Show Biznes

Simone Biles w pomarańczowym bikini z paskami na wakacjach z narzeczonym

LOS ANGELES, CALIFORNIA - NOVEMBER 15: Honoree Simone Biles attends the 2021 InStyle Awards at The Getty Center on November 15, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Emma McIntyre/Getty Images for InStyle)

Źródło obrazu: Getty / Emma McIntyre

Simone Biles rozpoczyna lato w gorącym stylu. Mistrzyni olimpijska i pionierka pokazała na Instagramie swój najnowszy wakacyjny look – jaskrawopomarańczowe bikini – podpisując zdjęcie: „Moje szczęśliwe miejsce.” Biles wyglądała promiennie w klasycznym trójkątnym wzorze, który wydawał się pochodzić od Shein i był sznurowany aż do talii – ale fani byli najbardziej podekscytowani jej ogromnym kapeluszem przeciwsłonecznym. Pleciony kapelusz był czymś więcej niż tylko zwykłym nakryciem głowy na plaży: jego rondo było tak szerokie, że Biles zakrywała nim całą twarz na wszystkich swoich zdjęciach. „Orange you glad you have some shade tho?” – zażartował jeden z użytkowników w sekcji komentarzy.

Według jej mediów społecznościowych, Biles ma już dużo wakacji ze swoim narzeczonym, Jonathanem Owensem, ostatnio w Turks i Caicos z okazji jej 25. urodzin. Biles i Owens zaręczyli się w lutym, dzieląc się wiadomością na Instagramie wraz z kilkoma uroczymi zdjęciami z oświadczyn i filmem przedstawiającym pierścionek zaręczynowy Biles. „Najłatwiejsze TAK” – napisała Biles na swojej stronie. „Nie mogę się doczekać, aby spędzić z Tobą wieczność i wieczność, jesteś wszystkim, o czym marzyłam i jeszcze więcej!”

Tym razem, dzięki kilku wskazówkom na Instagramie, podejrzewa się, że oboje spędzą trochę czasu nad morzem ze swoimi matkami. Na początku tego tygodnia Biles zamieściła na Instagramie zdjęcia z matką Owensa, wraz z kilkoma emojisami samolotu, a następnie zdjęcie jej własnej mamy, Nellie Biles, cieszącej się posiłkiem nad oceanem. Śledczy doszli do wniosku, że ten wyjazd może być dla szczęśliwej pary sposobem na zacieśnienie więzi rodzinnych przed ślubem. Dzień wcześniej Biles napisała w swoim poście: „Jeden krok bliżej do zostania panią Owens”, zaznaczając przy tym „miejsce” i „datę” Niezależnie od tego, jaki jest dokładny powód podróży, widać, że robi to w dobrym stylu.

Biles nosi ostatnio wiele żywych kolorów, a kilka tygodni temu na randkę założyła podobny odcień mandarynki. Podczas gdy te odcienie wyglądają na niej absolutnie niesamowicie, nadają one również ton jasnemu i niezapomnianemu latu. Niezależnie od tego, czy planujesz wyjechać na wakacje, czy po prostu odpoczywasz w domu, weź przykład z Biles i włącz do swojej garderoby kilka z tych jasnych odcieni. To niezawodny sposób, aby poczuć się jak zwycięzca tego lata, bez względu na to, jak je spędzisz.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button