Strona główna Show Biznes Schowajcie swoich bliskich, brzydki Sonic powrócił

Schowajcie swoich bliskich, brzydki Sonic powrócił

Wiesz, nie spodziewałem się myśleć o Sonicu aż do 24 maja, AKA dnia, w którym Sonic the Hedgehog 2 ukaże się na VOD. Tego dnia miałem powtórzyć mój największy akt pandemicznego delirium, kiedy to ściągnąłem telewizor do garażu, zaprosiłem przyjaciela i obejrzałem Sonic w rytm dowolnej ilości napojów dla dorosłych, które szybko wymazały wszelkie wspomnienia o obejrzeniu Sonic. Tylko, no wiesz, z sequelem, w którym, jak rozumiem, tym razem występują lis i echidna (w roli głównej Idris Elba!).

Z przykrością zawiadamiam, że moja data śmierci została przesunięta o cztery dni. Najwyraźniej w mieście jest jeszcze jeden film dla dzieci – Chip 'n Dale: Rescue Rangers Disneya, z Johnem Mulaneyem i Andym Sambergiem w rolach tytułowych wiewiórek – który po raz kolejny odważył się włączyć to piekielne stworzenie, to z futrem koloru Gatorade Cool Blue, do niegdyś wspaniałej historii ruchomego obrazu. Ale jest pewien zwrot akcji. Pamiętacie, jak w czasach przed pandemią, kiedy w pierwszym zwiastunie Jeża Sonica pokazano ultrarealistycznego jeża z ludzkimi zębami? I był on tak przerażający, że fani Sonica zmusili twórców do przeprojektowania postaci?

On wrócił.

Na miłość Chrisa Pratta Mario, powrócił.

Ponieważ nie zobaczę Rescue Rangers dopóki nie zapalę kilku świec Bath & Body Works i nie rozpocznę mojego satanistycznego rytuału Sonic dziś wieczorem, mogę zaoferować tylko trochę kontekstu, którego większość zaczerpnąłem z poniższego klipu. Rescue Rangers radośnie uczestniczy w podgatunku chwili, spopularyzowanym przez Space Jam: Nowe dziedzictwo i Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa : wieloświatopoglądową przygodę. Rescue Rangers głównie bawi się w piaskownicy z kreskówek Disneya, ale z gościnnymi występami takich postaci jak… niedźwiedź polarny z Coca-Coli? Czy dzieci w ogóle wiedzą, kim jest ten koleś? W każdym razie, artysta znany teraz jako Brzydki Sonic – postać sprzed redesignu – pojawia się na własnym stoisku (?), okazując się zupełnie niepomocny dla Chipa i Dale’a, którzy próbują uzyskać dostęp do akt FBI (?!). Brzydki Sonic porusza się wolno, ma piwny brzuch i tak, nadal ma perłowe zęby.

Jeśli zdecydujecie się obejrzeć Rescue Rangers z rodziną w ten weekend, rozważcie pominięcie sceny z Brzydkim Soniciem, która z pewnością wywoła radioaktywny poziom koszmaru, który wasze dzieci będą przywoływać na terapii, gdy osiągną wiek średni.

Ta treść została zaimportowana z serwisu Twitter. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Najchętniej czytane

Pozostałe newsy