Strona główna Show Biznes Star Trek: Strange New World s Season 2 will be "Bigger and...

Star Trek: Strange New World s Season 2 will be „Bigger and Better”

Miłośnicy Sci-fi, ekscytujcie się: nowy sezon Star Trek: Strange New Worlds jest w drodze. Po bardzo udanym pierwszym sezonie, drugi sezon został już potwierdzony. Sezon pierwszy uzyskał wynik 98% na Rotten Tomatoes i stał się nie tylko hitem wśród fanów, ale także wśród krytyków. Teraz, gdy sezon pierwszy dobiegł końca, czekamy już na to, jak potoczy się sezon drugi, więc zapnijcie pasy na spoilery z finału sezonu pierwszego.

Ten prequel do Star Trek: The Original Series śledzi kapitana Christophera Pike’a podczas jego kadencji za sterami ikonicznego U.S.S. Enterprise, z Ansonem Mountem przyjmującym rolę po raz drugi (Mount grał również Pike’a w Star Trek: Discovery). Serial działa jako prequel do The Original Series w tym, że ma miejsce siedem lat przed pierwszym spotkaniem Kirka i Spocka. Jest to również sequel do Star Trek: Discovery, z niektórymi tymi samymi postaciami dołączającymi do nowych kolegów podczas wyruszania na nową misję. Krytycy stwierdzili, że pierwsze kilka odcinków Strange New Worlds ma wszystko, co sprawiło, że oryginał był tak uwielbiany, jak tematy eksploracji, dyplomacji i akcji. Czy możemy spodziewać się podobnych emocji sci-fi w Sezonie Drugim? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o tym, co będzie dalej w Strange New Worlds.

Co może się wydarzyć w Sezonie Drugim?

Zaledwie kilka dni po finale Sezonu Pierwszego, ekipa Strange New Worlds już teraz zapowiada Sezon Drugi. Co-showrunner Akiva Goldsman obiecuje, że będzie on „większy i lepszy” niż Sezon Pierwszy, podczas gdy Melissa Navia, która gra porucznik Ericę Ortegas, nazywa nowy sezon elektryzującym. „Ten konkretny sezon, który kręcimy, Sezon Drugi, był elektryzujący ze względu na fakt, że kręcimy Sezon Drugi, ale mamy okazję obserwować jak świat doświadcza Sezonu Pierwszego,” powiedziałaona. „I tak, widzimy całą tę miłość i to napawa nas tym, co robimy. To były po prostu dwa sezony niesamowitej ekipy, [and] niesamowitej obsady.”

Ale czego widzowie mogą się spodziewać dla swoich ulubionych bohaterów? Możemy spojrzeć do Star Treks przeszłości po wskazówki. Biorąc pod uwagę, że wiele postaci pojawi się w innych miejscach kanonu Star Trek , można bezpiecznie zgadnąć, że te postacie powrócą w sezonie drugim, w tym Pike, Spock (Ethan Peck), Number One (Rebecca Romijn), kadet Uhura (Celia Rose Gooding), pielęgniarka Chapel (Jess Bush) i dr M’Benga (Babs Olusanmokun). Rozmawiając wyłącznie z Esquire, Mount teased jak Pike będzie inny w Season Two, teraz, gdy został odwiedzony przez alternatywną starszą wersję siebie i osiągnął pewien stopień akceptacji o swoim losie. „Powiedziałbym, że jest bardziej stanowczy po finale Sezonu Pierwszego,” powiedział Mount. „Wypróbował pomysł, aby mieć swoje ciastko i zjeść je również. To nie zadziałało i o dziwo, kiedy zdaje sobie sprawę, że nie ma honorowego wyjścia, to jest ulga. Starszy Pike powiedział jasno: nadal masz wybór. Ale dla kogoś takiego jak Pike, to nie jest wybór. Więc jest to wybór, który niemal sam się dokonuje i jest to ogromna ulga. Nie musi się już o to martwić. Jego zadaniem jest teraz sprawić, by każdy dzień liczył się jak najbardziej. Jest w tym dużo wolności.”

