Show Biznes

Spinoff ” Stranger Things ” już oficjalnie powstaje

Każdy produkt został starannie wyselekcjonowany przez redaktora Esquire. Możemy zarobić prowizję z tych linków.

Być może słyszeliście o tym Netflixowym korku zwanym Stranger Things, który kilka osób ogląda właśnie teraz. Jego czwarty sezon zakończył się w miniony weekend – był całkiem niezły! Sezon piąty prawdopodobnie zakończy serię zgrabną i schludną kokardą, a my pożegnamy się z Stranger Things na zawsze.

Tak, nie. Żyjemy w 2022 roku, gdzie nawet słaby kawałek IP – przepraszam, Transformers– nigdy, przenigdy nie odejdzie, a my będziemy oglądać sequele, prequele i spinoffy w nieskończoność. Teraz, dzięki podcastowi Josha Horowitza Happy, Sad, Confused wiemy, że Stranger Things będzie nie inaczej. Twórcy serialu Matt i Ross Duffer potwierdzili, że kiedyś zobaczymy Stranger Things spinoff, mówiąc Horowitzowi, Czytałem te plotki, że będzie spinoff Eleven, że będzie spinoff Steve’a i Dustina, albo że to kolejny numer [from Hawkins Lab]. To nie jest dla mnie interesujące, ponieważ zrobiliśmy to wszystko. Spędziliśmy nie wiem ile godzin badając to wszystko. Więc to jest bardzo różne.”

Można naprawdę zaszaleć ze spekulacjami na temat tego, gdzie, dokładnie, spinoff mógłby zabrać tę sagę o demonach i kochanych dzieciach z lat 80. Mogłaby ona wrócić do wczesnych lat 50-tych, kiedy to eksperymenty MKUltra doprowadziły do tego, że Terry Ives urodziła dziecko obdarzone supermocami, AKA Eleven. Albo, jakkolwiek Stranger Things się kończy, spinoff mógłby mieć miejsce dekadę lub dwie w przyszłości, przedstawiając jakąś reinkarnację Upside Down. „Najważniejszą tkanką łączną, powiedziałbym, jest wrażliwość fabularna”, dodali Duffers, mówiąc, że spinoff będzie „1000% inny” od oryginalnej serii. „Jest historia, która łączy się ze światem Stranger Things, ale naprawdę chodzi bardziej o to, jak opowiadamy tę historię”

Niezależnie od tego, nie spodziewajcie się, że bracia Duffer będą sterować Stranger Things-verse na zawsze. „Ideą, ostatecznie, jest przekazanie pałeczki komuś innemu, komuś, kto, miejmy nadzieję, jest naprawdę utalentowany i pełen pasji”, powiedział Matt Duffer. „Nawet pomysł, że Ross i ja, powiedzmy, zrobimy pilot i go zostawimy, jest dla mnie po prostu głupi. Naprawdę trzeba być tam od początku do końca. Myślę, że musimy znaleźć partnera, który nam w tym pomoże.”

Ta treść została zaimportowana z serwisu OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Reklama – Continue Reading Below

Reklama – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button