Show Biznes

Sentymentalna historia kryjąca się za wyjątkowym pierścionkiem zaręczynowym Beanie Feldstein

Pierścionek zaręczynowy Beanie Feldstein jest tak wyjątkowy, jak tylko się da. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu, że jest zaręczona z dziewczyną Bonnie Chance Roberts, gwiazda „Funny Girl” pokazała swój nowy kamień podczas występu w programie „Late Night With Seth Meyers” 27 czerwca. Pierścionek ma kształt kwiatu, z jednym dużym, centralnym diamentem otoczonym 14 mniejszymi kamieniami w kształcie łezki, które przypominają płatki, a wszystko to osadzone jest na żółtym złocie. Pierścionek lśnił jasno, gdy Feldstein opowiadał o skomplikowanych, niespodziewanych oświadczynach Roberts, w które zaangażowanych było wielu członków jej rodziny i bliskich przyjaciół. „Okazało się, że wszyscy w moim życiu mnie okłamywali” – zażartowała.

Londyńska jubilerka Michelle Oh zaprojektowała pierścionek Feldsteina na zamówienie i podzieliła się kilkoma zdjęciami z bliska na Instagramie, wraz ze szczegółami dotyczącymi tego, jak powstał ten pierścionek. „Bonnie powiedziała mi, że chce stworzyć najbardziej wyjątkowy pierścionek z możliwych. Coś, co byłoby inspirowane estetyką vintage i naprawdę jedyne w swoim rodzaju, jak rzadki kwiat w rozkwicie” – napisała Oh. Dodała również, że „bardzo sentymentalny mały diament” z pierścionka mamy Robertsa został również wbudowany w obrączkę i ukryty pod kwiatowym klastrem. Feldstein pokazała swoje uznanie dla pracy Oh, komentując jej post: „najpiękniejszy pierścionek, jaki kiedykolwiek istniał, jestem tak wdzięczna”, podczas gdy Roberts napisała: „Poza moimi marzeniami i wyobraźnią! Najdoskonalszy pierścionek dla najdoskonalszej dziewczyny.”

Projekty inspirowane stylem vintage były popularnym wyborem wśród celebrytów w tym roku, ale pierścionek Feldsteina jest jednym z bardziej unikalnych i znaczących ujęć tego trendu. Czytaj dalej, aby zobaczyć nowy dodatek gwiazdy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button