Olusanmokun potwierdził również swoją przyszłość z serialem, mówiąc, że Sezon Drugi będzie eksplorował „ciemniejszą stronę” jego postaci, w tym „jego sporne relacje z Klingonami” Nowicjusze tacy jak Ortegas i porucznik Noonien-Singh (Christina Chong) mają mniej pewny los niż ci, którzy są gwarantowani przez kanon, ale tak długo jak przetrwają Sezon Pierwszy, wydaje się prawdopodobne, że powrócą na Sezon Drugi. Z drugiej strony, porucznik Noonien-Singh wzięła urlop od Gwiezdnej Floty pod koniec Sezonu 1, więc możemy ją widywać znacznie rzadziej, jeśli w ogóle.

Navia potwierdziła powrót Ortegi, rozmawiając z CinemaBlend o tym, co czeka jej postać. „W Sezonie 2 zobaczymy więcej o jej pochodzeniu i zobaczymy więcej o tym jak ważne jest latanie statkiem,” powiedziała. „Wiem, że fani chcą zobaczyć więcej, a ja jestem jak, 'Po prostu miej trochę cierpliwości. To nadchodzi!” Poruszyła również temat tego, co będzie dalej dla koleżeńskiej więzi między Pike i Ortegas, których humorystyczny rapport poruszył fanów. „Myślę, że zobaczymy więcej backstory z Ortegasem i Pike’em”, powiedziała Navia. „To co widzimy [now] jednak, to zasadniczo Kapitan, który ufa swojemu sternikowi i vice versa…. Jedną rzeczą, na którą fani zwrócili uwagę, było to, że Pike często odnosi się do niej jako Erica. Nie sądzę, żeby Anson czy ja kiedykolwiek pomyśleliśmy o tym zbyt wiele, ale uwielbiam to, że on to robi, ponieważ widzisz, że jest tam ta przyjaźń, która nie jest tylko oficjalna, ale nie podważa faktu, że są profesjonalistami i że ufają sobie w sytuacjach życia lub śmierci. Więc tak, zobaczycie tego więcej w drugim sezonie.”

Co z łotrami?

Co do tych kłopotliwych Klingonów: Sezon drugi zapowiada się na złoty dla Star Treka złoczyńców. Projektantka kostiumów Bernadette Croft zapowiedziała „fajny redesign dla jednego z gatunków obcych”, co doprowadziło Inverse do spekulacji, że to Klingoni mogą dostać świecidełka, biorąc pod uwagę historię Pike’a i M’Benga z tymi słynnymi, skłóconymi podżegaczami wojennymi. W międzyczasie producent wykonawczy Henry Alonso Myers potwierdził, że w pierwszym sezonie powróci Kapitan Angel (Jesse James Keitel), międzygalaktyczny pirat, który może stać się powracającym czarnym charakterem. „To był pomysł; stworzyć charyzmatycznego złoczyńcę, który kradnie show i którego chcemy zobaczyć ponownie i ponownie,” on powiedział Inverse. „Chcielibyśmy kochać zobaczyć więcej Angel, absolutnie”

Wraz z Angelem przychodzi kolejny złoczyńca: Sybok, kochanka Angela i zrażony przyrodni brat Spocka, którego niespodziewany powrót w Strange New Worlds wywołał duże fale wśród fanów Star Treka. Widzowie widzieli tylko tył głowy Syboka, ale Myers potwierdza, że nie widzieliśmy go po raz ostatni. „Kiedy i jeśli zobaczymy Syboka ponownie, zobaczymy jego twarz, absolutnie”, obiecał. Choć niektórzy fani mogli wzdrygnąć się na szokujący powrót Syboka, biorąc pod uwagę, że postać pochodzi z dawno zapomnianego Star Trek V: The Final Frontier, bez wątpienia Myers i jego koledzy producenci przywrócili Syboka na dłużej niż tylko na chwilę.

