Strona główna Show Biznes Star Trek: Strange New World s Season 2 will be "Bigger and...

Star Trek: Strange New World s Season 2 will be „Bigger and Better”

Miłośnicy Sci-fi, ekscytujcie się: nowy sezon Star Trek: Strange New Worlds jest w drodze. Po bardzo udanym pierwszym sezonie, drugi sezon został już potwierdzony. Sezon pierwszy uzyskał wynik 98% na Rotten Tomatoes i stał się nie tylko hitem wśród fanów, ale także wśród krytyków. Teraz, gdy sezon pierwszy dobiegł końca, czekamy już na to, jak potoczy się sezon drugi, więc zapnijcie pasy na spoilery z finału sezonu pierwszego.

Ten prequel do Star Trek: The Original Series śledzi kapitana Christophera Pike’a podczas jego kadencji za sterami ikonicznego U.S.S. Enterprise, z Ansonem Mountem przyjmującym rolę po raz drugi (Mount grał również Pike’a w Star Trek: Discovery). Serial działa jako prequel do The Original Series w tym, że ma miejsce siedem lat przed pierwszym spotkaniem Kirka i Spocka. Jest to również sequel do Star Trek: Discovery, z niektórymi tymi samymi postaciami dołączającymi do nowych kolegów podczas wyruszania na nową misję. Krytycy stwierdzili, że pierwsze kilka odcinków Strange New Worlds ma wszystko, co sprawiło, że oryginał był tak uwielbiany, jak tematy eksploracji, dyplomacji i akcji. Czy możemy spodziewać się podobnych emocji sci-fi w Sezonie Drugim? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o tym, co będzie dalej w Strange New Worlds.

Co może się wydarzyć w Sezonie Drugim?

Zaledwie kilka dni po finale Sezonu Pierwszego, ekipa Strange New Worlds już teraz zapowiada Sezon Drugi. Co-showrunner Akiva Goldsman obiecuje, że będzie on „większy i lepszy” niż Sezon Pierwszy, podczas gdy Melissa Navia, która gra porucznik Ericę Ortegas, nazywa nowy sezon elektryzującym. „Ten konkretny sezon, który kręcimy, Sezon Drugi, był elektryzujący ze względu na fakt, że kręcimy Sezon Drugi, ale mamy okazję obserwować jak świat doświadcza Sezonu Pierwszego,” powiedziałaona. „I tak, widzimy całą tę miłość i to napawa nas tym, co robimy. To były po prostu dwa sezony niesamowitej ekipy, [and] niesamowitej obsady.”

Ale czego widzowie mogą się spodziewać dla swoich ulubionych bohaterów? Możemy spojrzeć do Star Treks przeszłości po wskazówki. Biorąc pod uwagę, że wiele postaci pojawi się w innych miejscach kanonu Star Trek , można bezpiecznie zgadnąć, że te postacie powrócą w sezonie drugim, w tym Pike, Spock (Ethan Peck), Number One (Rebecca Romijn), kadet Uhura (Celia Rose Gooding), pielęgniarka Chapel (Jess Bush) i dr M’Benga (Babs Olusanmokun). Rozmawiając wyłącznie z Esquire, Mount teased jak Pike będzie inny w Season Two, teraz, gdy został odwiedzony przez alternatywną starszą wersję siebie i osiągnął pewien stopień akceptacji o swoim losie. „Powiedziałbym, że jest bardziej stanowczy po finale Sezonu Pierwszego,” powiedział Mount. „Wypróbował pomysł, aby mieć swoje ciastko i zjeść je również. To nie zadziałało i o dziwo, kiedy zdaje sobie sprawę, że nie ma honorowego wyjścia, to jest ulga. Starszy Pike powiedział jasno: nadal masz wybór. Ale dla kogoś takiego jak Pike, to nie jest wybór. Więc jest to wybór, który niemal sam się dokonuje i jest to ogromna ulga. Nie musi się już o to martwić. Jego zadaniem jest teraz sprawić, by każdy dzień liczył się jak najbardziej. Jest w tym dużo wolności.”

