Primary Wave Music Stevie Van Zandt

Photo Credit: Primary Wave Music

Stevie Van Zandt współpracuje z czołowym niezależnym wydawcą Primary Wave Music w celu uzyskania udziału w tantiemach producenckich ze współpracy z Brucem Springsteenem i nie tylko.

Primary Wave Music nawiązało współpracę z piosenkarzem, autorem tekstów i producentem Stevie Van Zandtem. Wielomilionowa umowa przewiduje, że Van Zandt i wiodący na świecie niezależny wydawca połączą siły, aby zarządzać wydawnictwami muzycznymi i katalogami nagrań artysty, wraz z częścią praw do jego nazwiska i wizerunku.

Warunki umowy obejmują również udział w tantiemach producenckich z pracy Van Zandta z Southside Johnny i the Asbury Jukes, a także tantiemy członka zespołu i producenta z jego współpracy z Brucem Springsteenem. Te kolaboracje obejmują przełomowe albumy jak np.The RiverorazUrodzony w USA, z takimi piosenkami jak „Hungry Heart”, „Glory Days” i „Dancing in the Dark”

Dodatkowo warunki obejmują dostęp do zespołu marketingowego Primary Wave i infrastruktury wydawniczej, w tym strategii cyfrowej, licencjonowania, możliwości synchronizacji i produkcji filmowej / telewizyjnej.

Van Zandt mówi, że „nie mógłby być bardziej podekscytowany badaniem tego partnerstwa” z Primary Wave: „Mają niesamowite osiągnięcia w byciu kreatywnym i proaktywnym. Z niecierpliwością czekam, by zobaczyć, jaką zabawę możemy mieć z tymi piosenkami, z których wciąż jestem naprawdę dumny.”

Piosenki Steviego Van Zandta były wykonywane przez ponad pięć dekad przez takie gwiazdy jak Nancy Sinatra, Meat Loaf, Ronnie Spector, Damian Marley, Brian Setzer, Michael Monroe, Gary U.S. Bonds, Jimmy Barnes, Black Uhuru i wielu innych.

Highlights of the deal include his impassioned protest anthem, „I Am A Patriot,” (famously covered by Jackson Browne, Pearl Jam, and others), the theme song for his critically acclaimed 2019 Netflix series,Lilyhammer, oraz świąteczny hit Darlene Love „All Alone on Christmas” (występujący w filmach m.in.Home Alone 2: Zagubieni w Nowym Jorku, orazLove Actually).

  Jakich wytycznych należy przestrzegać podczas mijania dużych samochodów ciężarowych?

„Legendarna kariera Steviego mówi sama za siebie” – mówi Samantha Rhulen, Senior Vice President, Business & Legal Affairs w Primary Wave Music. „Jego talent jako autora piosenek i producenta jest renomowany. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, że dołączył do rodziny Primary Wave, a nasz zespół jest gotowy na zagłębienie się w ten niesamowity katalog.”

Stevie Van Zandt stał się znany z pomocy w tworzeniu brzmienia „Jersey Shore” z zespołem Asbury Jukes, zanim stał się członkiem założycielem E Street Band Bruce’a Springsteena. Van Zandt stał się odnoszącym sukcesy artystą solowym, nagrywając i występując ze swoim zespołem Little Steven and the Disciples of Soul, a także produkując albumy dla takich artystów jak Darlene Love, Southside Johnny and the Asbury Jukes, The Cocktail Slippers, The Breakers i wielu innych.

  Drake vs. Belmont: Jak oglądać na żywo, kanał TV, godzina rozpoczęcia NCAAB