Świętuj Narodowy Dzień Tater Tot z Trailer Birds Hot Chicken

Nashville Hot Chicken Virtual Concept Offers Hot Tater Tot Deals Starting at Just $1, February 2nd

Świętuj Narodowy Dzień Tater Tot z Trailer Birds Hot ChickenDallas, TX (RestaurantNews.com) Przyjdźcie po niego, póki jest TOT! Tak jest, Trailer Birds Hot Chicken świętuje Narodowy Dzień Tater Tot ze szczyptą swojego charakterystycznego ciepła z Nashville. Weź w swoje ręce Gorący kurczak z Nashville z boku gorące tots na wynos.Nie chcesz przegapić na tych fingerlicking tendies kurczaka!

Wezwanie wszystkich miłośników jedzenia i czułości, dołącz do Trailer Birds święta 2 lutego, koncepcja kuchni go to ghost od Dickey’s Restaurant Brands. Ta restauracja z gorącymi kurczakami ma tradycyjne i specjalne tater tots, które zaspokoją każdy i wszystkie twoje węglowodanowe zachcianki. Plus, tots towarzyszą cztery z ich podpisu ręcznie wykonane dipy – ranczo, niebieski ser, sos comeback i sos serowy jalapeño. W Narodowy Dzień Tater Tot, Trailer Birds oferuje $1 Regular Tater Tots i $4.99 Nashville Tots. Limit dwóch na klienta.

„Jeśli możesz znieść upał, Trailer Birds jest idealnym miejscem, aby uzyskać swoją poprawkę smacznych tater tots,” powiedział.Laura Rea Dickey, dyrektor generalny Dickey’s Barbecue Restaurants, Inc. „Goście mogą sparować swoje tots z Trailer Birds’ Nashville hot chicken tenders i kanapkami, stronami i deserami. Przyjdź świętować ze swoim ulubionym Legit. Texas. Barbecue. Marka i sprawdź, czy poradzisz sobie z upałem!

Trailer Birds oferuje śmiałe, chrupiące, gorące kurczaki z Nashville dostępne do odbioru lub dostawy z gotowanymi na zamówienie poziomami sosu od zero do hella hot. Trailer Birds nie ma żadnych innych dzwonków i gwizdków, ponieważ śmiały smak mówi sam za siebie. Dzięki Hot Tenders, Hot Chicken Sandwiches, specjalnym tater tots i ręcznie krojonym opcjom smażenia, Trailer Birds ma Cię pod opieką, gdy dopadnie Cię ochota na gorącego kurczaka.

  Tutorial z włosami w stylu Pin-Curls pozwoli Ci uzyskać sprężyste fale bez użycia lokówki

Wirtualna marka Dickey’s, Trailer Birds, jest dostępna poprzez odbiór lub dostawę. Menu jest dostępne za pośrednictwem trailerbirds.com lub poprzez Aplikacja Trailer Birds. Trailer Birds oznacza czwartą wirtualną markę Dickey’a. Firma wkroczyła w przestrzeń wirtualną z Wing Boss w kwietniu 2021 roku, a następnie uruchomiła Big Deal Burger i Barbecue at Home.

Aby dowiedzieć się więcej o Dickey’s Virtual Concepts podążaj za:

Wing Boss on Facebook, Instagram oraz Tik Tok
Trailer Ptaki na Facebook, Instagram oraz Tik Tok
Big Deal Burger na Facebook, Instagram oraz Tik Tok

Aby dowiedzieć się więcej, śledź Dickey’s Barbecue Pit na Facebook, Instagram oraz Twitter. Pobierz Aplikacja Dickey’s Barbecue Pit od Apple App Store lub Google Play.

O Dickey’s Barbecue Restaurants, Inc.

Dickey’s Barbecue Restaurants, Inc., największy na świecie koncept barbecue, został założony w 1941 roku przez rodzinę Dickey. Przez ostatnie 80 lat, Dickey’s Barbecue Pit służył milionom gości w 44 stanach Legit. Texas. Barbecue. w Dickey’s wszystkie nasze mięsa są wędzone na miejscu w piecu opalanym drewnem hikorowym. Dickey’s dumnie wierzy, że nie ma drogi na skróty do prawdziwego barbecue i dlatego nasza nazwa to nie BBQ. Ta rodzinna franczyza z siedzibą w Dallas oferuje osiem wolno wędzonych mięs i 12 zdrowych dodatków z „No B.S. (Bad Stuff)”. Dickey’s Barbecue ma 550 lokalizacji w całych Stanach Zjednoczonych i ośmiu innych krajach.

  Który z poniższych sposobów jest najlepszy, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wodnych gatunków uciążliwych, takich jak małże zebra?

Dickey’s został nazwany doNewsweeka2022 Lista America’s Favorite Restaurant Chains iUSA Today2021 readers’ choice awards. Dickey’s zdobył pierwsze miejsce naFast Casual’s„Top 100 Movers and Shakers” list, został uznany za Top 500Franczyzaprzez Przedsiębiorcai wymieniony dohospitality Technology’sindustry Heroes list. Prowadzona przez CEO Laurę Rea Dickey, która została uznana za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w branży gastronomicznej wNation’s Restaurant News,został doceniony przezFast Casual’slista Top 100 Movers and Shakers oraz wyróżniona przezDallas Business Journal. Dickey’s Barbecue Pit został również doceniony przez.Fox News, Forbes Magazine, Franchise Times, The Dallas Morning News, The Wall Street Journal, People Magazine oraz QSR Magazine. Dickey’s Barbecue jest częścią Dickey’s Restaurant Brands, która posiada ponad 700 restauracji w całym kraju, w tym marki Wing Boss, Trailer Birds, Big Deal Burger i bbqathome.com. DRB jest kierowane przez CEO Roland Dickey Jr. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedźwww.Dickeys.com.

  Vivienne Westwood, wpływowa tropicielka mody, umiera w wieku 81 lat

Kontakt:
Blake Heckel
Champion
972-930-9933
bheckel@championmgt.com