Strona główna Show Biznes Spencer Pratt zawsze rozumiał zadanie

Spencer Pratt zawsze rozumiał zadanie

d

Jon Premosch

„Tak bardzo chcę mieć hitowy program , że aż mi się niedobrze robi ” – krzyczy Spencer Pratt.

Siedzi na kanapie w siedzibie Cannabiotix, firmy zajmującej się produkcją konopi indyjskich – rozległym zakładzie produkcyjnym i biurze w Cudahy w Kalifornii, 10 mil na południowy wschód od centrum Los Angeles, przy autostradzie 710. Jego komentarz nie jest skierowany do nikogo; to Pratt myśli sobie. Ale 38-latek, który nigdy nie trzyma języka za zębami, mówi o tym do małej ekipy filmowej, której zlecił produkcję materiału filmowego do filmu, który, jak ma nadzieję, uczyni z niego multimilionera i potentata reality TV.

Obcowanie z Prattem wystarczająco długo sprawia, że te nagie wyznania o pragnieniu sławy stają się rutyną. Nikt inny w zatłoczonym, ciasnym salonie biurowym nawet nie zarejestrował tego komentarza. Kamerzysta i dźwiękowiec kontynuują przygotowania do wywiadu, który Pratt ma przeprowadzić, a fotograf wynajęty przez Pratta do robienia zdjęć nie przestaje pstrykać.

d

Pragnienie zagrania w przebojowym programie nie czyni Pratta kimś wyjątkowym w Los Angeles, mieście, w którym każdy rozpaczliwie pragnie sławy. Pratt jest jednak niezwykły w swoim bezkompromisowym dążeniu do niej. Piętnaście lat po tym, jak ugruntował swoją pozycję oryginalnego złego chłopca z reality TV, Pratt nadal otwarcie pragnie sławy, sukcesu i bogactwa (lub, jak sam mówi, „dostawania czeków”).

Ogłoszenie to jest bardzo pilne. Dwa tygodnie wcześniej MTV odwołało reboot The Hills, serialu reality TV, który przyniósł Prattowi sławę pod koniec lat sześćdziesiątych. Pratt miał nadzieję, że nowa wersja serialu wskrzesi jego karierę w reality TV, zapewni mu sławę, do której zawsze aspirował, i pozwoli mu dożyć końca życia jako przepłacanej gwieździe reality show. Zamiast tego, reboot został w dużej mierze zignorowany.

„Wciąż jestem w szoku. Właśnie straciliśmy pieprzony program telewizyjny” – powiedział mi później Pratt. „To był emocjonalny rollercoaster. Spierałem się z kilkoma członkami obsady, którzy mówili: 'Nie potrzebujemy sieci. Potrzebujemy tylko mikrofonu na wysięgniku i kilku kamer i możemy to zrobić sami” A ja na to: „Bracie, sam filmuję od pięciu lat. Nie ma to jak występować w programie telewizyjnym.”

d
Pratt ma nadzieję, że uda mu się sprzedać nowy reality show – jako producentowi. „Nie ma to jak występować w programie telewizyjnym” – przyznaje.

Connor Gaskey

Mogliby być jak obsada Jersey Shore, jak mówi, co kilka lat wybijając milionowe czeki za ponowne występy. Ale koledzy Pratta z obsady nie są już tak skłonni do lekkomyślnego zachowania przed kamerą dla pieniędzy, do czego Pratt nigdy nie miał żadnych zastrzeżeń. Chce wypełnić pustkę w swoim kalendarzu, tworząc nowy hitowy reality show, tym razem pociągając za sznurki za kamerą jako producent. Pratt siedzi na zielonym fotelu naprzeciwko Erana Haroniego, łysego, brodatego, lekko zbudowanego, bez wysiłku wyluzowanego potentata mody, ubranego w sweter Brentwood Country Mart, limitowany „drop”, który kupił na Instagramie, i różowe Nike. (Później ten człowiek wręczy mi worek z najbardziej wilgotnym zielem, jakie kiedykolwiek spotkałem w mojej 20-letniej historii z tą substancją. Worek ten pozostawił mój samochód śmierdzący przez tydzień.)