Olusanmokun potwierdził również swoją przyszłość z serialem, mówiąc, że Sezon Drugi będzie eksplorował „ciemniejszą stronę” jego postaci, w tym „jego sporne relacje z Klingonami” Nowicjusze tacy jak Ortegas i porucznik Noonien-Singh (Christina Chong) mają mniej pewny los niż ci, którzy są gwarantowani przez kanon, ale tak długo jak przetrwają Sezon Pierwszy, wydaje się prawdopodobne, że powrócą na Sezon Drugi. Z drugiej strony, porucznik Noonien-Singh wzięła urlop od Gwiezdnej Floty pod koniec Sezonu 1, więc możemy ją widywać znacznie rzadziej, jeśli w ogóle.

Navia potwierdziła powrót Ortegi, rozmawiając z CinemaBlend o tym, co czeka jej postać. „W Sezonie 2 zobaczymy więcej o jej pochodzeniu i zobaczymy więcej o tym jak ważne jest latanie statkiem,” powiedziała. „Wiem, że fani chcą zobaczyć więcej, a ja jestem jak, 'Po prostu miej trochę cierpliwości. To nadchodzi!” Poruszyła również temat tego, co będzie dalej dla koleżeńskiej więzi między Pike i Ortegas, których humorystyczny rapport poruszył fanów. „Myślę, że zobaczymy więcej backstory z Ortegasem i Pike’em”, powiedziała Navia. „To co widzimy [now] jednak, to zasadniczo Kapitan, który ufa swojemu sternikowi i vice versa…. Jedną rzeczą, na którą fani zwrócili uwagę, było to, że Pike często odnosi się do niej jako Erica. Nie sądzę, żeby Anson czy ja kiedykolwiek pomyśleliśmy o tym zbyt wiele, ale uwielbiam to, że on to robi, ponieważ widzisz, że jest tam ta przyjaźń, która nie jest tylko oficjalna, ale nie podważa faktu, że są profesjonalistami i że ufają sobie w sytuacjach życia lub śmierci. Więc tak, zobaczycie tego więcej w drugim sezonie.”

  Jak wolno gotować pieczeń w brytfannie?

Co z łotrami?

Co do tych kłopotliwych Klingonów: Sezon drugi zapowiada się na złoty dla Star Treka złoczyńców. Projektantka kostiumów Bernadette Croft zapowiedziała „fajny redesign dla jednego z gatunków obcych”, co doprowadziło Inverse do spekulacji, że to Klingoni mogą dostać świecidełka, biorąc pod uwagę historię Pike’a i M’Benga z tymi słynnymi, skłóconymi podżegaczami wojennymi. W międzyczasie producent wykonawczy Henry Alonso Myers potwierdził, że w pierwszym sezonie powróci Kapitan Angel (Jesse James Keitel), międzygalaktyczny pirat, który może stać się powracającym czarnym charakterem. „To był pomysł; stworzyć charyzmatycznego złoczyńcę, który kradnie show i którego chcemy zobaczyć ponownie i ponownie,” on powiedział Inverse. „Chcielibyśmy kochać zobaczyć więcej Angel, absolutnie”

  Jak tlenek węgla wpływa na zdolność krwi do przenoszenia tlenu?

Wraz z Angelem przychodzi kolejny złoczyńca: Sybok, kochanka Angela i zrażony przyrodni brat Spocka, którego niespodziewany powrót w Strange New Worlds wywołał duże fale wśród fanów Star Treka. Widzowie widzieli tylko tył głowy Syboka, ale Myers potwierdza, że nie widzieliśmy go po raz ostatni. „Kiedy i jeśli zobaczymy Syboka ponownie, zobaczymy jego twarz, absolutnie”, obiecał. Choć niektórzy fani mogli wzdrygnąć się na szokujący powrót Syboka, biorąc pod uwagę, że postać pochodzi z dawno zapomnianego Star Trek V: The Final Frontier, bez wątpienia Myers i jego koledzy producenci przywrócili Syboka na dłużej niż tylko na chwilę.

