Show Biznes

Selena Gomez świętuje 30-tkę w stroju z wycięciami i paskami

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Selena Gomez żyje spełnieniem dziecięcych marzeń Jenny Rink. Po świętowaniu 30. urodzin 22 lipca – jej cekinowa sukienka w kształcie litery A z piórami była wspaniała – Gomez trafnie oddała flirty i kwitnące wibracje podczas noszenia jednoczęściowego kostiumu kąpielowego Solkissed Sabrina na TikTok. Wideo, opublikowane 2 sierpnia, przedstawia gwiazdę „Only Murders in the Building” nawilżającą skórę mgiełką do twarzy, gdy figlarnie ustami do dźwięku, który mówi: „Jaka część mojej twarzy mówi 'Porozmawiaj ze mną’? Żadna, absolutnie żadna.”

Kiedy wideo dobiega końca, Gomez wsuwa parę grubych czarnych okularów przeciwsłonecznych ze złotymi akcentami, które doskonale podkreślają subtelne metaliczne detale spaghetti-strap na jej kostiumie kąpielowym. Kostium z wysokim stanem, który posiada odpinane ramiączka, pokazał również tatuaże Gomez na biodrach, które obejmują zestaw modlących się dłoni i paciorków różańca na jej prawym udzie. Gomez ułożyła swój kok, wykonała różowy manicure i złote kolczyki w kształcie łez.

Pozostawiając najlepsze na koniec, Gomez dała nam spojrzenie na tył swojego kostiumu kąpielowego w usuniętym filmie Instagram Stories, ujawniając pièce de résistance do już eleganckiego letniego zestawu: szykowne wycięcie na plecach. W przeszłości Gomez nosiła wiele kostiumów kąpielowych, a nawet zaprojektowała swoją własną kolorową kolekcję dla La’Mariette. Z 30-letnią znajomością stylu pod pasem, nic dziwnego, że jej plażowa garderoba jest bezbłędna.

Kup dokładny strój Gomez z jej wycieczki do słonecznych włoskich widoków przed nami.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button