Ostatecznie, jeśli jest jedna rzecz, której możemy oczekiwać od Sezonu Drugiego, to więcej tego, co dał widzom Sezon Pierwszy: klasyczne Star Trek dobro, opakowane w nowoczesne opakowanie. Take it from Navia:

I think I would even go so far as to say it’s even better than 1, and Season 1 we are really happy with. Sezon 2, po prostu ciągle dostajemy te scenariusze, które po prostu wybijają się z parku. Zawierają Treka, historię, prawdziwą naukę i technologię. A potem przeplata to w sposób, który sprawia, że chcesz być na Enterprise. Sprawia, że naprawdę zakochujesz się w tym świecie i jesteś jego częścią. W sezonie 2 udamy się w miejsca, których nie spodziewaliście się, nie mogliście się spodziewać, ale będziecie naprawdę szczęśliwi, że to zrobiliśmy. Ludzie już mówią o sezonie 3, a moja głowa dopiero próbuje ogarnąć sezon 2, zbliżamy się do końca. Mamy jedne z największych scen, jakie nakręciliśmy, zwłaszcza dla mnie. Więc, bardzo ekscytujące.

Co dalej z postaciami z Legacy?

Paul Wesley (The Vampire Diaries) oficjalnie zamienił swoje wampirze kły na mundur Gwiezdnej Floty i dołączył do obsady Star Trek: Strange New Worlds, po raz pierwszy pojawiając się w finale sezonu pierwszego. Wesley został obsadzony jako James T. Kirk, co czyni go trzecim aktorem, który wcielił się w tę rolę (idąc w ślady Williama Shatnera i Chrisa Pine’a).

To nie jest ostatnia postać Kirka, ale współscenarzysta Henry Alonso Myers ostrzega, że Kirk z finału sezonu pierwszego (który ma miejsce siedem lat w alternatywnej przyszłości) nie jest Kirkiem, który jeszcze nadejdzie. „Tak, zobaczymy więcej Kirka w Sezonie Drugim, ale nie jest on tym Kirkiem z 2266 roku,” Myers powiedział Inverse. „Nie przeskakujemy ponownie do przodu do 2266 roku, jak to mamy tutaj. Ale tak, w przyszłym sezonie spotkamy kilka nowych postaci z legacy. Czuję, że muszę to teraz utrzymać w małej tajemnicy.” Wnikliwi fani, którzy słyszeli znajomy szkocki dialekt w głosie podczas finału sezonu pierwszego, mogą mieć nadzieję, że wśród tych postaci legacy znajdzie się główny inżynier Scotty – Myers nie wyklucza tego, ale ostrzega, że może minąć trochę czasu zanim Scotty się pojawi. „”Poznamy nowego głównego inżyniera – nie będzie to Scotty,” powiedział Syfy. „Będzie nowa postać, którą jestem podekscytowany, że poznacie, ale nie powiem wam kto to jest. To będzie zupełnie inna osoba, zupełnie inny typ inżyniera.”

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Choć Pike i Kirk dokonali pierwszego zderzenia w finale Sezonu Pierwszego, bez wątpienia to dopiero pierwsze, jakie zobaczymy w ich spotkaniach jako kolegów i przyjaciół. „Uważamy, że definiującą cechą Kirka jest machismo lub brawura,” powiedział Mount w Esquire. „Cechą definiującą Picarda, być może, jest intelekt. Chciałbym, żeby tą definiującą cechą dla Pike’a było serce. To najlepsze, co mogę ująć. Mam nadzieję, że Pike może dać Kirkowi tylko tyle tego serca, by Kirk uniknął popełnienia takich błędów, jakie popełnia w tym odcinku.”

Wesley ze swojej strony wie, że Kirk musi trochę dorosnąć. „W miarę jak poznajemy Kirka w Sezonie Drugim, jest to młodszy Kirk, jest to Kapitan Kirk sprzed Enterprise… pod koniec dnia jest to inny Kirk,” Wesley powiedział Collider. „To inny Kirk niż ten, którego widzieliśmy. Myślę, że to był naprawdę jedyny sposób, by to zrobić, szczerze mówiąc. Nie ma innego sposobu. W sezonie drugim mamy okazję odkryć trochę więcej Kirka. Finał sezonu pierwszego jest napędzany fabułą; to odcinek Pike’a. To znaczy, to serial Pike’a, bądźmy szczerzy… ale w Sezonie Drugim, mamy szansę na trochę więcej eksploracji.”

Kiedy będzie miał premierę Sezon Drugi Star Trek: Strange New Worlds?