Ostatecznie, jeśli jest jedna rzecz, której możemy oczekiwać od Sezonu Drugiego, to więcej tego, co dał widzom Sezon Pierwszy: klasyczne Star Trek dobro, opakowane w nowoczesne opakowanie. Take it from Navia:

I think I would even go so far as to say it’s even better than 1, and Season 1 we are really happy with. Sezon 2, po prostu ciągle dostajemy te scenariusze, które po prostu wybijają się z parku. Zawierają Treka, historię, prawdziwą naukę i technologię. A potem przeplata to w sposób, który sprawia, że chcesz być na Enterprise. Sprawia, że naprawdę zakochujesz się w tym świecie i jesteś jego częścią. W sezonie 2 udamy się w miejsca, których nie spodziewaliście się, nie mogliście się spodziewać, ale będziecie naprawdę szczęśliwi, że to zrobiliśmy. Ludzie już mówią o sezonie 3, a moja głowa dopiero próbuje ogarnąć sezon 2, zbliżamy się do końca. Mamy jedne z największych scen, jakie nakręciliśmy, zwłaszcza dla mnie. Więc, bardzo ekscytujące.

Co dalej z postaciami z Legacy?

Paul Wesley (The Vampire Diaries) oficjalnie zamienił swoje wampirze kły na mundur Gwiezdnej Floty i dołączył do obsady Star Trek: Strange New Worlds, po raz pierwszy pojawiając się w finale sezonu pierwszego. Wesley został obsadzony jako James T. Kirk, co czyni go trzecim aktorem, który wcielił się w tę rolę (idąc w ślady Williama Shatnera i Chrisa Pine’a).

  Jakie są cztery kryteria trwałej przewagi konkurencyjnej?

To nie jest ostatnia postać Kirka, ale współscenarzysta Henry Alonso Myers ostrzega, że Kirk z finału sezonu pierwszego (który ma miejsce siedem lat w alternatywnej przyszłości) nie jest Kirkiem, który jeszcze nadejdzie. „Tak, zobaczymy więcej Kirka w Sezonie Drugim, ale nie jest on tym Kirkiem z 2266 roku,” Myers powiedział Inverse. „Nie przeskakujemy ponownie do przodu do 2266 roku, jak to mamy tutaj. Ale tak, w przyszłym sezonie spotkamy kilka nowych postaci z legacy. Czuję, że muszę to teraz utrzymać w małej tajemnicy.” Wnikliwi fani, którzy słyszeli znajomy szkocki dialekt w głosie podczas finału sezonu pierwszego, mogą mieć nadzieję, że wśród tych postaci legacy znajdzie się główny inżynier Scotty – Myers nie wyklucza tego, ale ostrzega, że może minąć trochę czasu zanim Scotty się pojawi. „”Poznamy nowego głównego inżyniera – nie będzie to Scotty,” powiedział Syfy. „Będzie nowa postać, którą jestem podekscytowany, że poznacie, ale nie powiem wam kto to jest. To będzie zupełnie inna osoba, zupełnie inny typ inżyniera.”

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Choć Pike i Kirk dokonali pierwszego zderzenia w finale Sezonu Pierwszego, bez wątpienia to dopiero pierwsze, jakie zobaczymy w ich spotkaniach jako kolegów i przyjaciół. „Uważamy, że definiującą cechą Kirka jest machismo lub brawura,” powiedział Mount w Esquire. „Cechą definiującą Picarda, być może, jest intelekt. Chciałbym, żeby tą definiującą cechą dla Pike’a było serce. To najlepsze, co mogę ująć. Mam nadzieję, że Pike może dać Kirkowi tylko tyle tego serca, by Kirk uniknął popełnienia takich błędów, jakie popełnia w tym odcinku.”

