Shoney's uraczy wszystkie mamy DARMOWYM kawałkiem ciasta truskawkowego w Dniu Matki i wakacyjnym jedzeniem dla starszych; dzieci 4 & Under jedzą za darmo w The Great American Eatery

Shoney’s Special Mother’s Day Fresh Food Bar and a Complimentary Slice of one of America’s Favorite Desserts Make for a Perfect Day for Moms and Her Families on Sunday, May 14, 2023

Ameryka (RestaurantNews.com) Nic nie mówi Happy Mother’s Day jak DARMOWY kawałek jednego z ulubionych deserów Amerykis i żadna marka nie składa specjalnego Fresh Food Baru na Dzień Matki ani nie robi Truskawkowych Piesków jak np Shoney’s.

W ten nadchodzący Dzień Matki – w niedzielę 14 maja 2023 roku – ikoniczna amerykańska marka będzie kontynuować swoją już 76-letnią tradycję zachwycania matriarchów i jej rodzin w całej Ameryce dzięki swojemu Barowi Świeżego Jedzenia na Dzień Matki, wszystkie świeże przepisy pod nadzorem zespołu ekspertów kulinarnych Shoney’s.

Tegoroczny Mother’s Day Fresh Food Bar będzie zawierał świąteczne, pyszne wybory, takie jak podpisane przez Shoney’s białka, w tym Crispy Chicken, Sliced Ham with Apples, wolno pieczona, ręcznie rzeźbiona Turkey Breast oraz Herb-Roasted Salmon i Coconut Shrimp. Prawdziwa roszada innych świeżo przygotowanych dań Shoney’s obejmie zapiekankę z kabaczka, puree ziemniaczane, zieloną fasolkę z papryką, zapiekankę ze słodkich ziemniaków, kolendrę oraz makaron i ser.

Oczywiście, Shoney’s utrzymuje piling go na z więcej, więcej, więcej, w tym Dinner Rolls, Poultry Gravy, Cornbread Dressing, Cabbage Beef Soup, Broccoli Cheddar Soup i inny niesamowity deser, Peach Cobbler.

Dzieci 4 & under będą jeść za FREE z dorosłym zakupem Fresh Food Bar.

Wreszcie, a może przede wszystkim, Shoney’s powie wszystkim mamom DZIĘKUJĘ w ich wyjątkowym dniu tak, jak tylko Shoney’s potrafi: z DARMOWYM kawałkiem ciasta truskawkowego, robionego w domu codziennie z pysznych, świeżych truskawek w płatkowym cieście zmieszanym ze specjalną glazurą Shoney’s i wykończonym bitą polewą, gdy kupią entrée lub wezmą udział w barze Fresh Food Day Mother’s.

  JoJo Siwa opłakuje śmierć swojego szczeniaka po tym, jak uległ śmiertelnemu wypadkowi

Shoney’s serwuje ponad dwa miliony plasterków swojego słynnego Strawberry Pie każdego roku. Deser był częścią bogatej historii Shoney’s i odegrał kluczową rolę w niedawnym odrodzeniu marki, według pana Davoudpour, prezesa i dyrektora generalnego Shoney’s.

Shoney's uraczy wszystkie mamy DARMOWYM kawałkiem ciasta truskawkowego w Dniu Matki i wakacyjnym jedzeniem dla starszych; dzieci 4 i poniżej jedzą za darmo w The Great American Eatery
David Davoudpour, Prezes i Dyrektor Generalny Shoney’s

„Dzień Matki to szczególny dzień w Shoney’s i chcemy dzielić to święto ze wszystkimi mamami, przyjaciółmi, rodziną i sąsiadami, dostarczając świeże jedzenie wysokiej jakości w świetnej cenie z przyjazną obsługą” – powiedział Pan Davoudpour. „Nie stworzyliśmy truskawki, ale udoskonaliliśmy ciasto truskawkowe i nic nie sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi niż służyć rodzinom w całej Ameryce ze wspaniałym jedzeniem i traktować mamy na pyszny i bezpłatny deser. Proszę dołączyć do nas w tym wyjątkowym dniu i jak lubimy mówić, 'Let’s Eat!®'”

Od 76 lat, Shoney’s zbierała branżowe wyróżnienia, począwszy od pierwszego dnia działalności. Shoney’s jest konsekwentnie uznawana za najlepszą rodzinną restaurację gastronomiczną, chwaloną za najlepszą ocenę wartości wśród wszystkich sieci rodzinnych restauracji, a także za obsługę, różnorodność menu i rekomendacje klientów.

  JoJo Siwa opłakuje śmierć swojego szczeniaka po tym, jak uległ śmiertelnemu wypadkowi

Od momentu nabycia wielkiej amerykańskiej jadłodajni w 2007 roku, pan Davoudpour był na napędzanej i spirytualnej misji, aby ożywić i ożywić Shoney’s, marka restauracji przyjaznych rodzinie, w południowym stylu. Shoney’s jest jednym z pierwszych, i od zawsze jednym z najbardziej popularnych, rodzinnych konceptów casual dining w Stanach Zjednoczonych.

Aby powrócić do tego, co pan Davoudpour pewnie nazywa Shoney’s „Glory Days”, marka rozwija się obecnie poprzez franczyzę, po szeroko zakrojonych działaniach rewitalizacyjnych. Shoney’s oferuje możliwości franczyzowe wykwalifikowanym kandydatom z pojedynczym i wieloma jednostkami.

Oczywiście, udział i ceny różnią się; prosimy o kontakt z lokalnym Shoney’s w celu uzyskania informacji o włączeniu.

Shoney's uraczy wszystkie mamy BEZPŁATNYM kawałkiem ciasta truskawkowego w Dniu Matki i wakacyjnym smarowidłem dla wieku; dzieci 4 & Under jedzą za darmo w The Great American Eatery

O Shoney’s

Shoney’s ma siedzibę główną w Nashville, działa w 17 stanach i obecnie rozwija się poprzez franczyzę po szeroko zakrojonych działaniach rewitalizacyjnych. Od 76 lat goście cieszą się przyjazną rodzinie, swobodną kuchnią Shoney’s. Odwiedź stronę www.shoneys.com aby uzyskać więcej informacji na temat godzin pracy restauracji, lokalizacji i ofert specjalnych. Shoney’s oferuje możliwości franczyzy wykwalifikowanym kandydatom do prowadzenia pojedynczych i wielu lokali. Możesz również śledzić Shoney’s na Facebook, Twitter,Instagram oraz YouTube.

  Dlaczego do podniesienia przedmiotu musimy użyć siły?

Kontakt:
derek
derekPR dla Shoney’s
704-941-7353
derek@derekpr.com

  • Więcej z Shoney’s