Haroni jest właścicielem Cannabiotix i jedną z dwóch głównych gwiazd reality show, które Pratt – ubrany w szaro-brązową koszulkę tie-dye, dżinsy w kolorze węgla drzewnego i osiem kryształowych naszyjników o łącznej wartości 10 000 dolarów – ma nadzieję sprzedać. Pratt zasypuje Haroniego pytaniami o jego kwitnący biznes związany z ziołami. W zeszłym roku Cannabiotix osiągnęło 36 milionów dolarów przychodu i szybko się rozwija. Firma właśnie zakupiła dużą działkę po drugiej stronie ulicy, a Pratt filmuje współwłaścicieli firmy spacerujących po terenie i rozmawiających o ich planach budowy nowego zakładu produkcyjnego w tym miejscu.

„Fucking nailed it,” Pratt mówi Haroniowi na zakończenie wywiadu.

Później Pratt próbuje wymusić odpowiedzi od Madalyn Taylor, pięknej, ale boleśnie nieśmiałej wiceprezes Cannabiotix ds. operacyjnych. „Robisz to!” Zachęca ją Pratt. „Świetnie sobie radzisz. Po prostu powiedz, że się denerwujesz. Powiedz to wszystko.”

Wyobraża sobie program, który w równym stopniu opowiada o awansie marki na szczyt branży konopi, jak i o relacjach między Haronim i jego partnerką Neemą Samari, jedną z najbardziej utytułowanych ogrodniczek marihuany na świecie. (Jeśli to nie brzmi zbyt ciekawie, pamiętaj, że kluczem do sukcesu reality show nie jest fabuła, ale osobowości.)

haroni spencer pratt
Eran Haroni, właściciel firmy Cannabiotix i jeden z dwóch głównych współuczestników reality show, które Pratt ma nadzieję sprzedać.

Connor Gaskey

Cokolwiek myślisz o Pratt’cie – czy uważasz go za bezwstydnego autopromotora, kogoś skłonnego do poniżania się i wykorzystywania swoich osobistych relacji dla zdobycia sławy, czy też zręcznego kulturowego operatora na równi z Kim Kardashian, jak twierdzą niektórzy – Pratt udowodnił, raz po raz, że ma wrodzone zrozumienie machinacji celebrytów. Wymyślił sobie, że jest notorycznym złoczyńcą reality TV. Zamiast unikać tabloidów, współpracował z nimi, aby zapewnić sobie i swojej żonie, Heidi, stałe miejsce w kulturalnej dyskusji. (Jak sam mówi, wszystkie pikantne okładki tabloidów zostały sfabrykowane z pomocą Prattów) Zdobył ogromną popularność na Snapchacie na długo przed tym, jak ta aplikacja zaczęła pomagać twórcom w zarabianiu na ich obecności na platformie.

„W dzisiejszych czasach publiczność jest o wiele mądrzejsza. Rozumieją, że chodzi tu o pieniądze” – mówi Pratt w drodze powrotnej z planu zdjęciowego. „Jest taki mem, który uwielbiam. Współcześni widzowie mówią: 'Oni zrozumieli zadanie .'”

d

Pratt zawsze rozumiał to zadanie: Ludzie chcą po prostu dobrego show, a zadaniem gwiazdy jest im je dać. Problem w tym, że zawsze wyprzedzasz swoją epokę, polega na tym, że nigdy nie odnosisz sukcesu w danej chwili. Twoje pomysły można docenić dopiero z perspektywy czasu, kiedy już zostaną przejęte przez tych, którzy przyszli w twoje ślady.

Pratt pragnie szacunku za to, jak opanował tę grę, czasami, jak się wydaje, nawet bardziej niż samej sławy. „Bez względu na to, jaki sukces odniosłem, zawsze czułem, że ludzie mówią do mnie z góry i traktują mnie jak małego dzieciaka” – mówi Pratt. „Teraz kończę 40 lat, a nadal czasami czuję tę energię”.


Istnieje równoległy wszechświat, w którym Pratt jest nieznany poza wyspiarskim światem hollywoodzkich producentów.