Wesley ze swojej strony wie, że Kirk musi trochę dorosnąć. „W miarę jak poznajemy Kirka w Sezonie Drugim, jest to młodszy Kirk, jest to Kapitan Kirk sprzed Enterprise… pod koniec dnia jest to inny Kirk,” Wesley powiedział Collider. „To inny Kirk niż ten, którego widzieliśmy. Myślę, że to był naprawdę jedyny sposób, by to zrobić, szczerze mówiąc. Nie ma innego sposobu. W sezonie drugim mamy okazję odkryć trochę więcej Kirka. Finał sezonu pierwszego jest napędzany fabułą; to odcinek Pike’a. To znaczy, to serial Pike’a, bądźmy szczerzy… ale w Sezonie Drugim, mamy szansę na trochę więcej eksploracji.”

Kiedy będzie miał premierę Sezon Drugi Star Trek: Strange New Worlds?

Sezon Drugi jest obecnie w produkcji w Toronto i ma się ukazać w 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe odcinki wylądują w przyszłym roku, ale obserwujcie to miejsce, by otrzymywać aktualizacje, gdy będziemy dowiadywać się więcej.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

  Jak wynajęcie profesjonalistów SEO takich jak Webgator może pomóc ci uniknąć błędów marketingowych

Najchętniej czytane

Jedzenie bogatych nie powinno być tak satysfakcjonujące

Zwrot "jeść bogatych" powszechnie przypisuje się filozofowi Jean-Jacques'owi Rousseau, który podczas Rewolucji Francuskiej krypto ostrzegał: "Kiedy ludzie nie będą mieli już nic do jedzenia,...

Poszedłem na głupią wystawę sztuki Anny Delvey

"Przysięgam na Boga, jeśli nie będzie darmowych przekąsek, wychodzimy" - powiedziałam do mojej przyjaciółki, gdy w czwartkowy wieczór podjeżdżałyśmy pod Public Hotel. Jakimś...

Co to są funkcje stanu i ścieżki?

Czym są funkcje stanu i funkcje ścieżki?Funkcja stanu to właściwość opisująca określony stan, bez zależności od ścieżki przebytej w celu osiągnięcia tego stanu. Natomiast funkcje, których wartość zależy od ścieżki przebytej w celu dotarcia między dwoma stanami, nazywamy funkcjami ścieżki.Czy przebyta odległość jest funkcją ścieżki czy funkcją stanu?Odpowiedź i wyjaśnienie: Przebyta odległość jest funkcją ścieżki.Czy

Który typ uskoku występuje w Wielkiej Dolinie Ryftowej we wschodniej Afryce?

Jaki rodzaj uskoku występuje w Wielkiej Dolinie Ryftowej w Afryce Wschodniej?dip-slip faultJak powstała Wielka Dolina Ryftowa i jakie formy terenu występują w tym regionie?Wielka Dolina Ryftowa powstała, gdy uderzył w nią meteor i pozostawił w ziemi dziurę. Od tego czasu w szczelinie powstało miasto, które świetnie prosperuje. Szczelina to duże pęknięcie w skorupie ziemskiej. Powstaje

Jak rozwijał się rząd konstytucyjny w Anglii w latach 1700?

Jak rozwijał się rząd konstytucyjny w Anglii w latach 1700?Jak rozwijał się rząd konstytucyjny w Anglii w latach 1700? W 1700 roku parlament zyskał znacznie większy wpływ i kontrolę nad monarchią w Wielkiej Brytanii, pozwalając zwykłym ludziom mieć znacznie większy wpływ na rządy.Jakie wydarzenie doprowadziło do tego, że Anglia stała się monarchią konstytucyjną?W Królestwie Anglii

61 Matek i córek celebrytów w tym samym wieku

Getty ImagesOd partnerki Reese Witherspoon w zbrodni Avy Phillippe do mini-me Cindy Crawford Kaia Gerber, łatwo jest dostrzec podobieństwo między tymi parami matka-córka teraz...

