Show Biznes

Sofy tej marki są niezwykle wszechstronne

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Jeśli mieszkasz na małej przestrzeni lub w mieszkaniu typu walk-up, wiesz, że jednym z największych stresów związanych z poszukiwaniem nowej sofy jest logistyka. Na szczęście istnieją świetne opcje, które są kompaktowe, dostarczane w pudełku i łatwe do ustawienia. Obecnie mamy obsesję na punkcie marki Elephant in a Box – produkuje ona najbardziej mobilne sofy w Internecie, a ich przemyślany design mówi sam za siebie.

Related Articles

Sofy Elephant in a Box mogą wyglądać jak tradycyjna sylwetka, ale są czymś więcej. Każda sofa ma podstawę w kształcie harmonijki, którą rozkłada się po rozpakowaniu. Wystarczy ją rozłożyć, dodać poduszki i voila – masz sofę. Choć w sieci można znaleźć kilka innych sof w pudełkach, ta marka daje Ci możliwość ponownego złożenia sofy po jej rozłożeniu, co jest świetnym rozwiązaniem dla mieszkańców miast, którzy się przemieszczają. Oszczędzająca miejsce konstrukcja jest idealna do mniejszych pomieszczeń i ma fajne dodatki, takie jak otomana i ramię, które zamienia się w biurko (naprawdę!). Każda sofa jest objęta 30-dniowym okresem próbnym, dożywotnią gwarancją i bezpłatną dostawą (niektóre są dostarczane nawet następnego dnia). My osobiście uwielbiamy sofę (niemodułową) (899 USD) za jej codzienny design, ale to nie wszystko.

Czytaj dalej, aby sprawdzić nasze ulubione sofy od Elephant in a Box.

– Dodatkowa relacja autorstwa Kristy Jones

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button