Kiedy Pratt miał 20 lat, chwycił za kamerę i sfilmował dzień z życia swojego najlepszego przyjaciela Brody’ego Jennera. Kultura była zafascynowana życiem młodych ludzi z południowej Kalifornii – The O.C. i jego telewizyjny odpowiednik Laguna Beach spotkały się z szaleńczym entuzjazmem – a Pratt, jak zawsze oportunista, chciał to wykorzystać, tworząc własny program. „Powiedziałam: 'Pozwolę ci mnie sfilmować, jeśli pojawisz się punktualnie o 8 rano’ I tak zrobił” – wspomina Jenner. „Jedynym powodem, dla którego jestem w telewizji reality jest Spencer. On jest Mr. Hustle.”

Domowe wideo Pratta wzbudziło zainteresowanie szefów Fox, ale w dniu spotkania wstępnego producent ukradł mu przepustkę do studia i przejął rolę Pratta jako głównego producenta programu. Pratt nadal był producentem wykonawczym, ale zanim dotarł na spotkanie, zapadła już decyzja, że to nie on będzie twórcą projektu. Princes of Malibu doczekał się sześciu odcinków na kanale Fox, po czym został zlikwidowany.

d
Pratt and the author.

Connor Gaskey

Gdyby Pratt dotarł na spotkanie na czas, prawdopodobnie zostałby jednym z najmłodszych głównych producentów w całym Hollywood. W tej alternatywnej rzeczywistości Pratt stałby się mózgiem wielu telewizyjnych reality show, które pomogły zdefiniować kulturę millenialsów. Jest królem reality TV, który jest mniej sławny, ale bogatszy i bardziej szanowany przez swoich rówieśników niż teraz.

Ale tak się oczywiście nie stało. Zamiast realizować kolejne projekty jako producent, Pratt zdecydował się stanąć przed kamerą spin-offu serialu Laguna Beach o nazwie The Hills, a decyzja ta nieodwracalnie zmieniła trajektorię jego życia, na dobre i na złe. Stał się domowym nazwiskiem, milionerem i jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi w Ameryce.

The Hills z pozoru opowiadał o wspaniałym życiu grupy przyjaciół z początku dwudziestego roku życia, którzy próbują odnaleźć się w Los Angeles, zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym. (Z perspektywy czasu wydaje się, że serial gloryfikujący życie zadufanych w sobie, uprzywilejowanych białych yuppies, których największymi problemami są drobne dramaty międzyludzkie, jest mdły, jeśli nie nieco niesmaczny) Pratt pojawił się w drugim sezonie jako chłopak Heidi Montag, jednej z głównych gwiazd programu, i od razu wykazał się przedpotopowym talentem do wywoływania zamieszania. „Spencer od początku powiedział mi, że chce być najbardziej znienawidzoną osobą na świecie” – mówi Jenner, która również regularnie pojawiała się w The Hills. „I udało mu się to. On naprawdę jest mistrzem manifestacji.”

Jeśli bycie znienawidzonym było celem, to Pratt odniósł wielki sukces. W 2011 roku, rok po zakończeniu programu The Hills, został uznany za drugą najbardziej znienawidzoną gwiazdę w Ameryce, według corocznego badania rynku. Był bardziej znienawidzony niż O.J. Simpson, który od zawsze znajduje się na tej liście. Jedyną osobą powyżej niego na liście była Casey Anthony, kobieta, która według wielu zabiła swoją własną córkę. (Została uniewinniona.)

Wiedząc o tym, występ Pratta w The Hills można uznać za sztukę performance na równi z Andy Kaufmanem, antykomikiem z lat 70-tych, który mniej więcej wymyślił sztukę shitpostingu, chociaż Kaufman występował na scenie. Kaufman był tak oddany swojej wyjątkowej antykomedii, że kiedy zmarł na raka w 1984 roku, wielu uważało, że zainscenizował swoją śmierć jako sztukę.

