Show Biznes

Shakira i chłopak Gerard Piqué rozstają się: „Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy”

BARCELONA, SPAIN - JANUARY 25:  Shakira (L) and Gerard Pique (R) attend the 'Festa De Esport Catala 2016 awards' on January 25, 2016 in Barcelona, Spain.  (Photo by Robert Marquardt/Getty Images)

Shakira i jej wieloletni chłopak, Gerard Piqué, oficjalnie rozstali się po 11 latach razem. Para dzieli dwóch synów, Milan, 9, i Sasha, 7. We wspólnym oświadczeniu wydanym w sobotę, 4 czerwca, podzielili się, że zapewnienie „dobrego samopoczucia” ich dzieci jest ich priorytetem numer jeden w tym czasie.

„Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy”, czytamy w oświadczeniu pary, jak donosi People. „Prosimy o prywatność w tej chwili dla dobra naszych dzieci, które są naszym maksymalnym priorytetem. Z góry dziękujemy za zrozumienie i szacunek.”

Shakira po raz pierwszy spotkała gwiazdę FC Barcelony na planie jej teledysku do „Waka Waka (This Time for Africa)”, który był oficjalną piosenką na Mistrzostwa Świata FIFA w 2010 roku. Jednak piosenkarka i gwiazda piłki nożnej nie potwierdziły oficjalnie swojego związku aż do marca 2011 roku. Od tamtego czasu, ich romans trzymał się z dala od światła reflektorów. Od czasu do czasu chodzili razem po czerwonych dywanach, a Shakira często przyprowadzała swoich synów na mecze Piqué, ale przez większość czasu utrzymywali swoje życie prywatne.

Miejscem, w którym fani najczęściej dostrzegali Shakirę i Piqué razem, były media społecznościowe. Jeszcze w lutym piosenkarka pop życzyła Piqué szczęśliwych Walentynek na swoim Instagramie. Tymczasem Piqué ostatni raz podzielił się zdjęciem z Shakirą na swoim Instagramie w grudniu 2021 roku.

Shakira i Piqué nie podzielili się żadnymi szczegółami dotyczącymi ich rozstania poza publicznym oświadczeniem. Jednak nowa piosenka piosenkarki „Hips Don’t Lie” z Rauw Alejandro, „Te Felicito”, sprawiła, że fani spekulują, że chodzi o jej ex. Niektóre słowa piosenki tłumaczą się na: „Za dopełnienie ciebie rozpadłam się na kawałki / Ostrzegali mnie, ale nie zwracałam uwagi / Zrozumiałam, że twoje jest fałszywe / To była kropla, która przelała szklankę”

Gwiazda pop nie ujawniła, czy piosenka jest o Piqué, czy nie. W tej chwili zajmuje się nie tylko swoim rozstaniem, ale także zapewnieniem, że jej ojciec jest zdrowy po niedawnym upadku. Krótko po tym, jak jej rozstanie z Piqué zostało potwierdzone, piosenkarka „Whenever, Wherever” poprosiła swoich fanów o przesłanie „najlepszych życzeń” dla jej ojca, gdy ten wraca do zdrowia. „Proszę, wyślijcie mu wszystkie najlepsze życzenia i dziękuję wam wszystkim jak zawsze za całą waszą miłość i wsparcie” – napisała na Twitterze.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button