Show Biznes

Shea Couleé rozpłakała się na spotkaniu z Naomi Campbell w „RuPaul’s Drag Race All Stars”

LOS ANGELES, CALIFORNIA - MAY 13: Shea Couleé attends the pink ribbon cutting during RuPaul's Los Angeles DragCon at Los Angeles Convention Center on May 13, 2022 in Los Angeles, California. (Photo by Santiago Felipe/FilmMagic)

Czasami spotkanie z bohaterami okazuje się dokładnie takie, jakie sobie wyobrażaliśmy. Tak było w przypadku Shea Couleé, kiedy w końcu miała okazję chodzić dla Naomi Campbell w siódmym sezonie premiery „RuPaul’s Drag Race All Stars” Zwyciężczyni piątego sezonu „All Stars” nie mogła powstrzymać się od łez, kiedy mówiła trenerce jak wiele dla niej znaczy – a scena stała się jeszcze bardziej emocjonalna, kiedy supermodelka zaczęła prawić jej komplementy.

Najpierw Couleé wyjaśniła w wyznaniu, dlaczego Campbell tak wiele dla niej znaczy. „To najbardziej obrzydliwa, ikoniczna rzecz chodzić po wybiegu przed Naomi Campbell” – powiedziała. „Jest to osoba, której chód studiowałam, aby spróbować naśladować jej boską energię, a to jest mój moment, aby pokazać mojemu nauczycielowi wszystko, czego się nauczyłam.”

I dokładnie to zrobiła Couleé. Po zaprezentowaniu się na wybiegu, Campbell szybko wyraziła, jak wielkie wrażenie wywarł na niej występ mistrzyni „All Stars”. „Wiesz, co robisz, masz wszystko pod kontrolą, wiesz, jak zwolnić, jak podnieść” – powiedziała Campbell. „Dla mnie to była perfekcja”.

Couleé nie mogła powstrzymać się od łez szczęścia z powodu komplementów swojego mentora. W końcu sama szczerze mówiła o tym, jak wielki wpływ na jej karierę miała Campbell. W kwietniu, w wywiadzie dla Entertainment Weekly, próbowała przygotować widzów na emocjonalną wagę tej słodkiej chwili.

„Niewiele jest osób, przy których czuję się jak gwiazda, bo ludzie to ludzie, ale Naomi Campbell jest boginią. Patrzyłam na Naomi odkąd miałam 4 lata,” wyjaśniła. „Zobaczyłam ją w teledysku Michaela Jacksona [’In the Closet’] i pomyślałam: 'Kim jest ta silna, piękna, posągowa czarna kobieta z kaskadą włosów? Kimkolwiek ona jest, chcę być nią” Siedziała tam i widziała, jak chodzę i powiedziała, że nie dałaby żadnych notatek. . . Usłyszeć te słowa od kogoś takiego jak Naomi Campbell, to jeden z najbardziej afirmujących momentów w moim życiu.”

Po premierze, Couleé podzieliła się na Instagramie, że ponownie płakała oglądając odcinek – i tym razem pozwoliła łzom płynąć, ponieważ nie musiała się martwić, że zniszczy swój makijaż. „Nie ma wystarczających słów, aby opisać uczucie, gdy szłam po wybiegu przed @naomi”, podpisała filmik z tego momentu. „Ona jest uosobieniem czarnego piękna i elegancji, a to, że mnie potwierdziła w tak znaczący sposób, było spełnieniem moich marzeń. Brzydko płakałam oglądając to z tyłu, ponieważ nie chciałam zepsuć sobie makijażu w tym dniu.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button