Pratt był znany z wybuchania na kolegów z obsady, obrażania ich publicznie w barach i klubach, a także prywatnie, na przyjęciach i podczas poważnych rozmów w domach. Podczas grilla nazwał swoją młodszą siostrę „szaloną suką”. Wyrzucił Montag z samochodu i odjechał, zostawiając ją na parkingu. Pewnej nocy w klubie tak się wściekł na Jenner, że widać było żyły wystające z jego czoła. Był wściekły, zmienny, małostkowy i w każdej chwili mógł wybuchnąć, co tworzyło niezaprzeczalnie trzymającą w napięciu telewizję.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Pratt twierdzi, że to wszystko było wyrachowane. Przed rozpoczęciem programu David Foster, ojczym Jenner i 16-krotny zdobywca nagrody Grammy, powiedział Prattowi, że ludzie nienawidzą Simona Cowella, ponieważ Cowell był jedynym sędzią „American Idol” , który był skłonny mówić szczerą prawdę. Pratt wziął sobie tę radę do serca, wyzywając ludzi w twarz. Większość jego najgorszych momentów była jednak całkowicie upozorowana. „Ludzie myśleli, że jestem potworem, bo zostawiłem Heidi w ciemnej uliczce. Nakręciliśmy tę scenę 14 razy, pod każdym możliwym kątem” Kiedy Pratt przeprosił Lauren Conrad przez telefon , w rzeczywistości rozmawiał z producentem. (Pratt i jego siostra mieli jednak w prawdziwym życiu zatarg, a ich relacje pozostają napięte).

Wykroczenia Pratta są wręcz banalne jak na współczesne standardy. W ciągu ostatnich kilku lat kariery wielu znanych mężczyzn zostały zakończone, a ich reputacja trwale nadszarpnięta z powodu ujawnienia informacji o ich wieloletnim zastraszaniu, molestowaniu i nadużyciach (seksualnych i innych). Kilka gwiazd programu Real Housewives zostało skazanych za przestępstwa w białych kołnierzykach. Wszystko, co Pratt kiedykolwiek robił, to zachowywał się jak kutas w telewizji. „W dzisiejszych czasach to, za co mnie nienawidzono, nie znalazłoby się nawet w programie” – mówi Pratt. „Ci ludzie dosłownie łapią się na zarzuty o defraudację”.

Mimo że Pratt potrafił zabiegać o sławę na ekranie, unikał branżowych uciech, które są kluczowe dla długoterminowej kariery w Hollywood. Podczas gdy reszta jego gwiazd Hills pracowała na scenie Hollywood, uczestnicząc w imprezach branżowych, jedząc lunch z szefami studia, przygotowując się do życia po reality TV, Pratt i Montag, którzy od tego czasu wzięli ślub i przyjęli pseudonim „Speidi”, trzymali się głównie z dala od siebie. „Heidi i ja zawsze byliśmy sami” – mówi. „Mieliśmy taki poziom sławy, że nie wyobrażałem sobie, abyśmy musieli spotykać się z innymi ludźmi.

„Miałam być Kim Kardashian” – mówi Pratt. „Obejrzyj wszystkie wczesne odcinki Kardashianów. Skopiowali wszystko, co Heidi i ja zrobiłyśmy w The Hills. Jedyna różnica między nami a Kardashianami polega na tym, że jesteś tak sławny, jak konglomerat medialny, który cię finansuje. Nie rozumiałam, że kiedy Viacom przestał zajmować się Heidi i Spencerem, to znaczy, że nie spełniał wizji, które miałam dla nas i naszego sukcesu. Comcast nie odłączył Kardashianów aż do zeszłego roku” (Jeśli chodzi o to, co jest warte, publikacja popkulturowa The Ringer zgadza się z samooceną Pratt. Na początku tego roku, Ringer Dish, podcast tej publikacji poświęcony celebrytom, opublikował odcinek zatytułowany „Spencer Pratt Walked So That Kim Kardashian Could Run„)

Pratt i Montag przeprowadzili się na Kostarykę po zakończeniu The Hills i poza okazjonalnymi występami gościnnymi w reality show, przeważnie unikali sławy. „Myślałam, że to już koniec” – mówi Pratt. „Nasze życie w domu było burzliwe, a my mieliśmy okazję odpocząć w raju i skorzystaliśmy z niej. Czytałam tylko książki i codziennie patrzyłam na delfiny, co było cudem” (Pratt i Montag zakochali się w Kostaryce podczas kręcenia I’m a Celebrity… Get me Out of Here!, miniserialu reality TV, z którego para zrezygnowała po dwóch dniach, ponieważ byli „zbyt bogaci i sławni„, aby spędzić czas w dżungli, ale nie przed tym, jak Pratt został ochrzczony przez Stephena Baldwina.)

d
Pratt wyobraża sobie program opowiadający o awansie marki na szczyt branży konopi. Na zdjęciu Haroni, pośrodku, obok Michaela Utsingera, CMO firmy Cannabiotix, po lewej, i Pratta, po prawej.