Różnica pomiędzy 4G Mobile i Residential Proxies

Świat internetu staje się z dnia na dzień coraz bardziej skomplikowany dzięki różnym dostawcom usług proxy. Dziś zarówno świat web-developingu, jak i web-marketingu, w tym użytkownicy proxy, wiedzą, co oznacza mobilne 4G i mieszkaniowe proxy.Dla wielu osób różnica nie jest dobrze sprecyzowana, a w większości przypadków te dwa terminy są błędnie używane, aby oznaczać to

Ewan McGregor mówi, że żaden z oryginalnych dźwięków nie przetrwał Ataku klonów

Gwiezdne wojny znów bawią się tak, jakby był rok 1999. Ewan McGregor, który w Obi-Wan Kenobi ponownie wcieli się w rolę tytułowego Jedi...

Czy protisty są eukariotyczne?

Czy protisty są eukariotyczne?W przeciwieństwie do komórek prokariotycznych, komórki eukariotyczne są wysoce zorganizowane. Bakterie i archaea są prokariotami, podczas gdy wszystkie inne żywe organizmy - protisty, rośliny, zwierzęta i grzyby - są eukariotami.Z czym protisty są najbardziej spokrewnione?Wiemy teraz, że wiele protistów jest bliżej spokrewnionych z roślinami, zwierzętami lub grzybami niż między sobą. Jeśli rośliny

Gdzie jest przechowywany program?

Gdzie jest przechowywany program?Programy przechowywane są na dysku (lub innym trwałym nośniku danych. Nie musi to być dysk, może być w sieci lub w innym miejscu np. w pamięci ROM). Kiedy uruchamiasz program, te jego części, które są potrzebne, są ładowane do pamięci głównej (RAM).Gdzie jest przechowywany pierwszy program, który uruchamia komputer?Najpierw uruchamia się procesor

Najlepsi dostawcy hostingu Windows z 2021 r

Kilka internetowych dostawców usług hostingowych używać Linux jako serwer hostingowy, a główne powody to jest bardzo szybki, bardzo wiarygodne, jak również bezpieczne i dostępne za darmo. Ponadto, składa się z światowej klasy technologii internetowych / aplikacji dostępnych na całym świecie.Pomimo, że Linux oferuje te niesamowite korzyści, nie będzie on rozwiązaniem potrzebnym dla wszystkich. Jeśli opracowałeś

Pozostałe newsy

Jedzenie bogatych nie powinno być tak satysfakcjonujące

Zwrot "jeść bogatych" powszechnie przypisuje się filozofowi Jean-Jacques'owi Rousseau, który podczas Rewolucji Francuskiej krypto ostrzegał: "Kiedy ludzie nie będą mieli już nic do jedzenia,...

Yellowstone Season 5, Episode 3 Takes a Moment of Reflection

Kiedy Yellowstone powrócił na sezon piąty, obiecał nowy teren dla rodziny Duttonów w stolicy - walkę z urzędnikami państwowymi, ustalanie nowych zasad i...

Wszystkie gwiazdy, z którymi Madelyn Cline spotykała się przez lata

"Outer Banks" Aktorka Madelyn Cline pnie się po hollywoodzkiej drabinie i nie wykazuje oznak spowolnienia. Jest najnowszym dodatkiem do serialu Netflixa "Glass Onion:...

The Rock mówi, że chce być następnym Jamesem Bondem

Dwayne "The Rock" Johnson to wielki człowiek. I robi duże filmy. Więc, dlaczego nie chciałby zagrać jednej z największych ról w historii przemysłu filmowego...