Show Biznes

Sezon 2 Yellowjackets obiecuje więcej szaleństwa w stylu Władcy Much

Ten post zawiera spoilery do finału pierwszego sezonu Yellowjackets.

Cóż, jeśli miał istnieć współczesny kult składania ofiar z ludzi, zawsze miał mieć siedzibę w New Jersey. Co za finał pierwszego sezonu Yellowjackets ! Czy Antler Queen Lottie żyje i ma się dobrze, nadal poświęcając serca wraz ze swoją mafią szarych dresów? Czy Misty ma zespół Munchausena przez pełnomocnika, czy jest po prostu najzacieklejszą lojalną przyjaciółką na świecie? Czy Taissa nadal jest w organizacji? (Ona rzeczywiście, miała serce swojego psa na ołtarzu w tajnym pokoju w swoim domu. Ale jak wiemy, bardzo dobrze mogła zrobić to wszystko we śnie).

Na szczęście dostaniemy odpowiedzi na wszystkie te palące pytania, ponieważ Showtime odnowiło swój porywający nowy dramat Yellowjackets na drugi sezon. „Yellowjackets był niekłamaną sensacją dla Showtime,” prezes ds. rozrywki sieci Gary Levine powiedział w ogłoszeniu. „Jesteśmy przytłoczeni zarówno uznaniem, jak i reakcją widzów na nasz serial, w tym kilkoma listami 'Best of 2021′, 100% wynikiem na Rotten Tomatoes i śnieżną kulą oglądalności…Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć niespodzianki, które mają dla nas w sklepie w sezonie 2.”

l r christina ricci as misty, juliette lewis as natalie, tawny cypress as taissa and melanie lynskey as shauna in yellowjackets, “sic transit gloria mundi” photo credit kailey schwermanshowtime

Kailey Schwerman

W Deadline wywiadzie, którego Levine udzielił w połowie grudnia, stwierdził, że pokój scenarzystów planował zebrać się w styczniu, aby rozpocząć pracę nad sezonem drugim. „Wiem, że będzie kilka niespodzianek jeśli chodzi o postacie,” powiedział. „Nadal jest wiele pytań dotyczących tego, kto przeżył, co się tam stało. Będzie kilka prawdziwych niespodzianek pod tym względem i myślę, że niektórych postaci mogliście nawet jeszcze nie poznać.” W nowym wywiadzie z 22 czerwca Variety, twórcy (i małżeństwo) Ashley Lyle i Bart Nickerson ujawnili, że Sezon Drugi jest już ukończony i rozpocznie się jego kręcenie pod koniec sierpnia. Nadal nie ma ustalonej daty jego premiery.

Twórcy nie zdradzili zbyt wiele na temat tego, co ma nadejść. „My, jako serial, nie będziemy drażnić widzów różnymi rzeczami” – powiedział Nickerson. „Nienawidzę tego jako widz” Ujawnili jednak, że dowiemy się, co stało się z dzieckiem Shauny, które istnieje w linii czasowej serialu z 1996 roku, ale najwyraźniej nie w dzisiejszych czasach. Ujawniono również, że dowiemy się więcej o tym kim był mężczyzna, który mieszkał w domku i że „nie poznaliśmy jeszcze wszystkich ocalałych” w obecnej linii czasowej.

l r courtney eaton as teen lottie and sophie nélisse as teen shauna in yellowjackets, “doomcoming” photo credit kailey schwermanshowtime
The Antler Queen still reigns?

Kailey Schwerman

Czy to oznacza, że Dorosła Lottie, wciąż nosząca swoje poroże, będzie czekać na dostawę porwanej Nat na początku nowego sezonu? Obstawiamy, że tak – chociaż w połowie stycznia Vulture wywiadzie, Courtney Eaton, która gra Lottie, nie słyszała o tym, że jej dorosły odpowiednik został obsadzony w roli głównej, i była gotowa na sugestie fanów. Jeśli chodzi o Dorosłą Jackie, możemy oficjalnie odłożyć tę teorię do lamusa, choć pamiętnik, który Shauna przeglądała w swojej dziecięcej sypialni, z kilkoma odniesieniami do filmów z okresu po 1996 roku, nadal budzi wątpliwości. (Twórcy ujawnili również, że dowiemy się dlaczego te wpisy istnieją.)

„Wyobrażam sobie, że będzie to bardziej skomplikowane, wyobrażam sobie, że będzie to bardziej szalone,” gwiazda Christina Ricci, która gra Misty, powiedziała E! News kiedy została zapytana o to, co czeka ją w Sezonie 2. „Ten ostatni odcinek był szalony” Będziemy aktualizować ten post o wszelkie nowe informacje, jak tylko je usłyszymy. Do tego czasu trzymajcie się z daleka od jakichkolwiek papierosów od Misty.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button