Show Biznes

Soundtrack z 4. sezonu „Stranger Things” to zabawny hołd dla lat 80

Gust muzyczny Maxa w czwartym sezonie „Stranger Things” w pojedynkę wysłał przebój Kate Bush z 1985 roku „Running Up That Hill (A Deal With God)” z powrotem na szczyt list przebojów. Chociaż oddalibyśmy każdą ostatnią puszkę lakieru do włosów Steve’a, aby uniknąć spotkania z Vecną, nowym demonicznym superzłoczyńcą serialu, ścieżka dźwiękowa czwartego sezonu jest pełna emocjonalnych piosenek z lat 80-tych, które mogą nas uchronić przed tym samym miażdżącym kości losem, co niczego nie spodziewających się uczniów Hawkins High School, jeśli Vecna wejdzie nam w drogę.

Sezon czwarty, który trafi na Netflix 27 maja, stawia muzykę serialu na pierwszym miejscu. Oprócz doskonałego wyczucia czasu, gdy „California Dreamin'” zespołu The Beach Boys rozbrzmiewa, gdy przenosimy się do nowego życia Willa i Eleven w Kalifornii, muzyka okazuje się być potężną bronią przeciwko Vecnie, który terroryzuje Hawkins swoimi przerażającymi mocami zaklęć. Kiedy Max (Sadie Sink) pada ofiarą wizji Vecny (Jamie Campbell Bower), traci nad sobą kontrolę i niemal ulega jego gniewowi. Dzięki nielegalnemu śledztwu Nancy (Natalia Dyer) i Robin (Maya Hawke), Dustin (Gaten Matarazzo), Steve (Joe Keery) i Lucas (Caleb McLaughlin) są w stanie szybko odtworzyć ulubioną piosenkę Max – „Running Up That Hill” – która działa jak kotwica do prawdziwego świata i ostatecznie ratuje Max przed uwięzieniem pod urokiem Vecny.

Ścieżki dźwiękowe „Stranger Things” od zawsze były całkiem niezłe, ale staranny dobór piosenek w czwartym sezonie sprawił, że jesteśmy emocjonalnie przygotowani do walki z wszelkimi złymi istotami, które mogą pojawić się na naszej drodze. Posłuchajcie najlepszych ścieżek dźwiękowych z czwartego sezonu „Stranger Things” i sprawdźcie nasze ulubione pisanki inspirowane latami 80. z nowego sezonu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button