Connor Gaskey

Później para przeniosła się do Santa Barbara, gdzie zaczęła się dziać ciekawa rzecz: Wizerunek Pratta zaczął mięknąć. Pratt zaczął zamieszczać na swoim Snapchacie filmy, na których cieszy się życiem na świeżym powietrzu, opowiada o uzdrawiających mocach kryształów, zajada się meksykańskim jedzeniem (jego ulubioną kuchnią) i karmi kolibry z ręki, jakby był cholerną księżniczką Disneya. Jak sam twierdzi, jego najpopularniejsze snapy mają po 5 milionów wyświetleń.

„Gdybyś powiedział mojemu ja z 2006 roku, że pewnego dnia będę wielbić Spencera Pratta, nigdy bym ci nie uwierzyła” – mówi Annabelle Desisto, prowadząca Adderall and Compliments, podcast poświęcony reality TV. Jak wiele kobiet z pokolenia millenialsów, Desisto dorastała, gardząc gwiazdorem. Przerażało ją jego bezczelne chamstwo i sposób, w jaki zwracał się do kobiet, w tym do swojej dziewczyny. To się zmieniło, gdy odkryła konto Pratta na Snapchacie. „Pomyślałam: To nie może być ten potwór, którego znałam wcześniej” Pratt pojawił się później w programie Adderall and Compliments. Desisto trzymała nawet jego i Montag syna, Gunnera, kiedy odwiedzała ich dom.

„Pratt całkowicie zmienił reality TV” – mówi Desisto. „W The Osbournes i Simple Life nie było czarnego charakteru. To on wyznaczył poprzeczkę, jaką powinien być czarny charakter w męskim reality show. Całkowicie przejął tę rolę i od tamtej pory wszyscy ją kopiują. Jest bardzo inteligentny i nie sądzę, żeby ludzie doceniali go tak, jak na to zasługuje.”

Dzięki Prattowi można prześledzić ewolucję sławy w ciągu ostatnich 20 lat. Od gwiazdorstwa reality TV, przez boom tabloidów w latach 2000, po współczesną gospodarkę treści. Pratt znajduje się obecnie w świecie mediów, w którym nie jest jasne, czy celebryta, przynajmniej w tradycyjnej definicji, w ogóle istnieje. Gwiazdy filmowe straciły zdolność przyciągania ludzi do kin, a programów telewizyjnych jest tak dużo, że nikt nie jest w stanie ich oglądać. Zamiast kilku powszechnie znanych celebrytów mamy litanię mikrocelebrytów, którzy są nieznani poza swoimi małymi, ale lojalnymi wyznawcami. Każdy może być „sławny” w gospodarce treści, ale wymaga to nieustannego tworzenia i życia w strachu, że zawsze jesteś o jedną zmianę algorytmu od zmiany modelu biznesowego.

Pratt doskonale zdaje sobie sprawę z tego, z czym przyszło mu się zmierzyć. „Nowa generacja influencerów podchodzi do sprawy sławy jak zawodowi sportowcy” – mówi Pratt. Szczególnie imponuje mu TikTokker Tinx, która zgromadziła miliony zwolenników i jest znana z pisania długich listów w swoich aktualizacjach historii na Instagramie . „W każdej historii pisze eseje. To niesamowite. W swojej historii pisze więcej, niż ja napisałem przez cały mój pobyt w USC”. Media społecznościowe miały być filmami 'Zobacz, co robię’ Zabawne treści lifestylowe. A ja jestem trochę zdruzgotany. Gdzie ja teraz pasuję?”

d

Znamienne jest jednak to, że dla wszystkich swoich zwolenników w sieci, najlepsze, co influencerzy mogą zrobić, to wejść do reality TV. Charlie i Dixie D’Amelio, dwie największe gwiazdy TikTok na świecie i członkowie Hype House, rezydencji w Beverly Hills wypełnionej influencerami (coś w rodzaju Real World dla pokolenia Zoomerów), stworzyli programy typu reality show odpowiednio w serwisach Hulu i Netflix. To, że oba programy są uważane za średnie sukcesy, jest kolejnym dowodem na to, że posiadanie milionów zwolenników w sieci nie daje takiej siły przebicia, jak występowanie w hitowym programie.

