PytaniaShow Biznes

Snap Uploads and The Snapchat – GdanskTown.pl

Obecny wiek jest znany z rozwoju technologicznego zwłaszcza elektronicznych gadżetów takich jak inteligentne telefony komórkowe w nazwie Android. Głównym powodem dla każdego, aby preferować smartfony z systemem Android jest z powodu opcji komunikatora. Posłańcy jak facebook, twitter i WhatsApp są preferowane przez ludzi na całym świecie, ponieważ mogą one być używane do komunikowania się nawet z ludźmi, którzy są na przeciwległym krańcu świata, a czasami pozwala użytkownikom na czat z niektórych nieznanych ludzi. Ludzie zaczęli preferować aplikacje do przesyłania wiadomości niż inne aplikacje ze względu na metodę, którą posłańcy używają do łączenia wszystkich. Snapchat jest jednym z komunikatorów, które są używane wśród ludzi.

Snapchat Messenger:

Snapchat to młody komunikator, który dopiero przekroczy swoje dziewiąte urodziny. Ten komunikator jest obecnie popularny na kontynentach Ameryki Północnej i Europy. Został stworzony przez Snapchat Inc, który jest własnością studentów, którzy studiowali na Uniwersytecie Stanforda. Aplikacja ta służy do dzielenia się zdjęciami z przyjaciółmi oraz do kontaktowania się z nimi za pomocą tekstów lub rozmów wideo. Zdjęcia udostępnione w Snapchacie automatycznie znikają w krótkim czasie. Snapchat ma ponad sto osiemdziesiąt milionów użytkowników na całym świecie według badań z 2018 roku. Komunikator Snapchat nie jest nadal preferowany przez niektórych ludzi, którzy są zaniepokojeni kwestiami prywatności, ponieważ według nagranych Snapchat został zhakowany w roku 2013. Snapchat jest jedną z aplikacji, które mają trochę wielu użytkowników w krótkim odstępie czasu.

Śledzenie użytkowników:

Jak monitorować Snapchata? To jedno z częstych pytań zadawanych przez rodziców dzieci, które w młodym wieku korzystają ze Snapchata. Aplikacje takie jak mSpy, WebWatcher działają jako Snapchat tracker i śledzą zdjęcia oraz tekst, który wysłali i odpowiedzieli. Śledzący Snapchat, którzy śledzą inne konta nielegalnie, mogą być łatwo odkryci i umieszczeni za kratkami, ale jest to wyjątkowe dla rodziców, otrzymają oni uprawnienia do śledzenia konta swojego dziecka w razie potrzeby. Pytanie Jak monitorować Snapchat został złożony jako problem przez rodziców, którzy są zaniepokojeni o swoich dzieci, którzy doszli do zrozumienia, że Snapchat nie jest wyjątkowy, aby pokazać nielegalne filmy i obrazy. Snapchat jest jednym z wiodących aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie, ale nadal nie jest to wystarczające, aby zapewnić ograniczenia i obawy dotyczące prywatności.

Chociaż zdjęcia i tekst w Snapchat zostaną usunięte w ograniczonym okresie, niektóre firmy szpiegowskie mają bezpośredni kontakt ze Snapchatem, aby włamać się do szczegółów i wiadomości konkretnej osoby. Termin ten dowodzi, że Snapchat zawsze nie chroni prywatności użytkowników, którzy używają Snapchata jak innych komunikatorów. Śledzenie może być wykonane natychmiast, gdy urządzenie docelowe jest zainstalowane firmy szpiegowskie, takie jak mSpy i WebWatcher. Rodzice, którzy są zaniepokojeni o swoich dzieci mogą szpiegować swoje dzieci Snapchat z wykorzystaniem tych aplikacji.

Snapchat nie różni się od innych aplikacji do przesyłania wiadomości, które zawsze będą miały kopię tekstu i połączeń, które dana osoba wykonała. Ta kopia zapasowa powinna być podjęta tylko wtedy, gdy istnieje jakakolwiek potrzeba ponownego otwarcia czatów, takich jak sprawa karna lub szantażowanie, ale to kopia zapasowa jest nadużywana przez firmy zajmujące się przesyłaniem wiadomości, sprzedając je hakerom, którzy mogą używać id do wysyłania tekstów do wielkich strzałów. Facebook był zaangażowany w taką działalność w ostatnich czasach, sprzedał szczegóły swoich użytkowników, a to nie zajmie dużo czasu, aby przekonać Snapchat i sprzedać wszystkie swoje dane użytkownika.

Related Articles

Back to top button