Sezon Drugi jest obecnie w produkcji w Toronto i ma się ukazać w 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe odcinki wylądują w przyszłym roku, ale obserwujcie to miejsce, by otrzymywać aktualizacje, gdy będziemy dowiadywać się więcej.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Najchętniej czytane

Oukitel K3 Review [Kupon]: Oburzająco stylowy smartfon z poczwórnym aparatem!

Cóż, chiński producent Oukitel jest gotowy do eksploracji rynku z kolejnym nowym smartfonem Oukitel K3 smartphone. Oukitel jest sprawdzoną firmą projektującą smartfony i zamierzają wprowadzić jeszcze jednego członka do swojego składu o nazwie Oukitel K3.OUKITEL ma już ugruntowaną pozycję i słynie ze swoich smartfonów z serii K, słynie z urządzeń o ograniczonym budżecie, ale telefony

Która z poniższych cech jest charakterystyczna dla skamieliny wskaźnikowej?

Która z poniższych cech jest charakterystyczna dla skamieniałości wskaźnikowej?Użyteczna skamieniałość wskaźnikowa musi być charakterystyczna lub łatwo rozpoznawalna, obfita i mieć szeroki rozkład geograficzny oraz krótki zasięg w czasie. Skamieniałości wskaźnikowe są podstawą do określenia granic w geologicznej skali czasu i do korelacji warstw.Która z poniższych cech jest istotną cechą skamieniałości wskaźnikowych quizlet?Która z poniższych cech

Co to jest wejście i wyjście funkcji? , Co to jest wejście i wyjście funkcji?

Co to jest wejście i wyjście funkcji?W matematyce funkcja to wyrażenie, które daje dokładnie jedną odpowiedź dla każdej liczby, którą podasz. Wejściem jest liczba, którą wprowadzamy do wyrażenia, a wyjściem jest to, co otrzymujemy po zakończeniu wyszukiwania lub obliczeń.Jakie jest wyjście, jeśli wejściem jest 1?Wejście 1 ma dwa wyjścia: 0 i 5. Relacja ta nie

Jak długo trwa ścinanie drzewa?

Jak długo trwa ścinanie drzewa?Ogólnie rzecz biorąc, przed wycięciem pnia usuną gałęzie i konary. Certyfikowani arboryści mogą przewidzieć, gdzie drzewo upadnie, a tym samym zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Może to zająć od kilku godzin do pół dnia, a nawet cały dzień, w zależności od czynników wymienionych powyżej.Czy można ściąć drzewo za pomocą AXE?Chopping With An Axe:

Jaka jest rola gametofitu u paprotników?

Jaka jest rola gametofitu u paproci?Gametofit to roślina, która wytwarza gamety. Gametofit paproci to mała (około 5 mm), obupłciowa, sercowata roślina zwana protalusem. Prothallus jest haploidalny, ponieważ wyrósł z zarodnika, który powstał w wyniku mejozy. Gdy zygota rozwija się w embrion, pozostaje przyczepiona do protalli.Jaka jest główna funkcja pokolenia gametofitu?Gametofit jest fazą płciową w cyklu

Co się dzieje z gwiazdą fizycznie, gdy zaczyna ona spalać większe pierwiastki?

Co się dzieje z gwiazdą fizycznie, gdy zaczyna ona spalać większe pierwiastki?Po zakończeniu fuzji helu, gwiazdy o dużej masie zaczynają spalać węgiel jako kolejny etap zużycia paliwa. Im większa masa pierwotnej gwiazdy ciągu głównego, tym dłużej gwiazda kontynuuje spalanie cięższych pierwiastków. Niewiarygodnie masywne gwiazdy kontynuują fuzję z helu aż do momentu, gdy w ich jądrze

Kiedy bilans próbny pokazuje, że suma debetów jest równa sumie kredytów?

Kiedy bilans próbny pokazuje, że suma debetów jest równa sumie kredytów?Kiedy bilans próbny pokazuje, że suma debetów jest równa sumie kredytów, możliwe jest, że we wpisie do dziennika użyto niewłaściwych kont. 15. Zapis w dzienniku dotyczący emisji i wypłaty dywidendy pieniężnej odzwierciedlałby fakt, że spółka zmniejszyła liczbę akcji pozostających w obrocie.Kiedy saldo debetowe jest równe

Jakie są trzy mechanizmy izolacji reprodukcyjnej?