Pratt dobrze o tym wie. Jego śledzenie mediów społecznościowych napędza jego kwitnący biznes związany z kryształami, ale jeśli ma kiedykolwiek wyjść poza The Hills, musi to zrobić w medium, które pierwotnie uczyniło go sławnym. Stąd kamery.


„Poczekajcie, muszę mieć swój materiał” – mówi Pratt.

Włącza tryb selfie w swoim iPhonie 13 Pro Max i filmuje się w słońcu Los Angeles, trzymając w ręku burrito śniadaniowe Erewhon.

Pratt i ja siedzimy na krzesłach na trawniku w Palisades Village, wysokiej klasy kompleksie handlowym w Palisades, ekskluzywnej enklawie położonej w górach Santa Monica, w północno-zachodniej części Los Angeles. To tam Pratt dorastał i tam teraz mieszka on, Montag i ich czteroletni syn Gunner.

Pratt jest silniejszy, bardziej wytrzymały niż wtedy, gdy grał w The Hills. Kilka lat temu zaczął uprawiać CrossFit i powerlifting, dzięki czemu nabrał masy, choć obecnie jest akolitą Bena „Knees Over Toes Guy” Patricka, guru fitnessu, który stał się sensacją Internetu dzięki swoim niekonwencjonalnym ćwiczeniom rehabilitacyjnym na kolana.

Rozmawiamy o planach Pratta na przyszłość. Ma on wiele kreatywnych projektów w różnych fazach rozwoju. Pracuje nad reality show o Cannabiotix (tytuł roboczy: High Rollers) i kręci program w stylu Judge Judy o nazwie Judge Me, w którym Pratt udziela wskazówek i odkupuje winy ludzi, którzy się zawstydzili. Prowadzi rozmowy z Patreon, platformą subskrypcji treści, w sprawie serialu wideo, a także rozmawia o serialu animowanym dla Hulu. Chce nakręcić mroczną komedię o życiu swojego przyjaciela „Shreka”, byłego operatora Delta Force i ojca chrzestnego swojego syna.

Pratt widzi to tak, że wystarczy stworzyć jeden udany format reality TV, a potem będzie mógł go powielać ad nauseum, jak niezliczone iteracje Real Housewives, i zbierać niewyobrażalne ilości pasywnego dochodu do końca życia. „Jeśli, jak Bóg da, stanie się to jakimś wielkim, kultowym hitem, ludzie będą mówić: 'Kogo to obchodzi, że on kiedykolwiek był w telewizji’.”

Wściekłość, która uczyniła Pratta niesławnym, została zastąpiona przez dobroduszną chłopięcość. Nadal jest ognistym, pełnym pasji facetem. Często mówi urywkami, zaczynając następne zdanie, zanim skończy pierwsze, tak jakby jego słowa nie nadążały za pędzącymi myślami. Wydaje się jednak, że gniew już opadł. Rozmawiając z nim przy śniadaniu burritos, jest spokojniejszy, łagodniejszy. Czasami nawet trochę zen.

Jadąc przez Palisades w swoim czarnym BMW M5 Competition, Pratt odbiera telefon od Montag. pyta: „Podrzuciłeś to?”. Jednym z obowiązków Pratta tego popołudnia jest podwiezienie lunchu dla ich syna, Gunnera. „Tak” – odpowiada Pratt. „Dyrektor szkoły spojrzał na mnie, jakbym pochodziła z innej planety, podrzucając do pudełka Gunnera smoothie Erewhon i ciepłe kawałki pizzy” (Gunner je lepiej niż prawie każde dziecko w Ameryce).

Montag dzwoni z planu zdjęciowego, kręcąc PSA o pladze plastiku jednorazowego użytku. „Rozmawialiśmy z Heidi, że to zabawne, że występuje w reklamie, bo jest cała plastikowa” – mówi Pratt. (Montag poddała się rozległej operacji plastycznej w trakcie trwania serialu The Hills, na długo przed tym, jak Kardashianowie znormalizowali tę praktykę, co jest kolejnym przykładem celebryckiego jasnowidzenia Prattów).

d
„To nie jest suma zerowa. Mogę występować w reality show i nadal cieszyć się rodziną” – mówi Pratt.

