarzy się w drugim sezonie Loki, to chyba najlepiej będzie, no wiesz, podsumować godziny i godziny prawdopodobnych miliardowo-dolarowych historii w tym czasie. Oto wszystko, co wiemy o przyszłości Loki do tej pory.

O czym będzie drugi sezon Loki ?

All right. Więc Sylvie po prostu zaczęła wojnę w multiwersum. Zgodnie z tym, co powiedział Kang w swoim odcinku, wkrótce zobaczymy nieskończoną liczbę Kangów, którzy rozwalą MCU. Ta saga rozegrała się już nieco w trakcie Spider-Man: No Way Home i Doctor Strange in the Multiverse of Madness , które przedstawiały multiwersalne shenanigany. Ant-Man and the Wasp: Quantumania, w którym, co potwierdzają plotki, ma brać udział Kang i wątek związany z multiwersum, najprawdopodobniej odczuje skutki wstrząsu wtórnego Loki.

Sign Up for Disney+

Gdybyśmy mieli obstawiać, postawilibyśmy pieniądze na Loki Sezon drugi zadebiutuje w 2023 roku, potencjalnie jako postgame do Quantumania. W zakończeniu Loki, Sylvie przenosi boga psot do siedziby TVA w innej linii czasowej, którą Kang już podbił. Jest więc bardzo prawdopodobne, że w pewnym momencie spotkamy się z HiddleLokim zaraz po wydarzeniach z Loki, obserwując, jak nowo poznany dobry człowiek próbuje dogonić TVA we wszystkim, co wydarzyło się, zanim Sylvie zabiła Kanga. A co z jednorożnym cudem? Będzie miała trochę do wyjaśnienia, kiedy spotkamy się z nią następnym razem. Może właśnie to wydarzenie nauczy ją, jak ufać , co doprowadzi do nieuniknionego powstania wymarzonej pary Sylvie-Loki. Następnie zobaczymy, jak próbują odkręcić katastrofę, którą zapoczątkowali, spotykając po drodze bohaterów takich jak Doctor Strange.

Kiedy pojawi się drugi sezon Loki na antenie?

Poczekaj, kowboju! (Przepraszam. Wciąż mam w głowie ten jump scare z Miss Minutes) Oficjalna data premiery jest prawdopodobnie odległa. Być może będziesz musiał poczekać na Ant-Mana i Osę: Quantumania 17 lutego 2023 roku, aby ponownie zobaczyć Hiddlestona w akcji.

Chcesz mieć nieograniczony dostęp do relacji Esquire’a z Marvela? Dołącz do Esquire Select

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button