Jakie są trzy mechanizmy izolacji reprodukcyjnej?Trzy mechanizmy izolacji reprodukcyjnej to ekologiczny, behawioralny i mechaniczny.Jakie są mechanizmy izolacji reprodukcyjnej?Mechanizmy izolacji reprodukcyjnej to zbiór ewolucyjnych mechanizmów, zachowań i procesów fizjologicznych krytycznych dla specjacji. Zapobiegają one wytwarzaniu potomstwa przez przedstawicieli różnych gatunków lub zapewniają, że każde potomstwo jest sterylne.Jakie są typy izolacji reprodukcyjnej?Są to izolacja czasowa, izolacja ekologiczna

Twój kompletny przewodnik po niezbędnych narzędziach SEO i ich zaletach

Search Engine Optimization jest czymś, co należy zrobić taktycznie i strategicznie. Oznacza to, że nie należy wykonywać oślej pracy obszernych badań wielu trendów rynkowych online i całych danych statystycznych, ale zamiast tego trzeba grać mądrze i dostosować się do pewnych znaczących narzędzi SEO dostępnych w świecie marketingu cyfrowego. Musisz zbadać wykorzystanie różnych narzędzi SEO, a

Pozostałe newsy

Oukitel K3 Review [Kupon]: Oburzająco stylowy smartfon z poczwórnym aparatem!

Cóż, chiński producent Oukitel jest gotowy do eksploracji rynku z kolejnym nowym smartfonem Oukitel K3 smartphone. Oukitel jest sprawdzoną firmą projektującą smartfony i zamierzają wprowadzić jeszcze jednego członka do swojego składu o nazwie Oukitel K3.OUKITEL ma już ugruntowaną pozycję i słynie ze swoich smartfonów z serii K, słynie z urządzeń o ograniczonym budżecie, ale telefony

EKEN H9S Kamera akcji – recenzja i specyfikacja

EKEN jest znany z produkcji dobrej jakości produktów w przystępnej cenie. Wprowadzili oni na rynek kolejny produkt. Jest to aparat, który może uchwycić Twoje najwspanialsze chwile w bardzo prosty sposób, ale w doskonałej jakości.Ulepszona wersja H9R jest prezentowana w postaci H9S. Kiedy mówią uaktualnione, naprawdę mają na myśli. Istnieje wiele funkcji dodanych do tej kamery

Blackview S8 Recenzja, Specyfikacja, Cena i Hands On Experience

Firma Blackview dość szybko opanowuje rynek świetnymi produktami. Firma została założona przez Davida Xu we wrześniu 2013 roku. Ta firma zapewnia różne rodzaje smartfonów bot budżet i drogie z wielką baterią, jak mają slogan, ''Smartfony dla każdego''. Teraz ta firma Blackview wprowadza na rynek swoją najnowszą sensację Blackview S8. Na pewno będzie to wielki sukces

KingWear KW98 Review: Najlepszy Smartwatch z jakością funkcji

Wyceniony na zaledwie 119 dolarów, KingWear KW98 3G Smartwatch Phone impartuje bezkonkurencyjne specyfikacje do nabywców. Urządzenie ma chropowaty wygląd i waży znacznie dzięki wysokiej jakości maszyny. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które nie tylko wykona swoją podstawową funkcję, ale również będzie Ci towarzyszyć w różnych działaniach pozaprogramowych. Ogromny styl i przystępny przedział cenowy to coś

RECENZJA AGM X2: NAJLEPSZY WYTRZYMAŁY SMARTFON W HISTORII

AGM X2 REVIEWAGM jest pionierem na poziomie producenta telefonów komórkowych Travelling są one znane z wprowadzania najnowszych technologii mobilnych, aby pomóc klientom używać ich w najtrudniejszym środowisku, w najtrudniejszych warunkach. AGM jest głównie znany z produkcji wytrzymałych smartfonów, które mogą być używane wszędzie.Firma AGM wprowadziła wcześniej na rynek kilka imponujących urządzeń typu rugged, takich jak