Jon Premosch

Jego najbardziej lukratywnym przedsięwzięciem jest obecnie sprzedaż kryształów. Po odebraniu Gunnera ze szkoły Pratt zawozi nas do Pratt Daddy, sklepu z kryształami, którego jest właścicielem, znajdującego się w osobnym centrum handlowym Palisades. Jedna z jego pracownic, ubrana w workowaty, różowo-fioletowy dres, sprzedaje kryształy za pośrednictwem livestreamu. W dobrym miesiącu, sklep z kryształami sprzedaje towary o wartości ponad 300 000 dolarów.

Być może najbardziej zaskakującą rzeczą w przypadku Pratta jest to, że on i Montag pozostali razem i stworzyli rodzinę. „Spencer i Heidi byli tymi, o których wszyscy myśleli, że nie dadzą sobie rady” – mówi Jenner. Kto może winić wątpiących? Związek, który pozornie opierał się na walce o rozrywkę dla gapiów, nie wydawał się zdrowy, ale oni są razem już od ponad 15 lat i starają się zajść w ciążę z drugim dzieckiem. „Udowodnili, że wszyscy się mylili” – dodaje Jenner.

Pratt jest również troskliwym, kochającym ojcem, który podczas wspólnego spędzania czasu nie szczędził synowi pozytywnych słów. Nawet wtedy, gdy (lub, szczególnie, gdy) jego syn przejawia pewne cechy charakterystyczne dla Pratta. W połowie transmisji Gunner wyłącza listwę zasilającą, wyłączając tym samym lampę pierścieniową, której używał pracownik Pratta. Pratt i jego syn śmieją się z tego psikusa, a Pratt włącza film o dinozaurach, by odwrócić uwagę chłopca na resztę transmisji.

Pytam Pratta, dlaczego po prostu nie osiądzie na laurach jako właściciel małej firmy i człowiek rodzinny, ciesząc się swoją piękną żoną i pełnym życia synem oraz życiem, które razem zbudowali w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w kraju. Nie jest to życie celebryty, samo w sobie, ale jest to życie, do którego wielu mogłoby tylko aspirować.

Pratt wydaje się być wdzięczny za to, co ma, ale rozumie też, że kiedy twój biznes opiera się na sławie, utrzymanie tej sławy jest najważniejsze. „To nie jest suma zerowa. Mogę występować w reality show i nadal cieszyć się rodziną” – powiedział mi Pratt w wiadomości w aplikacji Notes. „Ale nie nie zapominajmy, jaką siłę ma telewizja. Dlaczego Kardashianowie wciąż są w telewizji? Są miliarderami! To dlatego, że wiedzą, iż występowanie przed kamerą spowoduje wzrost sprzedaży. Jak ludzie dowiedzą się o kryształach, jeśli nie będą wiedzieli, że istniejemy?”

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Najchętniej czytane

Rutyna treningowa Orlando Blooma jest imponująca z więcej niż jednego powodu

Źródło obrazu: Getty / Vivien KillileaOrlando Bloom podzielił się w poniedziałek z sześcioma milionami swoich obserwatorów na Instagramie swoją rutyną treningową górnych partii ciała....

Kendall Jenner i Devin Booker zauważeni razem po doniesieniach o rozstaniu

Kendall Jenner i Devin Booker być może mimo wszystko nie zakończyli swojego związku. 22 czerwca E! News podało, że źródło bliskie gwieździe "Kardashians" powiedziało,...

Pozostałe newsy

Rutyna treningowa Orlando Blooma jest imponująca z więcej niż jednego powodu

Źródło obrazu: Getty / Vivien KillileaOrlando Bloom podzielił się w poniedziałek z sześcioma milionami swoich obserwatorów na Instagramie swoją rutyną treningową górnych partii ciała....

Kendall Jenner i Devin Booker zauważeni razem po doniesieniach o rozstaniu

Kendall Jenner i Devin Booker być może mimo wszystko nie zakończyli swojego związku. 22 czerwca E! News podało, że źródło bliskie gwieździe "Kardashians" powiedziało,...

Lizzo pokazuje rękawy z piórami i rozcięcie na wysokości uda na gali BET Awards

Lizzo po raz kolejny udowodniła swoją sprawność na czerwonym dywanie podczas 2022 BET Awards. Piosenkarka "Grrrls" przybyła na show w sukni Gucci i pokazała...